נסרין קדרי הופעות 2020 – כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!

נסרין קדרי הופעות 2020 כרטיסים מחירים הנחות מבצעים
נסרין קדרי הופעות 2020 - כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

לאחר שכבשה את קיסריה, הזמרת נסרין קדרי יוצאת עם מופע חדש במסגרתו תגיע להופעה גדולה וחגיגית במרכז דוהל בתל אביב בחודש מרץ 2020. כמה יעלו הכרטיסים ואיפה קונים? הנה כל הפרטים.

אחרי ההופעה המוצלחת שלה בקיסריה, הזמרת המצליחה נסרין קדרי יוצאת עם מופע חדש ותגיע למרכז דוהל בתל אביב בחודש מרץ 2020. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה ומחירים מתחילים מ-136 ש”ח. בהמשך העמוד, תוכלו למצוא את כל המידע על כרטיסים מוזלים, הנחות, לוח הופעות ועוד.

לרכישת כרטיסים מהירה להופעה של נסרין קדרי באמצעות קנייה מהירה ומאובטחת לחצו כאן

קדרי כבר הופיעה בשנה שעברה בקיסריה וכבשה את המקום והקהל שמילא את היציעים מצידו. ההופעה שלה גם זכתה לביקורות טובות בקרב מבקרי המוסיקה בתקשורת. עתה, היא תחזור לקיסריה בשנית להופעה גדולה במיוחד בה היא תציג את להיטיה הגדולים והמוכרים כמו “בנאדיק”, “לומדת ללכת”, “אלבי מעאק”, “תאמרו לו”, “אתה עושה לי טוב”, “אל תלך”, “חייאתי”, “היינו שניים”, “לובשת חיוך”, “גורל אחד”, “מהכפר אל הכיכר” והלהיט החדש “רוצי עם הלב”.

קדרי הצליחה ליצור DNA חדש במוסיקה הישראלית כשהיא מצליחה לשלב בהצלחה בין המוסיקה הערבית והים תיכונית ובין מוסיקה עכשווית ואומנותית מערבית. קדרי התגלתה לקהל הרחב בזכות השתתפותה בתוכנית הטלוויזיה של אייל גולן “אייל גולן קורא לך” ומשם סללה את דרכה אל קדמת הבמה מהר מאוד.

קדרי הספיקה להוציא אלבומים מצליחים, להופיע לצידו של דודו טסה בחימום ההופעות של רדיוהד, להופיע במסגרת מופעי חנוכה עם המופע “הקוסם מארץ עוץ” וכיום היא אף שופטת בתוכנית הריאלטי המוסיקלית “דה וויס”.

נסרין קדרי הופעות 2020 – מהם מחירי הכרטיסים ואיפה קונים?

ההופעה של קדרי במרכז דוהל בתל אביב תתקיים ביום חמישי ה-26 במרץ 2020 בשעה 20:30 מכירת הכרטיסים בעיצומה והמחירים עומדים על 136 ש”ח. את הכרטיסים ניתן לרכוש כאן.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 vote
Article Rating
אישור
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק