נסרין קדרי הופעות 2019 – כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!

לאחר שכבשה את קיסריה, הזמרת נסרין קדרי יוצאת עם מופע חדש במסגרתו תגיע להופעה גדולה וחגיגית בהיכל הספורט באשקלון בחודש נובמבר 2019. כמה יעלו הכרטיסים ואיפה קונים? הנה כל הפרטים.

אחרי ההופעה המוצלחת שלה בקיסריה, הזמרת המצליחה נסרין קדרי יוצאת עם מופע חדש ותגיע להיכל הספורט באשקלון ב-21 בנובמבר 2019. ההופעה תכלול את כל להיטיה הגדולים והמוכרים כמו "לומדת ללכת", "בנאדיק", "אל תלך", "תאמרו לו", "אתה עושה לי טוב" וגם שירים חדשים מהאלבום החדש, ותלווה ע"י להקה בת 6 נגנים. מכירת הכרטיסים נפתחה השבוע כשהמחירים מתחילים מ-135 ש"ח.

קדרי כבר הופיעה בשנה שעברה בקיסריה וכבשה את המקום והקהל שמילא את היציעים מצידו. ההופעה שלה גם זכתה לביקורות טובות בקרב מבקרי המוסיקה בתקשורת. עתה, היא תחזור לקיסריה בשנית להופעה גדולה במיוחד בה היא תציג את להיטיה הגדולים והמוכרים כמו "בנאדיק", "לומדת ללכת", "אלבי מעאק", "תאמרו לו", "אתה עושה לי טוב", "אל תלך", "חייאתי", "היינו שניים", "לובשת חיוך", "גורל אחד", "מהכפר אל הכיכר" והלהיט החדש "רוצי עם הלב".

קדרי הצליחה ליצור DNA חדש במוסיקה הישראלית כשהיא מצליחה לשלב בהצלחה בין המוסיקה הערבית והים תיכונית ובין מוסיקה עכשווית ואומנותית מערבית. קדרי התגלתה לקהל הרחב בזכות השתתפותה בתוכנית הטלוויזיה של אייל גולן "אייל גולן קורא לך" ומשם סללה את דרכה אל קדמת הבמה מהר מאוד.

קדרי הספיקה להוציא אלבומים מצליחים, להופיע לצידו של דודו טסה בחימום ההופעות של רדיוהד, להופיע במסגרת מופעי חנוכה עם המופע "הקוסם מארץ עוץ" וכיום היא אף שופטת בתוכנית הריאלטי המוסיקלית "דה וויס".

נסרין קדרי הופעות 2019 – מהם מחירי הכרטיסים ואיפה קונים?

ההופעה של קדרי בהיכל הספורט אשקלון תתקיים ביום חמישי ה-21 בנובמבר 2019 בשעה 20:30. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה והמחירים נעים בין 135 ש"ח ל-185 ש"ח. את הכרטיסים ניתן לרכוש כאן.

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן