נסרין קדרי קיסריה 2019 – כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!

נסרין קדרי קיסריה 2019 - כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!

לאחר שכבשה את קיסריה בשנה שעברה, הזמרת נסרין קדרי חוזרת להופעה גדולה באמפי קיסריה ב-9 בספטמבר 2019. כמה יעלו הכרטיסים ואיפה קונים? הנה כל הפרטים.

הזמרת המצליחה נסרין קדרי חוזרת לקיסריה ב-9 בספטמבר 2019 ותציג הופעה גדולה ומושקעת שתכלול את כל להיטיה הגדולים והמוכרים בעיבודים מיוחדים ובהרכב נגנים גדול ומפואר. מכירת הכרטיסים נפתחה השבוע כשהמחירים מתחילים מ-139 ש"ח.

קדרי כבר הופיעה בשנה שעברה בקיסריה וכבשה את המקום והקהל שמילא את היציעים מצידו. ההופעה שלה גם זכתה לביקורות טובות בקרב מבקרי המוסיקה בתקשורת. עתה, היא תחזור לקיסריה בשנית להופעה גדולה במיוחד בה היא תציג את להיטיה הגדולים והמוכרים כמו "בנאדיק", "לומדת ללכת", "אלבי מעאק", "תאמרו לו", "אתה עושה לי טוב", "אל תלך", "חייאתי", "היינו שניים", "לובשת חיוך", "גורל אחד", "מהכפר אל הכיכר" והלהיט החדש "רוצי עם הלב".

קדרי הצליחה ליצור DNA חדש במוסיקה הישראלית כשהיא מצליחה לשלב בהצלחה בין המוסיקה הערבית והים תיכונית ובין מוסיקה עכשווית ואומנותית מערבית. קדרי התגלתה לקהל הרחב בזכות השתתפותה בתוכנית הטלוויזיה של אייל גולן "אייל גולן קורא לך" ומשם סללה את דרכה אל קדמת הבמה מהר מאוד.

קדרי הספיקה להוציא אלבומים מצליחים, להופיע לצידו של דודו טסה בחימום ההופעות של רדיוהד, להופיע במסגרת מופעי חנוכה עם המופע "הקוסם מארץ עוץ" וכיום היא אף שופטת בתוכנית הריאלטי המוסיקלית "דה וויס".

כרטיסים לנסרין קדרי בקיסריה 2019 – מהם מחירי הכרטיסים ואיפה קונים?

מחירי הכרטיסים להופעה של נסרין קדרי בקיסריה ינועו בין 139 ש"ח לכרטיסים הזולים ביותר ועד ל-249 ש"ח לכרטיסים היקרים ביותר. את הכרטיסים תוכלו לרכוש באמצעות משרד הכרטיסים "קופת ת"א".

נסרין קדרי קיסריה 2019 – כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!
5 (100%) 9 vote[s]

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן