נסיך מצרים רינת גבאי פסח 2024 - כרטיסים, הנחות ולוח הופעות!

כל הפרטים על הצגת הילדים החדשה של רינת גבאי נסיך מצרים שתעלה לכבוד פסח 2024 ותציג תאריכים רבים ברחבי הארץ. בעמוד זה תמצאו את כל הפרטים על ההצגה עם מידע על כרטיסים, הנחות ולוח הצגות עדכני

נסיך מצרים - לוח הצגות

נסיך מצרים רינת גבאי
נסיך מצרים רינת גבאי. צילום: עדי ברק

נסיך מצרים הצגה כרטיסים

מכירת הכרטיסים לכל ההופעות של ההצגה נסיך מצרים עם רינת גבאי ברחבי הארץ נפתחה ומתבצעת אתר משרד הכרטיסים "קופת בראבו" בעמוד הבא. מחירי הכרטיסים מתחילים ב-79 ש"ח.

אודות ההצגה נסיך מצרים עם רינת גבאי

ההצגה החדשה של רינת גבאי נסיך מצרים היא הצגת ילדים מושקעת שתציג תאריכים רבים במהלך חופשת פסח ובמגוון תאריכים נוספים לפני ואחרי החג. סיפור יציאת מצרים יזכה לעיבוד חדש ומרענן בהצגה החדשה של גבאי, שיותאם במיוחד לילדים עם תלבושות ותפאורה מותאמת.

סיפור המחזמר החדש מתחיל כשמרים, אחותו של משה, מצילה אותו מגזרת פרעה ומניחה אותו בתיבה על היאור. בת פרעה מוצאת את התיבה ומצילה את משה, שגדל בארמון כנסיך מצרים לצד פרעה הצעיר. שיא העלילה מגיע כאשר משה, שהפך לנסיך מצרים, לוקח על עצמו את תפקיד המנהיג ומתעמת עם פרעה כדי לשחרר את אחיו בני ישראל מעבדות לחירות.

ההצגה החדשה של רינת גבאי, מצטרפת אל שורת הצגות ילדים בפסח גדולות ונוספות של מיטב כוכבי הילדים כגון ההצגה יציאת מצרים עם יובל המבולבל, ההצגה אלאדין ויסמין עם מיכל הקטנה או ההצגה סיפור יציאת מצרים של חיפזון וזהירון.

משך זמן המופע

כשעה ו-10 דקות

גיל מומלץ

מומלץ לגילאי 2-12

משתתפים

רינת גבאי, אביעד בנטוב, גיא פרידמן, שמחה גואטה, אורטל עמר ועוד….

אודות האתר

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram

עוד הצגות ילדים מומלצות:

הצגות ילדים מומלצות נוספות שעשויות לעניין אותך