האופרה נישואי פיגארו באופרה הישראלית 2022 – כרטיסים וכל הפרטים!

האופרה נישואי פיגארו באופרה הישראלית 2022 - כרטיסים וכל הפרטים!
האופרה נישואי פיגארו באופרה הישראלית 2022 - כרטיסים וכל הפרטים! צילום: Фини Силук

האופרה המפורסמת של מוצרט נישואי פיגארו תעלה בבימת האופרה הישראלית בתל אביב בהפקה חדשה של הבמאי המוערך דייוויד פאונטני – מבכירי במאי האופרה בעולם. מתי תוכלו לראות? כמה יעלו כרטיסים? ומאפיה קונים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

העונה החדשה של האופרה הישראלית ל-2022 מביאה לישראל הפקת אופרה מושקעת של האופרה הידועה של מוצרט נישואי פיגארו בבימויו של דייוויד פאונטני הנחשב לאחד הבמאים המוערכים ביותר בעולם ובהשתתפות סולנים בינלאומיים. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על האופרה בארץ כולל פרטים על רכישת הכרטיסים ולוח הופעות עדכני.

נישואי פיגארו האופרה הישראלית 2022

האופרה תציג תאריכים רבים במהלך החודשים מרץ אפריל 2022 בבית האופרה (המשכן לאומנויות הבמה) בתל אביב. להלן לוח ההופעות העדכני של האופרה בישראל:

הנחות וכרטיסים לאופרה נישואי פיגארו

מכירת הכרטיסים נפתחה היום וניתן להזמין כרטיסים אונליין באמצעות האתר הבא. מחיר הכרטיסים נע בין 156 ש"ח לכרטיסים המוזלים ביותר לבין 400 ש"ח לכרטיסים במקומות הטובים ביותר באולם.

לא מצאנו בשלב זה כרטיסים זולים יותר או הנחות שונות. מומלץ להתעדכן בעמוד הפייסבוק שלנו בו אנו מעדכנים בזמן אמת מבצעים והנחות לכל המופעים בישראל.

סולנים ומשתתפים

ההפקה החדשה של נישואי פיגארו שתגיע לישראל מביים הבמאי האנגלי המוערך דיוויד פאונטני שעבד רבות עם בית האופרה האנגלי ואחראי על הפקות מהגדולות בעולם של אופרות ידועות. על הניצוח יהיה אחראי מיקלה גמבה.

בין הסולנים המובילים שייקחו חלק בתפקידים הראשיים: תאו הופמן שיגלם את הרוזן אלמוויווה, אלה וסילביצקי בתפקיד הרוזנת אלמוויווה או דניאלה סקורקה בתפקיד סוזנה. את דמותו של פיגארו יגלם סולן הבס-בריטון האמריקני קודי קווטלבאום. האופרה תלווה ע"י תזמורת האופרה – תזמורת הסימפונית הישראלית ראשון-לציון ומקהלת האופרה הישראלית בניצוחו של מנצח המקהלה: אסף בנרף.

רשימת המשתתפים המלאה:

מנצח: מיקלה גמבה
במאי: דייוויד פאונטני
מעצב תפאורה: לסלי טראברס
מעצבת תלבושות: אולה שבצוב
מעצבת תאורה: קרן גרנק
מעצב תנועה: מאטה מוראי

סולנים:
הרוזן אלמוויווה:  תאו הופמן/עודד רייך
הרוזנת אלמוויווה: אלה וסילביצקי/טל ברגמן
סוזנה: דניאלה סקורקה/שירה פטשורניק
פיגרו: קודי קווטלבאום/רוס רמבוגין
כרובינו: ענת צ'רני/טל גנור
ברטולו: יורי קיסין
מרצ'לינה: שקד סטרול/ נועה הופ
דון בזיליו: איתן דרורי/ רון זילברשטיין
קורציו: אשרי שגב/רון זילברשטיין
ברברינה: ורוניקה ברוק/תום כהן
אנטוניו: פניני לאון גרובנר

אודות האופרה נישואי פיגארו

האופרה נישואי פיגארו היא אחת האופרות המפורסמות ביותר בעולם ומבוצעת באופן קבוע בכל בתי האופרה המובילים. זאת אחת האופרות המפורסמות שכתב המלחין האגדי מוצרט והוצגה לראשונה בשנת 1786. האופרה נחשבת לסימן היכר ולאבן דרך בהתפתחות האופרה בהיסטוריה.

עלילת האופרה מבוססת על הקומדיה של פייר בומרשה והמשיכה למעשה את המחזה "הספר מסיביליה". זאת הייתה גם האופרה הראשונה בסדרה האופרות שכתב מוצרט יחד עם כותב הליברית לורנצו דה פונטה. לאחר מכן עבדו יחד עם דון ג'ובאני ואופרות נוספות.

קטעים ואריות רבות מתוך האופרה הפכו לקלאסיקות ידועות והשתתפו בפסקולים של סרטים וסדרות רבות וזאת נחשבת ללא ספק לאחד האופרות הידועות והמוכרות ביותר בעולם.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

1 תגובה
Inline Feedbacks
View all comments
אליאן
1 year ago

קטע המוזיקה שיש כאן בכלל לא מהאופרה הזאת אלא מהספר מסביליה של רוסיני.

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק