האופרה נישואי פיגארו מגיעה לישראל ב-2024 – כרטיסים ולוח הופעות ארצי!

האופרה נישואי פיגארו מגיעה לישראל ב-2024 - כרטיסים ולוח הופעות ארצי!
האופרה נישואי פיגארו מגיעה לישראל ב-2024 - כרטיסים ולוח הופעות ארצי! צילום: אליסה ליין

האופרה המפורסמת והאייקונית של מוצרט נישואי פיגארו תעלה לבמה בהפקה חדשה ומושקעת ברחבי הארץ במהלך מרץ 2024. מתי ואיפה תוכלו לראות? וכמה יעלו כרטיסים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

התזמורת הסימפונית ירושלים בשיתוף עם בית האופרה של וינה, תביא לבמה את האופרה הידועה של מוצרט נישואי פיגארו עם סולנים בינלאומיים מובילים בסדרת הופעות שתתקיים ברחבי הארץ במהלך חודש מרץ 2024. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההופעה כול מידע על רכישת כרטיסים.

האופרה נישואי פיגארו התזמורת הסימפונית – לוח הופעות 2024

האופרה נישואי פיגארו תגיע במהלך חודש מרץ 2024 לערים קרית מוצקין, הרצליה, ירושלים וראשון לציון. להלן לוח ההופעות העדכני של הקונצרטים:

כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים כבר נפתחה וניתן להזמין כרטיסים אונליין לכל הקונצרטים באמצעות האתר הבא. מחירי הכרטיסים מתחילים ב-265 ש"ח לכרטיסים המוזלים ביותר ויגיעו עד ל-365 ש"ח לכרטיסים היקרים ביותר במיקום הטוב ביותר באולם.

אודות ההפקה של האופרה נישואי פיגארו בישראל ב-2024

האופרה המפורסמת של מוצרט נישואי פיגארו תקבל זרקור מיוחד בהפקה הגדולה של התזמורת הסימפונית ירושלים ובית האופרה של וינה בביצוע זמרי הקשר הווקאלי וינה-תל אביב וכוכבים מבתי האופרה המובילים בעולם.

הבימאית רוזמרי דנציגר תביא לאופרה הידועה של מוצרט משב רוח רענן של הצגת תיאטרון הומוריסטית לכל דבר. הדמויות יגולמו באופן אמיתי ועמוק בתוך עלילה של מצבים קומיים וכל זה בתוך התפאורה והתלבושות המושקעות והמעוצבות בהתאמה.

נישואי פיגארו בישראל 2024 סולנים ומשתתפים

כאמור, את ההפקה החדשה של נישואי פיגארו תביים רוזמרי דניצגר. על הניצוח יהיה אחראי דייויד ארונסון מהאופרה הממלכתית של וינה ולצד התזמורת הסימפונית ירושלים, תצטרף גם מקהלת שחר בהדרכת גילה בריל.

רשימת הסולנים והסולניות שישתתפו בהפקה החדשה כוללת את השמות הבאים:

בתפקיד פיגרו: זמר הבריטון קיראן ריינר (קובנט גרדן; האופרה הלאומית של סקוטלנד; האופרה הלאומית של ויילס).
בתפקיד סוזנה: זמרת הסופרן אמילי רושה (טורונטו, זוכת תחרויות בינלאומיות).
בתפקיד הרוזנת: זמרת הסופרן קסנדרה אמורים (טורונטו, זוכת תחרויות בינלאומיות).
בתפקיד הרוזן: זמר הבריטון מארק נתן (האופרה הלאומית של ויילס; האופרה הלאומית של סקוטלנד; האופרה הלאומית של אירלנד, דבלין).
בתפקיד ברטולו: זמר הבאס סורין קוליבאן (האופרה הממלכתית בווינה; קובנט גרדן; אופרה באסטי, פריס; האופרה הממלכתית של בוואריה, מינכן).
בתפקיד מרצ'לינה: זמרת הסופרן אפרת אשכנזי (האופרה הישראלית).
בתפקיד כרובינו: זמרת המצו-סופרן כריסטיאנה דקר (בית האופרה של לייפציג, גרמניה; בית האופרה של קלגנפורט, אוסטריה).
בתפקיד דון בזיליו: זמר הטנור ריצ'רד רוברטס: (האופרה הלאומית של אנגליה (ENO), לונדון; האופרה הלאומית של ויילס; האופרה של קיל, גרמניה; האופרה של קאסל, גרמניה).

אודות האופרה נישואי פיגארו

נישואי פיגארו היא אופרה קומית ב-4 מערכות שהולחנה על ידי וולפגנג אמדאוס מוצרט בשנת 1786. הליברית נכתב על ידי לורנצו דה פונטה ומבוססת על מחזה צרפתי. האופרה מספרת על פיגארו, משרת ערמומי, שמנסה להתחתן עם סוזנה בת זוגו לשעבר של הרוזן אלמביבה. הרוזן מנסה למנוע את הנישואין ושולח את פיגארו לגייס חיילים.

האופרה מלאה באריות יפהפיות וקטעי אנסמבל מרשימים, כמו למשל האריה המפורסמת של פיגארו "לכבוש את ליבך בחזרה אני נשבע". העלילה קומית ומלאת תהפוכות רומנטיות. נישואי פיגארו נחשבת לאחת האופרות האהובות והפופולריות ביותר של מוצרט. המוזיקה הקליטה והבריקנטית שלה ממשיכה להקסים קהלים רבים עד היום.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק