מעבדת האומץ של נופיקי כוכבת הילדים – רכישת כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2024

מעבדת האומץ של נופיקי כוכבת הילדים - רכישת כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2024
מעבדת האומץ של נופיקי כוכבת הילדים - רכישת כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2024 צילום: נופיקי- אורן לב

כוכבת הילדים נופיקי יוצאת במופע ילדים חדש הנקרא "מעבדת האומץ של נופיקי". לאילו ערים תגיע ההצגה? כמה עולים כרטיסים? ומה עם הנחות? אתר "קצת תרבות" עם הפרטים.

נופיקי כוכבת הילדים יוצאת עם המופע "מעבדת האומץ" ותגיע לערים רבות ברחבי הארץ במהלך החודשים הקרובים. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל המידע על ההצגה החדשה כולל מידע על רכישת כרטיסים, לוח הצגות מעודכן ופרטים על הנחות ומבצעים.

מעבדת האומץ של נופיקי – לוח הופעות 2024

הצגת הילדים מעבדת האומץ של נופיקי תרוץ בערים רבות ברחבי הארץ כגון באר שבע, יבנה, יקנעם ועוד. הנה לוח ההצגות המעודכן של ההצגה לחודשים הקרובים כולל קישור לרכישת כרטיסים:

כרטיסים להצגה מעבדת האומץ של נופיקי

מכירת הכרטיסים למופע של נופיקי מתבצע באמצעות אתר "בראבו" בעמוד הבא. מחירי הכרטיסים עומדים על 85 ש"ח. משך ההצגה היא כשעה והיא מומלצת לילדים בגילאי 2-8.

אודות ההצגה מעבדת האומץ של נופיקי

המופע החדש שם כדגש את החשיבות של האומץ, החברות והעצמה. עלילת ההצגה מספרת מעבדה בה ישנם כדורים שזוהרים רק כאשר כל חברי המעבדה מגלים אומץ ותושייה וכאשר הם נכבים מגלים כי כמה מחברי המעבדה אינם מצליחים להתגבר על הפחד.

ההצגה תלווה בשירים של נופיקי ולצידה ישתתפו גם הדמויות דוני השדוני וליפי לופ וגם רקדנים. חלק מההצגה יכלול גם את השתתפות הקהל.

מבצעים והנחות

בשלב זה, לא מצאנו מחירים נמוכים מהמחירים הנ"ל. נמשיך לבדוק ולעדכן כאן בכל מידע חדש בנושא. עקבו אחרינו גם בעמוד הפייסבוק הרשמי של אתר "קצת תרבות".

הצגות ילדים מומלצות נוספות שכדאי לבדוק:

 

עוד הצגות ילדים מומלצות

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק