נועה קירל בפארק הירקון – מתי זה יקרה? וכמה יעלו כרטיסים?

נועה קירל בפארק הירקון - מתי זה יקרה? וכמה יעלו כרטיסים?
נועה קירל בפארק הירקון - מתי זה יקרה? וכמה יעלו כרטיסים?

כל מה שרציתם לדעת על ההופעה של נועה קירל בפארק הירקון בחודש אוגוסט 2022. מתי זה יקרה בדיוק? כמה עולים כרטיסים? ואיפה קונים? הנה כל הפרטים.

לאחר ההופעה של עדן חסון בפארק הירקון וההודעה של עומר אדם על הופעה נוספת במתחם, הפעם הגיע תורה של נועה קירל המצליחה להגיע להופעה בפארק הירקון. בעמוד זה, תוכלו למצוא את כל הפרטים החשובים על ההופעה המדוברת.

עושה רושם שהופעה של אמן ישראלי בפארק הירקון כבר הפכה לדבר מובן מאליו לאחר נסיון מוצלח של עדן חסון, עומד אדם ועתה גם נועה קירל שתהיה הזמרת הישראלית הראשונה שמופיעה על הבמה הגדולה בישראל.

ההופעה צפויה להיות מושקעת במיוחד ותכלול להקה גדולה וחיה של נגנים רבים, עשרות רקדנים ועוד אורחים שונים שטרם פורסם מי הם. גורמים בהפקה של הזמרת הודיעו בתקשורת כי הם מצפים לכמות קהל של לפחות 30,000 איש וזהו יהיה בהחלט מבחן מצוין לאחת הזמרות המצליחות ביותר בישראל שעובדת בימים אלו גם על קריירה בינלאומית.

נועה קירל בפארק הירקון – מתי זה יקרה?

ההופעה של נועה קירל בפארק תתקיים ב-24 באוגוסט 2022 בשעה 21:00 בערב.

כמה יעלו כרטיסים?

מחירי הכרטיסים יחולקו לשלוש דרגות מחיר – כרטיסי דשא שיעלו 199 ש"ח, כרטיסי גולדן רינג שיעלו 399 ש"ח וכרטיסי פלטינום שיעלו 699 ש"ח לאדם.

מתי תיפתח מכירת הכרטיסים?

מכירת הכרטיסים תתקיים באמצעות משרד הכרטיסים קופת ת"א. המכירה תיפתח ביום רביעי הקרוב (22/6) בשעה 10:00.

מבצעים, כרטיסים מוזלים או הנחות

ישנן הטבות של חברות כרטיסי אשראי שונות אותן ניתן לממש באתר "קופת ת"א". לקוחות גודיז, פועלים וונדר, מקס, אמריקן אקספרס וישראכרט יזכו להנחה של 60 ש"ח ולקוחות הנוסע המתמיד יקבלו כרטיס מוזל בהנחה של 100 ש"ח.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק