נועה קירל פארק הירקון מופע נוסף – כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!

נועה קירל פארק הירקון 21/9/2023 - כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!
נועה קירל פארק הירקון 21/9/2023 - כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!

כל מה שרציתם לדעת על 2 המופעים החדשים והמדוברים של נועה קירל בפארק הירקון בספטמבר 2023. מה צפוי לקרות בהופעה? כמה יעלו כרטיסים? ואיפה קונים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים!

שנה לאחר הופעה מוצלחת בפארק הירקון, הזמרת הצעירה נועה קירל חוזרת לפארק ותציג הופעת ענק מושקעת שתתקיים ב-21 בספטמבר 2023 ולאחר הסולד אאוט המהיר, גם ב-23 בספטמבר 2023. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההופעה כולל מידע על רכישת הכרטיסים, הנחות ועוד.

קירל היא הזמרת הראשונה במוזיקה הישראלית שפתחה מופע בפארק הירקון אל מול עשרות אלפי אנשים בקיץ שעבר. עתה היא תעשה זאת שוב כשהפעם היא מגיעה גם עם הצלחה לא מבוטלת בהופעתה בתחרות האירוויזיון 2023.

המופע החדש של נועה קירל בפארק הירקון יכלול להקת נגנים גדולה, עשרות רקדנים ואורחים מיוחדים שצפויים להתארח וטרם נחשפו. קירל צפויה לבצע במופע את כל להיטיה הגדולים כגון "מיליון דולר", "פעמון", פנתרה", "פרובוקטיבית" ועוד וגם כמובן את השיר יוניקורן מהאירווזיון.

נועה קירל פארק הירקון כרטיסים – מה יהיו מחירי הכרטיסים? ומתי נפתחת המכירה?

מכירת הכרטיסים להופעה השנייה של נועה קירל בפארק הירקון ב-23 ביולי, תיפתח ב-9 ביולי בשעה 12:00 בצהריים באמצעות משרד הכרטיסים "קופת ת"א". מחירי הכרטיסים מתחילים ב-219 ש"ח.

הנחות ומבצעים

לקוחות של החברות ישראכרט, מקס, פועלים וונדר, פליי קארד ואמריקן אקספרס יוכלו לרכוש כרטיסים מוזלים בהנחה. פרטים על מימוש ההנחות תוכלו למצוא באתר "קופת ת"א".

האם יהיה מופע שלישי לנועה קירל בפארק הירקון?

דיווחים בתקשורת מדווחים כי הזמרת המצליחה, שריינה תאריכים למופע שלישי במידה וגם למופע השני בפארק הירקון יגמרו הכרטיסים. נמשיך לעדכן…

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק