מתאבל ללא קץ הקאמרי – כרטיסים, הנחות, ביקורות ולוח הצגות 2020

מתאבל ללא קץ הקאמרי - כרטיסים, הנחות, ביקורות ולוח הצגות 2020. צילום: דויד פולונסקי.

ההצגה "מתאבל ללא קץ" של חנוך לוין, שמעולם לא הגיעה לבמה, עולה בקרוב בתיאטרון הקאמרי בחודש זה ולאורך חורף 2020. במה בדיוק מדובר? מי המשתתפים? מתי תוכלו לראות את ההצגה? כמה עולים כרטיסים? וגם – איך תוכלו לרכוש כרטיסים בהנחה ב-105 ש"ח בלבד במקום 220 ש"ח. אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

(עדכון אחרון: 1/3/2020)

תיאטרון הקאמרי יעלה בקרוב לבמה את אחת ההצגות המעניינות והמדוברות של 2020 – ההצגה "מתאבל ללא קץ". מכירת הכרטיסים להצגה כבר נפתחה והיא תחל לרוץ החל מחודש זה ולאורך 2020. בהמשך העמוד תוכלו למצוא מידע נוסף על מכירת הכרטיסים, לוח הצגות עדכני, רשימת השחקנים והמשתתפים וגם דרך להשיג כרטיסים מוזלים ב-105 ש"ח במקום 220 ש"ח.

ההצגה מתאבל ללא קץ של הקאמרי, מציגה שילוב מעניין ומסקרן בין במאי הקולנוע הישראלי והמוערך ארי פולמן ("ואלס עם באשיר") שיביים את המחזה של חנוך לוין שמעולם לא זכה לעלות לבמה וכך למעשה מדובר גם בבכורה עולמית למחזה זה. יש לציין, כי ישנם עוד עשרות מחזות של לוין שטרם הגיעו לבמה ופולמן זכה לבחור באחד מהם כדי להפיח בו חיים, וזאת במסגרת 20 שנה למותו של לוין.

עלילת מתאבל ללא קץ מציגה סיפור מסקרן ואף סוריאליסטי על מלך שמתאבל על מות בנו הצעיר באמצעות הוצאה להורג של ילדים מדי שנה. המחזה, שבאחת מהסצינות הראשונות שלו, "מומחה נפש" העומד על יד ערש דוואי של ילד פורץ בבכי באומרו "אני כל כך אוהב שטוב לי", יסתיים באופן שאיש אינו מצפה לו. החיבור בין פולמן לבין לוין הוא בהחלט חיבור מעניין שגורם לרבים מחובבי התיאטרון מחד ומהקולונע מאידך, לתהות ולצפות לראות את המחזה על הבמה.

מתאבל ללא קץ כרטיסים – איך תוכלו לרכוש כרטיסים מוזלים ב-105 ש"ח בלבד?

מכירת הכרטיסים להצגה מתאבל ללא קץ כבר כאמור נפתחה ומחירי הכרטיסים בקופות הקאמרי עומדים על 220 ש"ח, אך באתר "קופת בראבו" בעמוד הבא, מציעים כרטיסים מוזלים ב-105 ש"ח בלבד. שימו לב: כמות הכרטיסים מוגבלת.

לוח הצגות 2020 – מתי תוכלו לראות את ההצגה?

ההצגה תחל לרוץ החל מה-17 בינואר 2020 ותמשיך משם לאורך החודשים הקרובים. להלן לוח ההצגות העדכני:

תל אביב-יפותיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 1המועד בוטל
תיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 132 כרטיסים
106 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 124 כרטיסים
106 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 129 כרטיסים
106 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 127 כרטיסים
105 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 125 כרטיסים
105 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 130 כרטיסים
105 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 128 כרטיסים
105 ₪
רכישת כרטיסים

מתאבל ללא קץ – שחקנים ומשתתפים

ההצגה מביאה לבמה רשימה מכובדת של שחקני תיאטרון מובילים בישראל הכוללת את מיה לנדסמן, יואב לוי, מוריס כהן, ערן מור, טל וייס, שוהם שיינר, דויד בילנקה, שלמה וישינסקי, דוד שאול, ערן שראל ואפרת בן צור (שאחראית גם על המוסיקה להצגה). על הבימוי כאמור, הופקד ארי פולמן. עוד לוקחים חלק – תפאורה: דוד פולונסקי, תלבושות וייעוץ אמנותי: אורנה סמורגונסקי, מוסיקה ושירה: אפרת בן צור, תנועה: אנדריאה קונסטנזו, מרטיני וידאו: יואב כהן, ותאורה: נדב ברנע.

ביקורות על ההצגה

ההצגה תחל לרוץ בקרוב מאוד על הבימות וברגע שתזכה לסיקורים או ביקורות מהמבקרים ברשת, נדאג לעדכן ולסקר אותם כאן בכתבה זו. אתם מוזמנים גם לעקוב אחרינו בעמוד הפייסבוק של אתר "קצת תרבות" או בעמוד הטוויטר שלנו כדי ליהנות מעדכונים וידיעות חדשות.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן