משפחת ספיר לוח הצגות והופעות 2023 – כרטיסים והנחות!

משפחת ספיר לוח הצגות והופעות 2023 - כרטיסים והנחות!
משפחת ספיר לוח הצגות והופעות 2023 - כרטיסים והנחות! צילום: אושר עדן פשינסקי

משפחת ספיר המוכרת לרבים בזכות ערוץ היוטיוב המצליח שלהם, יוצאת להצגה ילדים חדשה – "משפחת ספיר – ההצגה". איפה תוכלו לראות אותם? מתי? ואיפה רוכשים כרטיסים? אתר "קצת תרבות" עם הפרטים.

אחרי שכבשו את הרשת והפכו לאחת מהמשפחות הנצפות ביותר בישראל, משפחת ספיר, תגיע גם לבימות ברחבי הארץ עם הצגת ילדים חדשה שתיקרא פשוט "משפחת ספיר – ההצגה". בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההצגה החדשה לרבות מידע על מחירי כרטיסים, לוח הצגות, הנחות, ביקורות ועוד.

משפחת ספיר ההצגה – לוח הופעות 2023

ההצגה החדשה של משפחת ספיר תגיע לערים רבות ברחבי הארץ. להלן לוח ההצגות שלהם לחודשים הקרובים:

כרטיסים להצגה של משפחת ספיר

מכירת הכרטיסים לכל ההצגות של משפחות ספיר נפתחה ומכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא. מחירי הכרטיסים עומדים על 89 ש"ח לכל המופעים במחיר אחיד.

אודות משפחת ספיר

משפחת ספיר היא משפחה ישראלית שהפכה לכוכבת רשת כשחברי המשפחה משתפים את חייהם ועולמם באופן קבוע ורציף ביוטיוב ובפלטפורמות חברתיות נוספות. ערוץ היוטיוב של המשפחה מחזיק במעל 400 אלף עוקבים שצופים בסרטונים, קליפים וקטעים שמשחררת המשפחה.

בהצגה החדשה, תציג המשפחה, המורכבת מההורים מיכאל ושירן ספיר וילדיהם, את מיטב הלהיטים שלהם יחד עם שחקנים, רקדנים, תלבושות ותפאורה מותאמת.

הצגות ילדים מומלצות נוספות שכדאי לבדוק:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק