ההצגה משפחת מלבסקי – שחקנים, כרטיסים ולוח הצגות 2020

ההצגה משפחת מלבסקי - שחקנים, כרטיסים ולוח הצגות 2020
ההצגה משפחת מלבסקי - שחקנים, כרטיסים ולוח הצגות 2020

תיאטרון היידישפיל מעלה את ההצגה "משפחת מלבסקי – סיפורה של תקופה" בהשתתפות ששי קשת, דורית ראובני וצמד רעים ומציג הופעות רבות ברחבי הארץ. אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

תיאטרון היידישפיל שזוכה בתקופה האחרונה להצלחה רבה, ממשיך עם ההצגה המוסיקלית המצליחה "משפחת מלבסקי" שמביאה לבמה את מיטב הקלאסיקה של החזנות על רקע סיפורה של משפחת חזנים.

את ההצגה כתב השחקן ששי קשת שגם מככב בה לצד דורית ראובני וצמד רעים, ועוד אנסמבל שלם של שחקנים ורקדנים. הבימאית עדינה חיימיס ביימה את ההצגה, ועל המוסיקה, אחראי המנצח המיתולוגי דוד קריבושה.

סיפור העלילה מתרכז במשפחה מוסיקלית שבראשה עומד אבי המשפחה החזן שמואל מלבסקי. המשפחה יצרה מהפכה של ממש בעולם החזנות בכך שגם נשות המשפחה לוקחות חלק בשירה. על רקע העלילה, מביאה ההצגה מוסיקת פולקלור יהודית בשילוב מוסיקת ג'אז ואף תפילות.

כרטיסים להצגה משפחת מלבסקי בתיאטרון היידישפיל

מחיר הכרטיסים להצגה עומד על 106-206 ש"ח לכל ההצגות. את הכרטיסים לכל ההצגות ניתן לרכוש אונליין באמצעות האתר הבא.

משפחת מלבסקי – לוח הצגות

ההצגה תגיע לבימות רבות ברחבי הארץ בערים כדוגמת ירושלים, תל אביב, אריאל, חולון ועוד. להלן לוח ההצגות העדכני של משפחת מלבסקי ברחבי הארץ לחודשים הקרובים:

תל אביב-יפו תיאטרון תל אביב אזלו הכרטיסים
נס ציונה היכל התרבות נס ציונה 9 כרטיסים
106 ₪
רכישת כרטיסים
תל אביב-יפו מוזיאון ארץ ישראל תל אביב – אודיטוריום קלצ'קין 22 כרטיסים
206 ₪
רכישת כרטיסים

רשימת המשתתפים המלאה

בהשתתפות ששי קשת, דורית ראובני, צמד רעים ואנסמבל שקחנים ורקדנים נוספים. כתיבה: ששי קשת, בימוי: עדינה חיימיס, ניהול מוזיקלי דוד קריבושה, יעוץ תוכן ועריכה מוזיקלית קובי לוריא.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק