ההצגה משפחה חמה בבית ליסין – כרטיסים ב-75 ש"ח במקום 220 ש"ח

ההצגה משפחה חמה בבית ליסין - כרטיסים ב-75 ש"ח במקום 220 ש"ח
ההצגה משפחה חמה בבית ליסין - כרטיסים ב-75 ש"ח במקום 220 ש"ח

לימור גולדשטיין ותיקי דיין מככבות בהצגה החדשה והמדוברת של בית ליסין – "משפחה חמה". איפה תוכלו לראות את ההצגה ב-2021? כמה עולים כרטיסים? ואיך תוכלו לרכוש כרטיסים בהנחה ב-75 ש"ח בלבד במקום 220 ש"ח? אתר "קצת תרבות" מביא לכם את הפרטים.

מבין ההצגות הרבות של תיאטרון בית ליסין ב-2021, אחת המדוברות והמעניינות ביותר מביניהן, היא ההצגה "משפחה חמה" של ענת גוב בה מככבות בין היתר תיקי דיין ולימור גולדשטיין. ההצגה רצה בהצלחה רבה בתיאטרון אשתקד, ותמשיך להציג הצגות רבות גם לאורך החודשים הקרובים. בהמשך העמוד, תוכלו למצוא פרטים על לוח ההצגות המלא ועל כרטיסים מוזלים בהנחה משמעותית.

לרכישת כרטיסים בהנחה להצגה "משפחה חמה" באמצעות קנייה מהירה ומאובטחת לחצו כאן

מדובר בקומדיה ישראלית קלאסית שכתבה ענת גוב ז"ל – מן המחזאיות הבולטות בעולם התיאטרון הישראלי, העוסקת בהוויה ובמשפחתיות הישראלית שבאה לידי ביטוי סביב ארוחת שבת משפחתית מסביב לשולחן. ההצגה שכבר רצה בהצלחה זמן רב, הצליחה למשוך קהל רב ולגרוף שבחים וביקורות מצויינות מהמבקרים המובילים.

הצגות מומלצות נוספות בבית ליסין:

השחקנית הותיקה תיקי דיין, משחקת את התפקיד הראשי של הדמות מלכה – אם המשפחה, ולצידה מככבים בהצגה השחקנים והשחקניות לימור גולדשטיין, רוברט הניג, לירון ברנס ואחרים. על הבימוי, הופקד הבימאי רוני פינקוביץ', שמביים בימים אלו גם הצגה מצליחה נוספת בבית ליסין – ההצגה עבדאללה שוורץ של רמי ורד.

ההצגה משפחה חמה כרטיסים והנחות – איפה תוכלו למצוא כרטיסים מוזלים ב-75 ש"ח בלבד?

מחיר הכרטיסים הרשמי של ההצגה שמפחה חמה בקופות תיאטרון בית ליסין, עומד על 220 ש"ח לאדם, אך באמצעות האתר הבא, תוכלו למצוא כרטיסים בהנחה שיעלו לכם החל מ-75 ש"ח בלבד. שימו לב: כמות הכרטיסים מוגבלת.

משפחה חמה לוח הצגות 2021

ההצגה כאמור, תציג תאריכים רבים לאורך החודשים הקרובים ב-2021. להלן לוח ההצגות העדכני של ההצגה לתקופה הקרובה (שימו לב: הלוח מתעדכן מדי עת, אז כדאי לבוא ולבקר ולהתעדכן):

שחקנים ומשתתפים

כאמור, לצד תיקי דיין המשחקת בדמות הראשית, תמצאו את השחקנים תיקי דיין, רוברט הניג, לימור גולדשטיין, לירון ברנס, לורין מוסרי, יותם קושניר, שירן הוברמן/נעמה אמית ועדי גילת. על הבימוי אחראי רוני פינקוביץ', על התפאורה אלכסנדרה נרדי, על התלבושות אורנה סמורגונסקי, על המוסיקה טל בלכרוביץ', ועל התאורה עדי שימרוני. משך זמן ההצגה הוא כשעה וחצי.

משפחה חמה – ביקורות

ההצגה משפחה חמה הצליחה לגרוף סופרלטיבים וביקורות מעולות בקרב המבקרים המובילים בעולם התרבות הישראלי ובקרב רוב הביקורות ברשת, קיבלה ההצגה ציונים טובים והערות חיוביות – בעיקר הודות לכתיבה המדוייקת והקולחת של ענת גוב שמצליחה ליגוע ב-DNA הישראלי בצורה מושלמת.

הצגות נוספות שאולי יעניינו אותך

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק