משחק החיים (בית ליסין) – כרטיסים מוזלים להצגה ולוח הצגות 2024

משחק החיים (בית ליסין) - כרטיסים להצגה, הנחות ולוח הצגות 2024
משחק החיים (בית ליסין) - כרטיסים להצגה, הנחות ולוח הצגות 2024

כל הפרטים על ההצגה החדשה של תיאטרון בית ליסין משחק החיים. כמה עולים כרטיסים? מהו לוח ההצגות? מי השחקנים? מה הביקורות אומרות? ומה לגבי הנחות?

"משחק החיים" היא הצגה חדשה בתיאטרון בית ליסין, המבוססת על מחזה מאת אלכסי מישליק, שזכה להצלחה רבה בצרפת. ההצגה מביאה לבמה סיפור מורכב ומרגש המתרחש בכלא, ומשלבת הומור עם תובנות עמוקות על טבע האדם והכוח המשחרר של האמנות. בתפקידים הראשיים, תוכלו למצוא בין היתר את גיל פרנק ולימור גולדשטיין.

העלילה מתמקדת בלאון, במאי תיאטרון מובטל, המגיע לכלא כדי להעביר סדנת משחק. הוא מלווה על ידי ז'אן, שחקנית ואשתו לשעבר, ואליס, עובדת סוציאלית צעירה. להפתעתם, רק שני אסירים מתייצבים לסדנה: קווין, צעיר נמהר, ואנג'לו, אסיר מבוגר ושתקן.

במהלך הסדנה, מתפתח מסע רגשי ומפתיע, בו נחשפים סיפורי חיים מורכבים ומתגלים קשרים בלתי צפויים בין המשתתפים. ההצגה חוקרת את הגבולות בין מציאות לדמיון, ומדגישה את כוחה של האמנות לשחרר את הנפש גם בתנאים המגבילים ביותר.

הבימוי הוא של תמר קינן, עם תרגום של אלי ביז'אווי. הצוות היצירתי כולל את אדם קלר בתפאורה, דפנה קינן במוזיקה, ומתן פרמינגר בתאורה. השחקנים המובילים הם גיל פרנק, מולי שולמן, לימור גולדשטיין, כרמל בין ושון מונגוזה.

משחק החיים כרטיסים

מכירת הכרטיסים להצגה משחק החיים נפתחה ומתבצעת באמצעות אתר "קופת בראבו" בעמוד הבא. מחיר הכרטיסים עומד על 116 ש"ח. כדאי להזמין מראש.

משחק החיים לוח הצגות 2024

ההצגה מוצגת בתיאטרון בית ליסין בתל אביב, באולם דיזנגוף 2, במספר תאריכים במהלך 2024. ההצגה נמשכת שעה ו-40 דקות. להלן לוח ההצגות העדכני של משחק החיים:

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
תל אביב-יפו תיאטרון בית ליסין תל אביב - אולם דיזנגוף 2 20 כרטיסים
116
רכישת כרטיסים שעה ו-40 דקות
תיאטרון בית ליסין תל אביב - אולם דיזנגוף 2 24 כרטיסים
116
רכישת כרטיסים שעה ו-40 דקות
תיאטרון בית ליסין תל אביב - אולם דיזנגוף 2 24 כרטיסים
116
רכישת כרטיסים שעה ו-40 דקות

"משחק החיים" מבטיחה להיות חוויה תיאטרלית עשירה ומעמיקה, המשלבת הומור עם דרמה ומציעה מבט ייחודי על כוחו של התיאטרון לגעת בחיים ולשנותם. היא מזמינה את הקהל לבחון מחדש את תפיסותיו לגבי חופש, כליאה, ותפקידה של האמנות בחיינו.

ההצגה צפויה לעורר דיון על נושאים כמו שיקום אסירים, כוחה של יצירתיות, ויכולתו של האדם להתגבר על נסיבות קשות. היא מציגה את התיאטרון לא רק כצורת בידור, אלא ככלי רב עוצמה לחקירה עצמית וחברתית.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק