משוגע עליה הבימה – כרטיסים להצגה ב-100 ש"ח במקום 220 ש"ח!

משוגע עליה הבימה - כרטיסים להצגה ב-100 ש"ח במקום 220 ש"ח!
משוגע עליה הבימה - כרטיסים להצגה ב-100 ש"ח במקום 220 ש"ח!

ההצגה החדשה "משוגע עליה" של הצמד חנן סביון וגיא עמיר עולה בתיאטרון הבימה. במה בדיוק מדובר? מתי אפשר לראות? ואיפה תוכלו לרכוש כרטיסים מוזלים ב-100 ש"ח בלבד? כל הפרטים.

תיאטרון הבימה יעלה במהלך 2023 הקרוב את ההצגה החדשה משוגע עליה של צמד השחקנים והיוצרים חנן סביון וגיא עמיר המבוססת על סרט הקולנוע הספרדי המצליח בעל אותו שם וכוללת גם את רובי פורת שובל ויניב פולישוק. בעמוד זה, תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההצגה המדוברת כולל מידע על רכישת כרטיסים מוזלים ולוח הצגות עדכני ל-2022.

משוגע עליה הבימה – לוח הצגות 2023

ההצגה משוגע עליה תעלה באולם רובינא בתיאטרון הבימה במהלך החודשים הקרובים. להלן לוח ההצגות העדכני ל-2023:

כרטיסים להצגה משוגע עליה הבימה – כך תקנו כרטיסים בהנחה החל מ-100 ש"ח בלבד במקום 220 ש"ח

מחיר הכרטיסים הרשמי של ההצגה משוגע עליה בתיאטרון הבימה בקופות התיאטרון, עומד על 220 ש"ח אך באמצעות אתר הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא, תוכלו למצוא כרטיסים מוזלים החל מ-100 ש"ח בלבד. שימו לב: כמות הכרטיסים מוגבלת.

שחקנים ומשתתפים

אתך ההצגה כתבו השחקנים והיוצרים גיא עמיר וחנן סביון בהשראת הסרט הספרדי "משוגע עליה". על הבימוי אחראי אלון אופיר. מלבד השניים שגם ייקחו חלק בהצגה, ישתתפו גם השחקנים והשחקניות מירב שירום/ספיר אזולאי, רבקה גור, אמנון פלד, רובי פורת שובל, שיר אברמוב/שירן הוברמן, יניב פולישוק, שמוליק כהן, מיכל ברנד ונויה אביגדור.

אודות ההצגה של הבימה משוגע עליה

כאמור, מדובר בעלילה בהשראת הסרט הספרדי המצליח "משוגע עליה" שעלה בנטפליקס וזכה להצלחה גדולה. עלילת ההצגה תספר על אדר, המבלה לילה סוחף ופרוע עם דניאל אותה פגש לראשונה בחייו. לאחר שדניאל נעלמת בסוף הבילוי, מבין אדר שכדי לפגוש אותה שוב הוא חייב להתאשפז במוסד הפסיכיאטרי שבו היא שוהה.

להפתעתו, מגלה אדר שהמוסד הפרטי והיוקרתי מטפל בחולים בשיטות פורצות דרך. באמצעות סדרת מפגשים מצחיקים ונוגעים ללב, מתגלה הקו הדק שבין שפיות לשיגעון. האם אדר יצליח להציל את דניאל? האם דניאל תצליח לתקן את אדר?

משוגע עליה הצגה ביקורת

בהמשך נציג כאן לקט ביקורות להצגה החדשה של מבקרים ידועים מהתקשורת בעיתונים ובאתרים המובילים.

עוד הצגות מומלצות שכדאי להכיר:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק