מקסים ונגרוב יגיע לישראל בינואר 2022 וינצח על תזמורת האופרה הקאמרית

מקסים ונגרוב יגיע לישראל בינואר 2022 וינצח על תזמורת האופרה הקאמרית
מקסים ונגרוב יגיע לישראל בינואר 2022 וינצח על תזמורת האופרה הקאמרית צילום: Benjamin Ealovega.

לאחר כמה שנים מאז הופיע כאן – הכנר מקסים ונגרוב יגיע לקונצרט חגיגי בישראל בו הוא ינצח על התזמורת האופרה הקאמרית. אילו יצירות יבוצעו בקונצרט? כמה יעלו כרטיסים? ואיפה רוכשים? אתר "קצת תרבות" עם הפרטים.

הכנר המצליח והבינלאומי מקסים ונגרוב יגיע להופעה גדולה וחגיגית בישראל ב-16 בינואר 2022 אך הפעם כמנצח על קונצרט מיוחד בו יבוצעו קטעי אופרה ומוזיקה קלאסית ידועים. מכירת הכרטיסים נפתחה ומחירי הכרטיסים עומדים על 166 ש"ח. בהמשך העמוד, תוכלו למצוא את כל הפרטים על הקונצרט ועל הזמנת הכרטיסים.

מקסים ונגרוב בישראל 2022 עם התזמורת האופרה הקאמרית – כרטיסים ולוח הופעות

כאמור, מחירי הכרטיסים לקונצרט יעמדו על 166 ש"ח. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה והיא מתבצעת באמצעות משרד הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא. להלן לוח ההופעות של הקונצרט בחודשים הקרובים:

מקסים ונגרוב הוא בין הכנרים המצליחים ביותר בעולם כיום ומחזיק בקריירה מפוארת ומרשימה הכוללת הופעות בקונצרטים הגדולים ביותר ובבמות החשובות ביותר בעולם. לאחרונה, חגג 40 שנות פעילות בקונצרט גאלה חגיגי ויוקרתי באלברט הול בלונדון בו לקחו חלק גם מישה מאיסקי, מרתה ארחריץ' והתזמורת הפילהרמונית של אוקספורד עם מנצחה מאריוס פפדופולוס.

בקונצרט החדש שיתקיים ב-16 בינואר ביד לבנים באשדוד, ינצח ונגרוב על הקונצרט בו יבוצעו הפתיחות המפורסמות לאופרות דון ג'ובני ונישואי פיגרו ולאחר מכן את הסימפוניה השביעית של בטהובן.

אודות מקסים ונגרוב

ונגרוב נולד ב1974, והחל את הקריירה שלו כבר בגיל 5. הוא זכה בתחרות ויניאבסקי וקרל פלד בגילאים 10 ו- 15, והחל להקליט בגיל 10 והקליט בחברות מלודיה, טלדק ו- E.M.I . בשנת 2007 הלך בדרכו של המנטור של רוסטרופוביץ והחל לנצח. בשנת 2010 כבר מונה למנהל המוסיקלי של תזמורת פסטיבל גשטד, בשוויץ.

בעונות האחרונות הופיע ונגרוב כסולן או כמנצח עם תזמורת חשובות ובולטות בהן הפילהרמונית של ניו יורק, הפילהרמונית של ברלין, הסימפונית של לונדון, תזמורת תיאטרון המרינסקי, הסימפונית של ה-BBC, התזמורות הסימפוניות של שיקגו, מונטריאול וטורונטו וברסיטלים רבים נוספים. בשנים 2018-2019 הופיע עם המנצח ריקרדו שאיי עם התזמורת של לה סקלה מילאנו, וכן עם הפילהרמונית של פריז ומונטה קרלו.

ונגרוב גם מורה מבוקש ומלמד בכמה קולג'ים למוזיקה ברחבי העולם. על חייו ואודות הקריירה שלו נעשו כמה סרטי תעודה, והוא זכה למספר רב של פרסים יוקרתיים מקסים ונגרוב מנגן על כינור אקס-קרויצר סטרדיוואריוס משנת 1727.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק