מקסים ונגרוב יופיע בישראל ב-2020 עם הסימפונית של ארמניה

מקסים ונגרוב בישראל 2020 היכל התרבות תל אביב כרטיסים
מקסים ונגרוב יופיע בישראל ב-2020 עם הסימפונית של ארמניה. צילום: Benjamin Ealovega.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

תוכן עניינים

לאחר כשנתיים מאז ההופעה האחרונה – הכנר מקסים ונגרוב יגיע להופעה חגיגית בישראל יחד עם התזמורת הלאומית של ארמניה. אילו יצירות יבוצעו בקונצרט? כמה יעלו כרטיסים? ואיפה רוכשים? אתר "קצת תרבות" עם הפרטים.

הכנר המצליח והבינלאומי מקסים ונגרוב יגיע להופעה גדולה וחגיגית בישראל עם התזמורת הסימפונית של ארמניה שתתקיים בחודש מרץ 2020 בהיכל התרבות בת"א. מכירת הכרטיסים נפתחה ומחירי הכרטיסים נעים בין 121 ש"ח ל-291 ש"ח. בהמשך העמוד, תוכלו למצוא את כל הפרטים על המופע ועל הזמנת הכרטיסים.

מקסים ונגרוב הוא בין הכנרים המצליחים ביותר בעולם כיום ומחזיק בקריירה מפוארת ומרשימה הכוללת הופעות בקונצרטים הגדולים ביותר ובבמות החשובות ביותר בעולם. לאחרונה, חגג 40 שנות פעילות בקונצרט גאלה חגיגי ויוקרתי באלברט הול בלונדון בו לקחו חלק גם מישה מאיסקי, מרתה ארחריץ' והתזמורת הפילהרמונית של אוקספורד עם מנצחה מאריוס פפדופולוס.

ונגרוב יופיע בישראל ב-3 במרץ 2020 יחד עם התזמורת הסימפונית של ארמניה בניצוחה של סרגיי סמבטיאן ויבצע יחד עם התזמורת את סוויטת אגם הברבורים של צ'ייקבוסקי, הקונצרט המפורסם לכינור של מקס ברוך היהודי והיצירה "נוף ימי" לכינור של המלחין אלכסיי שור.

מקסים ונגרוב בישראל 2020 עם הסימפונית של ארמניה – כרטיסים

מחירי הכרטיסים להופעה נעים יתחילו ב-121 ש"ח לכרטיסים הזולים ביותר ויגיעו עד ל-291 ש"ח לכרטיסים במיקום הטוב ביותר באולם. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה והיא מתבצעת באמצעות אתר "בראבו" בעמוד הבא.

אודות מקסים ונגרוב

ונגרוב נולד ב1974, והחל את הקריירה שלו כבר בגיל 5. הוא זכה בתחרות ויניאבסקי וקרל פלד בגילאים 10 ו- 15, והחל להקליט בגיל 10 והקליט בחברות מלודיה, טלדק ו- E.M.I . בשנת 2007 הלך בדרכו של המנטור של רוסטרופוביץ והחל לנצח. בשנת 2010 כבר מונה למנהל המוסיקלי של תזמורת פסטיבל גשטד, בשוויץ.

בעונות האחרונות הופיע ונגרוב כסולן או כמנצח עם תזמורת חשובות ובולטות בהן הפילהרמונית של ניו יורק, הפילהרמונית של ברלין, הסימפונית של לונדון, תזמורת תיאטרון המרינסקי, הסימפונית של ה-BBC, התזמורות הסימפוניות של שיקגו, מונטריאול וטורונטו וברסיטלים רבים נוספים. בשנים 2018-2019 הופיע עם המנצח ריקרדו שאיי עם התזמורת של לה סקלה מילאנו, וכן עם הפילהרמונית של פריז ומונטה קרלו.

ונגרובגם מורה מבוקש ומלמד בכמה קולג'ים למוזיקה ברחבי העולם. על חייו ואודות הקריירה שלו נעשו כמה סרטי תעודה, והוא זכה למספר רב של פרסים יוקרתיים מקסים ונגרוב מנגן על כינור אקס-קרויצר סטרדיוואריוס משנת 1727.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 votes
Article Rating
אישור
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק