ההצגה מקווה הבימה 2019 – כרטיסים, הנחות ולוח הצגות

ההצגה מקווה הבימה 2019 - כרטיסים הנחות ולוח הצגות
ההצגה מקווה הבימה 2019 - כרטיסים הנחות ולוח הצגות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

ליא קניג תככב בהצגה “מקווה” שתעלה בתיאטרון הבימה החל מחודש יולי 2019. מי עוד תשתתף בהצגה? מהם מחירי הכרטיסים? ואיפה קונים? אתר “קצת תרבות” עם כל הפרטים.

תיאטרון הבימה יעלה בחודש יולי 2019 הקרוב, את ההצגה “מקווה” בכיכובה של ליא קניג ושחקניות נוספות שתתרחש במקום המפגש האישי והאינטימי של הנשים הדתיות והחרדיות – המקווה. בעמוד זה, תוכלו למצוא מידע על כרטיסים והנחות להצגה החדשה ולוח הצגות מעודכן ל-2019.

לרכישת כרטיסים מהירה והצגה מקווה באמצעות קנייה מאובטחת לחצו כאן

את ההצגה החדשה מקווה בהבימה, ביים רפי ניב לפי מחזה של הדר גלרון. לצד ליא קניג, ישתתפו בהצגה גם השחקניות טטיאנה קנליס-אולייר, אסנת פישמן, שיפי אלוני, הגר טישמן, גאיה שליטא כץ, אושרת אינגדשט והדר ברנשטיין.

באמצעות העלילה, מנסה המחזה להיכנס אל עולמן של הנשים הדתיות והחרדיות שנאלצות פעמים רבות לעמוד בפני קונפליקטים פנימיים וחיצוניים המתנגשים פעמים רבות בין עולמן הפנימי לבין החברה הדתית והחרדית השמרנית והסגורה.

המקווה הוא מקום שבו הנשים יכולות להיפתח בפני נשים אחרות ולהיחשף לעולמן של נשים אחרות מהחברה שלהן. ושם נרקמים סיפורים, סודות נחשפים ומתחים פנימיים עולים. את זה, מנסה להביא ההצגה החדשה בהבימה שתעלה בתיאטרון החל מחודש יולי 2019 ותימשך כשעה וארבעים דקות.

המקווה הצגה בהבימה – כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים להצגה מקווה נפתחה כאשר מחירי הכרטיסים עומדים על 96 ש”ח בלבד. את הכרטיסים ניתן לרכוש אונליין באמצעות האינטרנט באתר הבא.

מקווה הצגה 2019 – לוח הצגות

ההצגה מקווה תרוץ באולם מסקין שבתיאטרון הבימה החל מחודש יולי 2019. להלן לוח ההצגות של ההצגה:

תל אביב-יפו תיאטרון הבימה תל אביב – אולם מסקין
תיאטרון הבימה תל אביב – אולם מסקין 13 כרטיסים
96 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה תל אביב – אולם מסקין 37 כרטיסים
96 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה תל אביב – אולם מסקין 15 כרטיסים
96 ₪
רכישת כרטיסים

ההצגה מקווה 2019 בהבימה – ביקורת

ההצגה שכתבה הדר גלרון, כבר עלתה בעבר בתיאטרון בית ליסין שבה כיכבה השחקנית ענת מגן שבו. ההצגה קיבלה ביקורות מצויינות בקרב מבקרי התיאטרון ואף זכתה בפרס “הצגת השנה” בטקס פרסי התיאטרון ב-2005.

ההצגה מצטרפת לשורת הצגות חדשות ומסקרנות שרצות בתקופה האחרונה כמו גבעת חלפון אינה עונה ההצגה בהבימה, קן הקוקיה של הקאמרי עם עוז זהבי והצגות נוספות.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 vote
Article Rating
אישור
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק