ההצגה מקבת 2024 בתיאטרון העברי – כמה עולים כרטיסים?

ההצגה מקבת 2024 בתיאטרון העברי - כמה עולים כרטיסים?
ההצגה מקבת 2024 בתיאטרון העברי - כמה עולים כרטיסים? (צילום: שי הנסב)

כל הפרטים על ההצגה החדשה של התיאטרון העברי "מקבת" שמציגה עיבוד עברי חדש למחזה הקלאסי והידוע של שייקספיר. מתי ואיפה תוכלו לראות את מקבת? כמה עולים כרטיסים? ומה לגבי הנחות?

התיאטרון העברי מביא לבמה את אחת היצירות הגדולות של ויליאם שייקספיר, "מקבת", בגרסה חדשה ומרתקת בבימויו של גדי צדקה. ההצגה, שתעלה בהיכל התרבות תל אביב החל מ-29 ביולי 2024, מבטיחה להיות אחד האירועים המעניינים המשמעותיים בתיאטרון הישראלי.

הטרגדיה הקלאסית, שנכתבה לפני יותר מ-400 שנה, עוסקת בנושא נצחי של תאוות השלטון. סיפורו של מקבת, קצין נועז ולוחם מעוטר, מתגלגל לעלילה רבת תהפוכות כאשר הוא נופל קורבן לשאיפות הכוח של עצמו ושל אשתו, ליידי מקבת.

העלילה מתחילה כאשר מקבת, לאחר ניצחון מזהיר בקרב, מקבל הודעה מפתיעה מהמלך על כוונתו לבקר בביתו. ליידי מקבת רואה בביקור זה הזדמנות בלתי חוזרת להשתלט על השלטון. מכאן מתפתחת דרמה עוצמתית של בגידה, רצח ונקמה, המציגה את המחיר הנפשי הכבד שגובה השאיפה לכוח בכל מחיר.

גדי צדקה, המנהל האומנותי של התיאטרון העברי, לוקח על עצמו אתגר כפול בהפקה זו – הוא גם מביים את ההצגה וגם מגלם את התפקיד הראשי של מקבת. לצדו, פנינה ברט מגלמת את ליידי מקבת, דמות מורכבת ומניפולטיבית שמניעה את העלילה קדימה.

ההפקה נתמכת על ידי צוות יצירתי מרשים, כולל מאיר ויזלטיר על התרגום העברי, יהונתן פרלמן על המוזיקה ויהונדב צדקה בתפקיד הדרמטורג. "מקבת" של התיאטרון העברי מבטיח להיות לא רק הפקה מרהיבה ויזואלית, אלא גם חוויה תיאטרלית מעמיקה שתעורר מחשבה על נושאים כמו אמביציה, מוסר ותוצאותיהן של החלטות גורליות.

מקבת התיאטרון העברי – כרטיסים ולוח הצגות 2024

מכירת הכרטיסים למקבת נפתחה ומתבצעת באמצעות האתר הבא. מחירי הכרטיסים עומדים על 149 ש"ח. לאור האיכות הגבוהה של ההפקה והביקוש הצפוי, מומלץ להקדים ולהבטיח מקומות.

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
חיפה תיאטרון הצפון חיפה 20 כרטיסים
135
רכישת כרטיסים לא מסומנים שעתיים
תיאטרון הצפון חיפה 20 כרטיסים
135
רכישת כרטיסים לא מסומנים שעתיים
תל אביב-יפו היכל התרבות תל אביב - אולם צוקר 18 כרטיסים
149
רכישת כרטיסים שעתיים
היכל התרבות תל אביב - אולם צוקר 17 כרטיסים
149
רכישת כרטיסים שעתיים

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק