הבלט מפצח האגוזים על הקרח 2019 – כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!

הבלט מפצח האגוזים על הקרח 2019 - כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!
הבלט מפצח האגוזים על הקרח 2019 - כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!

שילוב של מחול, מוסיקה ומופע על הקרח: הקרקס על הקרח ממוסקבה חוזר לישראל בקיץ 2019 עם המופע "מפצח האגוזים על הקרח". כמה יעלו הכרטיסים? איפה קונים? ואיך תשיגו הנחות? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים המלאים.

קרקס מוסקבה על הקרח הגדול חוזר לישראל עם המופע מפצח האגוזים על הקרח ויציג כאן במהלך קיץ 2019 סיבוב הופעות נרחב ברחבי הארץ בחודש יולי 2019 הקרוב. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה ובהמשך העמוד, תוכלו למצוא את כל הפרטים על מחירי הכרטיסים ואופן רכישתם.

לרכישת כרטיסים מוזלים לכל המופעים של מפצח האגוזים על הקרח 2019 בקנייה מהירה מאובטחת לחצו כאן

הקרקס על הקרח ממוסקבה הפך להיות בן בית בישראל בשנים האחרונות כשהוא מופיע כאן באופן קבוע מדי שנה ולעיתים אפילו פעמיים בשנה. הפעם האחרונה שהקרקס הופיע בישראל, היה בחורף האחרון עם המופע מלכת השלג המצליח שהציג כאן הופעות במסגרת מופעי חנוכה. הפעם הוא יחזור לכאן עם המופע "מפצח האגוזים על הקרח" שיציג את היצירה המפורסמת של צ'ייקבוסקי עם כוראוגרפיית הבלט הידועה על הקרח.

במופע מפצח האגוזים על הקרח שיגיע לכאן בקיץ 2019, תציג ההפקה הרוסית המושקעת את העלילה הידועה של מפצח האגוזים המספרת את הסיפור המדהים על כוחה של האהבה המסוגלת להפוך אפילו צעצוע לנסיך, כשהיא משלבת את המוסיקה הנפלאה והכל כך מוכרת של צ'ייקובסקי שהפכה לקלאסיקה כלל עולמית, יחד עם אלמנטים של קרקס, מחול ומופע אומנותי על הקרח.

בנוסף, בחלק מהמופעים בישראל, ילווה המופע ע"י תזמורת סימפונית חיה (פרטים מדוייקים, בהמשך הכתבה) שתעשיר את החוויה המוסיקלית לקהל הרחב. כמו כן, בניגוד למופעי בלט קלאסיים, המופע מפצח האגוזים על הקרח שירוץ כאן בקיץ הקרוב, יציג לאורך כל המופע, מספרת שמסבירה ומספרת על העלילה כדי לעזור להורים ולילדים שלא מכירים היטב את הניואנסים של יצירות הבלט, בהבנת העלילה.

משך המופע הוא כשעה ו-45 דקות כולל הפסקה והוא מומלץ על פי מפיקי המופע לילדים מגיל שנתיים ומעלה.

כרטיסים למפצח האגוזים על הקרח 2019 – כמה יעלו הכרטיסים? ואיפה ניתן לקנות?

מכירת הכרטיסים נפתחה השבוע כשמחירי הכרטיסים נעים בין 185 ל-235 ש"ח בהתאם למיקום הישיבה באולם (אך ישנם גם הנחות). מכירת הכרטיסים לכל המופעים מתבצעת אונליין באמצעות העמוד הבא. רכישת כרטיס הכרחית לילד בכל גיל.

הנחות ומבצעים

בחלק גדול מהמופעים, תוכלו למצוא הנחות למופע שכוללות כרטיס לילד ב-135 ש"ח בלבד. ההנחה מוגבלת לשני כרטיסים לילת מתחת גיל 12. כדי לממש את ההנחה, יש לבצע את ההזמנה באתר הבא בתאריך המבוקש, ולאחר מכן להתקשר למספר *3221 כדי לממש את ההנחה.

לוח הופעות של המופע מפצח האגוזים על הקרח בישראל ב-2019

המופע ירוץ בערים רבות ברחבי הארץ במהלך חודש יולי 2019 ויגיע בין היתר למודיעין, חיפה, תל אביב, אשדוד, באר שבע, כרמיאל, ראשון לציון, אור עקיבא, נצרת עילית ועוד. שימו לב: במופע בתל אביב, המופע ילווה במוסיקה חיה ע"י תזמורת סימפונית.

להלן לוח ההופעות המלא והמעודכן של מפצח האגוזים על הקרח בקיץ הקרוב:

אשדוד המשכן לאמנויות הבמה 270 כרטיסים
135 – 235 ₪
רכישת כרטיסים
באר שבע משכן אמנויות הבמה – אולם גדול 286 כרטיסים
135 – 235 ₪
רכישת כרטיסים
כרמיאל היכל התרבות ע"ש נרקן 266 כרטיסים
145 – 185 ₪
רכישת כרטיסים
חיפה תיאטרון הצפון 371 כרטיסים
175 – 235 ₪
רכישת כרטיסים
תל אביב-יפו המשכן לאמנויות הבמה 485 כרטיסים
135 – 255 ₪
רכישת כרטיסים
המשכן לאמנויות הבמה 502 כרטיסים
135 – 255 ₪
רכישת כרטיסים
ראשון לציון היכל מאיר ניצן לתרבות ולאמנות 336 כרטיסים
135 – 235 ₪
רכישת כרטיסים
מודיעין היכל התרבות מודיעין מכבים רעות 204 כרטיסים
185 ₪
רכישת כרטיסים
אור עקיבא היכל התרבות ע"ש אלכס מאייר 197 כרטיסים
145 – 185 ₪
רכישת כרטיסים
נצרת עילית מתנ"ס ברקוביץ' 215 כרטיסים
145 – 185 ₪
רכישת כרטיסים

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 votes
Article Rating
אישור
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק