מפצח האגוזים על הקרח 2023 – בלט סנט פטרסבורג על הקרח חוזר לישראל!

מפצח האגוזים על הקרח 2023 - בלט סנט פטרסבורג על הקרח חוזר לישראל!
מפצח האגוזים על הקרח 2023 - בלט סנט פטרסבורג על הקרח חוזר לישראל! צילום: אנדריי סמירנוב

תיאטרון הבלט על הקרח המפורסם של סנט פטרסבורג חוזר לישראל עם המופע המצליח והסוחף מפצח האגוזים על הקרח 2023. מתי זה יקרה? איפה הוא יופיע כאן? וכמה יעלו כרטיסים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים!

בלט על הקרח סנט פטרסבורג הידוע והאהוב מאוד על הקהל הישראלי, יחזור לכאן שוב בתחילת 2023 עם המופע מפצח האגוזים על הקרח ויציג כאן מופע מושקע שטרם נראה כמותו בטכנולוגיות ואפקטים מיוחדים (כולל שלג אמיתי על הבמה ) לצלילי המוזיקה האהובה של צ'ייקבוסקי.

בהמשך עמוד זה, תוכלו למצוא את כל המידע על המופעים של הבלט בישראל לרבות פרטים על מכירת כרטיסים, לוח הופעות עדכני ל-2023 ועוד.

מפצח האגוזים על הקרח – לוח הופעות 2023

בלט סנט פטרסבורג על הקרח יגיע לישראל לסדרת הופעות במהלך חודש פברואר 2023 ויציג מופעים בתל אביב, חיפה וערים נוספות. להלן לוח ההופעות העדכני של הבלט בישראל ב-2023:

בלט מפצח האגוזים על הקרח סנט פטרסבורג – כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים למופעי הבלט נפתחה כשהמחירים נעים בין 205 ש"ח לכרטיסים הזולים ביותר ועד ל-395 ש"ח לכרטיסים במיקום הישיבה הטוב ביותר באולם. מכירת הכרטיסים מבתצעת באמצעות אתר "בראבו" בעמוד הבא.

אודות המופע של בלט סנט פטרסבורג בישראל – מפצח האגוזים על הקרח

התיאטרון הלאומי על הקרח של רוסיה סנט פטרסבורג הוא אחד מלהקות הבלט הקלאסי על הקרח הטובות בעולם וידוע בזכות הדיוק והיסודיות חסרת הפשרות. מופעי הבלט שלו מגיעים לכל העולם ומיליוני אנשים מכל רחבי העולם, כולל ישראל, כבר צפו בהם.

עתה, מגיע הבלט לישראל עם המופע המושקע והגרנדיוזי – "מפצח האגוזים על הקרח" המשלב בין הבלט הקלאסי והאהוב, הצלילים הקלאסיים של יצירתו המופלאה של צ'ייקבוסקי ואפקטים ופעלולי במה על משטח קרח אמיתי. שימו לב: התיאטרון יציג במקביל גם את המופע אגם הברבורים על הקרח באותם תאריכים אך בשעות שונות. פרטים, בקישור הנ"ל.

המופע יהיה למעשה מופע בלט אמיתי בכל מובניו עם התפאורה והתלבושות הקלאסיים של מופעי הבלט כשהוא מתקיים על משטח קרח ענק אמיתי ומשלב בתוכו טכנולוגיות מתקדמות, אפקטים מיוחדים, פעלולי במה ופתיתי שלג אמיתי שיורדים על הבמה.

התוצאה של השילוב בין אלו, יוצרת ז'אנר מיוחד בפני עצמו שמציג כוריאוגרפיה ייחודית המציגה פנים אחרות לבלט הקלאסי והמוכר. היצירה מפתח האגוזים של צ'ייקובסקי, שעליה נכתב המופע הנ"ל, היא אחת מהיצירות המוכרות ביותר בעולם המוזיקה הקלאסית בכלל ובעולם המחול והריקוד בפרט.

חברי הלהקה כוללים רקדני בלט מהשורה הראשונה לצד אלופי עולם מקצועיים בהחלקה על הקרח. מנהל הלקה הוא יהודי ושמו מיכאיל קמינוב. מייסד התיאטרון הוא קונסטנטין רסאדין – תלמידו של הכוריאוגרף הנודע לאוניד יעקובסון.

הלהקה הופיעה כבר בעבר בישראל בכמה מופעי בלט על הקרח וזכתה כאן להצלחה עצומה. עתה הם יגיעו לכאן שוב כאמור בחורף 2023 לסדרת מופעים חדשה ברחבי ישראל.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 votes
Article Rating
אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק