מעבר לדלת הבימה – כל הפרטים על ההצגה החדשה

מעבר לדלת הבימה - כל הפרטים על ההצגה החדשה
מעבר לדלת הבימה - כל הפרטים על ההצגה החדשה

רון שחר ויעל לבנטל יככבו בהצגה החדשה של תיאטרון הבימה מעבר לדלת שתרוץ במהלך העונה החדשה של התיאטרון ב-2023. הנה כל הפרטים.

ההצגה החדשה מעבר לדלת של אורי אוריין מביאה לבמה את רון שחר, יעל לבנטל, עמי סמולרצ'יק ועוד. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההצגה החדשה כולל מידע על רכישת כרטיסים, לוח הצגות ועוד.

מעבר לדלת הבימה – לוח הצגות 2023

ההצגה מעבר לדלת תרוץ באולם בתיאטרון הבימה החל מאמצע חודש ינואר 2023 ותמשיך להציג תאריכים לאורך כל השנה. נכון לעכשיו ההצגה תציג ב-21 וב-22 בינואר 2013.

מעבר לדלת הצגה – כרטיסים

מכירת הכרטיסים להצגה נפתחה ומתבצעת כעת באתר הרשמי של הבימה. מחיר הכרטיסים מתחיל ב-220 ש"ח ועולה מעלה בהתאם למיקום הישיבה באולם.

אודות ההצגה מעבר לדלת

מדובר בקומדיה רומנטית קלילה המספרת על נינה – בחורה רומנטית שנאלצת לגור בדירתה השכורה ביחד עם בנה של בעלת הבית. כל הסיכויים לקשר רומנטי בין השניים קלוש ביותר אך הכל יכול להיות.

שחקנים ומשתתפים

את המחזה כתב אורי אוריין בבימוי גמא פריד. על המוזיקה אחראי ליאור רונן. רשימת השחקנים והשחקניות כוללת את רון שחר, יעל לבנטל, דוית גביש, אורי הוכמן ועמי סמולרצ'יק.

מעבר לדלת – ביקורת

בקרוב נציג כאן אוסף ביקורות על ההצגה מעבר לדלת ממיטב המבקרים המובילים ברשת ובעיתונות.

עוד הצגות מומלצות שכדאי להכיר:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 votes
Article Rating
אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק