מסביליה באהבה – מופע פלמנקו של מיכל בן צבי: כרטיסים ולוח הופעות

הרקדנית והכוריאוגרפית מיכל בן צבי מארחת את אמני הפלמנקו מסביליה Iván Orellana Domínguez and El Fyty de Triana עם המופע החדש "מסביליה באהבה" במרכז סוזן דלל בתל אביב. מתי זה יקרה? וכמה עולים כרטיסים?

מסביליה באהבה - לוח הופעות

מסביליה באהבה - מופע פלמנקו של מיכל בן צבי: כרטיסים ולוח הופעות
מסביליה באהבה - מופע פלמנקו של מיכל בן צבי: כרטיסים ולוח הופעות. צילום: סרחיו יוברו מוריאל , תמרה פסטורה

מסביליה באהבה - כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים למופע הפלמנקו מסביליה באהבה נפתחה ומתבצעת כעת באמצעות משרד הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא. מחיר הכרטיסים נע בין 135 לכרטיסים המוזלים ביותר ועד ל-155 לכרטיסים היקרים ביותר עם המיקום הטוב ביותר באולם.

אודות המופע מסביליה באהבה עם מיכל בן צבי

מופע המחול "מסביליה באהבה" הוא שיתוף פעולה מרתק בין האמנית הישראלית מיכל בן צבי לבין שני אמני פלמנקו מובילים מסביליה שבספרד – הרקדן איוון אורליאנה דומינגז והגיטריסט אל פיטי דה טריאנה.

בן צבי, שחיה בעצמה כשש שנים בסביליה, יצרה את המופע מתוך געגועיה לעיר המיוחדת הזו על כל צבעיה, ריחותיה וצליליה הייחודיים. היא משלבת בו בכישרון רב בין הפלמנקו לבין אלמנטים ישראליים, ויוצרת חוויה אמנותית עמוקה ומרגשת.

שני האמנים הספרדים המשתתפים הם שמות מוכרים ומוערכים בזירת הפלמנקו העולמית. דומינגז הוא זוכה פרסים יוקרתיים רבים ורקד עם מיטב הלהקות בספרד. דה טריאנה, יליד שכונת הפלמנקו המפורסמת בסביליה, הוא אחד מגדולי נגני הגיטרה בז'אנר כיום.

יחד הם יוצרים דיאלוג אמנותי מרתק בין ריקוד, נגינה ושירה, המציג את מיטב המסורת של הפלמנקו לצד נגיעות חדשניות ועכשוויות. בן צבי מצליחה להביא את רוח סביליה אל הבמה הישראלית, ולהעביר לקהל טעימה אותנטית מהעיר המיוחדת הזו על קסמה הבלתי נשכח.

זהו מופע נדיר ומסקרן המשלב כישרונות מקומיים ובינלאומיים, ומזמין את הקהל למסע חושני ורגשי אל תוך לב ליבה של אמנות הפלמנקו. הוא בהחלט מבטיח חוויה תרבותית עשירה ובלתי נשכחת.

אורך המופע

כשעה

משתתפים

יוצרת, רקדנית וכוריאוגרפית: מיכל בן צבי
רקדן אורח: Iván Orellana Domínguez (ספרד)
גיטרה פלמנקו ומוזיקה מקורית: Fyty De Triana (ספרד)
שירת פלמנקו: יהודה 'שוקי' שוויקי, יעל הורביץ
עוד, בנג'ו ואקורדיון: עידן טולדנו
כלי הקשה: מעיין דוארי
צילום: Sergio Yubero Murial , אורית בר אור, גלעד זקש

אודות האתר

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram

עוד מופעי מחול ובלט מומלצים שכנראה יעניינו אותך: