מניין נשים הבימה – כרטיסים בהנחה ב-100 ש"ח במקום 220 ש"ח

מניין נשים הבימה - כרטיסים בהנחה ב-100 ש"ח במקום 220 ש"ח
מניין נשים הבימה - כרטיסים בהנחה ב-100 ש"ח במקום 220 ש"ח. צילום: רדי רובינשטיין

תיאטרון הבימה מעלה את ההצגה מניין נשים שכתבה לראשונה הסופרת הדתייה המוערכת נעמי רגן ומבוסס על סיפור אמיתי. מתי ואיפה תוכלו לראות את ההצגה? ואיך תרכשו כרטיסים ב-100 ש"ח בלבד במקום 220 ש"ח? הנה כל הפרטים.

הסופרת המוערכת נעמי רגן שאחראית על מספר גדול של ספרי רב מכר בישראל ובעולם, כתבה לראשונה את המחזה "מניין נשים" המבוסס על סיפור אמיתי ויעלה בתיאטרון הבימה בכיכובה של ליא קניג ושחקנים רבים נוספים.

מניין נשים הבימה – לוח הצגות 2024

ההצגה תעלה באולם רובינא בתיאטרון הבימה. להלן לוח ההצגות של מניין נשים לחודשים הקרובים:

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
חיפה תיאטרון חיפה 30 כרטיסים
106 - 116
רכישת כרטיסים שעה וחצי
תיאטרון חיפה 26 כרטיסים
106 - 116
רכישת כרטיסים שעה וחצי

מניין נשים הצגה – כך תקנו כרטיסים מוזלים ב-100 ש"ח במקום 220 ש"ח

מכירת הכרטיסים להצגה מניין נשים כבר נפתחה כשמחיר הכרטיסים הרשמי בקופות תיאטרון הבימה עומד על 220 ש"ח, אך באמצעות אתר "קופת בראבו" בעמוד הבא, תוכלו למצוא גם כרטיסים ב-100 ש"ח בלבד. שימו לב: כמות הכרטיסים בהנחה מוגבלת.

אודות ההצגה מניין נשים

כאמור, ההצגה מניין נשים מבוססת על סיפור אמיתי שאף הגיע לפתחו של בית המשפט העליון בישראל ועליו כתבה את ההצגה הסופרת הדתייה נעמי רגן שנחשבת לאחת הסופרות המצליחות בישראל. זאת למעשה הפעם הראשונה שרגן כותבת מחזה להצגה.

עלילת ההצגה עוסקת בסיפורה של רבנית חרדית ממאה שערים, אמא ל-12 ילדים שמחליטה לעזוב את אורח חייה ואת בעלה ונאלצת להיאבק כדי לזכות לראות את ילדיה לאחר שבקהילה אוסרים עליה לעשות זאת. במהלך המחזה, יוכלו הצופים, לקבל הצצה מעניינת מפרי עטה של רגן על החברה החרדית, על הדילמות, צדקנות ועל אורח החיים הקיצוני והסוער של חברה זו.

שחקנים ומשתתפים

את ההצגה מניין נשים ביימה הבימאית לילך סגל ומככבים בה השחקנים והשחקניות ליא קניג / רבקה גור, מאיה מעוז, טטיאנה קלניס אולייר, רינת מטטוב, אביב כרמי, שירן הוברמן / שיפי אלוני, אביב ונטורה, ויקי כהן, אדווה עדני ועמית פרטוק.

מניין נשים ביקורת

בקרוב נציג כאן לקט של ביקורות מובילות על ההצגה ממיטב המבקרים המובילים בתקשורת הישראלית.

עוד הצגות מומלצות שכדאי להכיר:

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק