מיקי הופעות 2019 – כרטיסים, מחירים, הנחות וכל הפרטים!

מיקי הופעות 2019 - כרטיסים, מחירים, הנחות ועוד

איפה תופיע מיקי כוכבת הילדים בחודשים הקרובים? כמה עולים כרטיסים להופעות שלה ברחבי הארץ ואיפה אפשר להזמין? קבלו את לוח ההופעות המעודכן והמלא של מיקי ל-2019.

כוכבת הילדים מיקי הנחשבת לאחת מכוכבות הילדים המצליחות בישראל לא מפסיקה להופיע ברחבי ישראל עם ההצגות שלה כאשר השנה, ב-2019, היא יצאה עם ההצגה החדשה האריה שאהב תות איתה היא מגיעה לכמעט כל עיר ברחבי הארץ. בכתבה הבאה תוכלו למצוא את לוח ההופעות הקרובות המעודכן של מיקי ל-2019 כולל מידע על רכישת כרטיסים והנחות או מבצעים.

את ההצגה החדשה של מיקי "האריה שאהב תות" כתבו מיקי עצמה ועידן עמית והיא מבוססת כמובן על סיפור הילדים הידוע של תרצה אתר – סופרת הילדים המוערכת. עלילת הסיפור מספרת על האריה קטן וחמוד המבקש מאמו לאכול רק תות ולא מתרצה מהצעות של מאכלים אחרים שמציעה לו אמו. בסוף הסיפור, לומד האריה שלפעמים, מוטב להסתפק במה שמציעים לך.

עלילת ההצגה החדשה מקבלת כמובן עיבוד מודרני ומוצגת יחד עם שחקנים, רקדנים וזמרים נוספים. משך ההצגה הוא כשעה וחצי כולל הפסקה והיא מיועדת עבור ילדים בגילאי 2-6.

כרטיסים להופעות של מיקי ב-2019 – החל מ-81 ש"ח

כפי שאתם יכולים לראות בטבלה שמתחת, מחיר כרטיסים למיקי מתחיל ב-71 ש"ח ומגיע עד ל-81 ש"ח בהתאם למופע. ניתן לרכוש את הכרטיסים באמצעות האתר הבא או בקישור המופיע בטבלה שמתחת.

מיקי לוח הופעות 2019

ההצגה האריה שאהב תות של מיקי תגיע בחודשים הקרובים לערים רבות ברחבי הארץ. להלן לוח ההופעות הקרובות של מיקי בחודשים הקרובים של 2019:

רמת גןתיאטרון היהלום רמת גן48 כרטיסים
81 ₪
רכישת כרטיסים

צפו במיקי מקבלת הצעת נישואין מבן זוגה באמצע הופעה

מיקי (מיכל מוכתר הוא שמה המלא), פרצה לעולם הבידור ב-1995 כרקדנית בפסטיגל והמשיכה שם עד לשנת 2000 וסיימה בהצטיינות לימודי משחק בבית הספר למשחק הידוע "בית צבי". עוד לפני שהפכה להיות "מיקי", הספיקה להשתתף בהצגות ילדים מצליחות רבות כגון "מותק של פסטיבל" (בדמותה של הכבשה שושנה), "חבורת ראש כרוב", "הרתקפאות דורה והפיראטים", "כוכב המשאלות" עם יובל המבולבל ואף גילמה את דמותו המצליחה של "קופיקו" בהצגת הילדים המצליח.

החל מ-2011 הפכה להיות "מיקי כוכבת הילדים" בDVD שהוציאה ובמופע שרץ בכל רחבי הארץ. היא זכתה להצלחה רבה בקרב הילדים וההורים ומהר מאוד הפכה להיות אחת הדמויות המבוקשות ביותר בהצגות הילדים. היא השתתפה בהצגות חנוכה הגדולות ביותר בישראל כמו "גיבורי האור" ובמופעים גדולים נוספים כמו "אקסטרים על גלגלים" ועוד.

מיקי הספיקה להעלות מופעים שונים ולגוון את התכנים ומאז 2011 היא הספיקה לצאת במופעים "עליסה בארץ הפלאות", "מיקי בפארק השעשועים", "מיקי בספארי", "המסעדה של מיקי" ועוד. כיום היא נחשבת לאחת מהשחקניות המצליחות ביותר בישראל בתחום הצגות הילדים לצד כוכבים כמו יובל המבולבל, מיכל הקטנה, רינת גבאי ואחרים.

יחד עם כוכבי הילדים הגדולים שכבר פרסמו את מופעי חנוכה 2018 שלהם כמו עמי ותמי עם מיכל הקטנה, הקוסם מארץ עוץ עם רינת גבאי או קסם של משחק עם יובל המבולבל, מיקי תשתתף גם היא במופע החנוכה עולם האגדות של רמי לוי.

אתם מוזמנים להיכנס לדפי אומנים נוספים באתר קצת תרבות ולהתעדכן בלוח הופעות עדכני ומידע שוטף על כרטיסים, הנחות ומבצעים של כוכבי ילדים נוספים כמו: מיכל הקטנה, יובל המבולבל ועוד.

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן