מיקילנד – אירוע פסח 2023 של מיקי כוכבת הילדים: כרטיסים וכל הפרטים!

מיקילנד - אירוע פסח של מיקי כוכבת הילדים: כרטיסים ולוח הצגות 2023
מיקילנד - אירוע פסח של מיקי כוכבת הילדים: כרטיסים ולוח הצגות 2023

כל הפרטים על אירוע פסח 2023 של מיקי כוכבת הילדים – "מיקילנד – עולמה המופלא של מיקי" שיתקיים במהלך חול המועד של פסח הקרוב. כמה עולים כרטיסים ואיפה קונים? אתר "קצת תרבות" עם הפרטים.

כוכבת הילדים מיקי מגיעה לפסח 2023 עם אירוע חדש וחד פעמי – "מיקילנד – עולמה המופלא של מיקי – פסח 2023", שיתקיים במהלך חופשת החג באיי פארק תל אביב על גג עזריאלי. מכירת הכרטיסים נפתחה ובעמוד זה תוכלו למצוא את כל המידע על רכישת כרטיסים ולהתעדכן בלוח ההצגות העדכני של המופע.

האירוע יציג מתחם שלם של חוויות ואטרקציות לילדים הכולל פארק מתנפחים, פארק חבלים, לוגו בוקס, עמדות צילום ועוד. הכרטיסים לאירוע יכללו גם את המופע של מיקי שיהיה המופע המרכזי. סה"כ משך האירוע כולל המופע – כשעתיים.

מיקילנד פסח 2023 – לוח הופעות, כרטיסים ומחירים

האירוע יתקיים במהלך חול המועד פסח 2023 בין התאריכים 6 ועד ה-15 באפריל. ישנם ימים בהם יתקיימו 2 אירועים וישנם כאלו בהן יתקיימו 3 אירועים. מכירת הכרטיסים נפתחה הבוקר ומתבצעת באמצעות האתר הבא. מחיר הכרטיסים עומד על 99 ש"ח לכל המופעים.

הנחות ומבצעים

בשלב זה לא מצאנו מידע על הנחות או מבצעים למופע. נמשיך לבדוק ולעדכן כאן בעמוד זה ובדף הפייסבוק שלנו.

הצגות ילדים מומלצות נוספות שכדאי לבדוק:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק