מיסה קריאולה בישראל 2023 – כרטיסים, מחירים ולוח הופעות!

מיסה קריאולה בישראל 2023 - כרטיסים, מחירים ולוח הופעות!
מיסה קריאולה בישראל 2023 - כרטיסים, מחירים ולוח הופעות!

היצירה מיסה קריאולה חוזרת לישראל בינואר 2023 עם פאקונדו רמירז, מריה "לה ברוחה" סלגרו ואמנים נוספים עם הופעות באשדוד, תל אביב וקרית מוצקין. אתר "קצת תרבות" עם הפרטים.

המופע המצליח של היצירה המפורסמת מיסה קריאולה עם פאקונדו רמירז שהתקיים בישראל בהצלחה גדולה לפני כ-5 שנים, חוזר לישראל לסדרת הופעות נוספת באשדוד, תל אביב וקרית מוצקין בחודש ינואר 2023 הקרוב. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על המופע.

מיסה קריאולה בישראל 2023 – לוח הופעות

המופע מיסה קריאולה יתקיים ב-14 בינואר 2023 במשכן לאומנויות הבמה באשדוד, ב-15 בינואר 2023 בהיכל התרבות ת"א וב-16 בינואר 2023 בהיכל התיאטרון בקרית מוצקין.

כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים נפתחה הבוקר ומתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים קופת ת"א. מחיר הכרטיסים מתחיל ב-190 ש"ח לכרטיס הזול ביותר ויטפס מעלה בהתאם למיקום הישיבה באולמות.

אודות המופע

למרות שמה שיכול להטעות, מיסה קריאולה היא יצירה חדשה יחסית שנכתבה בשנות ה-60 של המאה ה-20 ע"י המלחין הדרום אמריקאי אריאל רמירז. המיסה בנויה בכמיסה מסרותית אך משלבת אלמנטים של מוזיקה דרום אמריקאית מסורתית.

מאז כתיבתה, זכתה מיסה קריאולה להצלחה עצומה ברחבי העולם והיא מבוצעת באופן תדיר פעמים רבות במדינות רבות ברחבי הגלובוס. ההקלטה המקורית של היצירה נמכרה ברחבי העולם בעשרות מיליוני עותקים.

מיסה קריאולה נכתבה למקהלה ומבוצעת על ידי מקהלה, טנור וכלים אותנטיים דרום-אמריקאיים. היא משלבת מקצבים עממיים עם אלמנטים של ליטורגיקה עתיקה ושואבת את עוצמתה מההיצמדות למקורות המוסיקליים בשפה הספרדית בשילוב הפולחנים שהשתמרו ברחבי ארגנטינה.

המופע שיגיע לישראל בחודש ינואר 2023 הקרוב, ינוהל מוזיקלית ע"י פאקונדו רמירז, בנו של אריאל רמירז. יחד איתו תופיע במופע הזמרת מריה "לה ברוחה" סלגרו הנחשבת לאחת הכוכבות הגדולות בארגנטינה ונגנים דרום אמריקאיים נוספים. את המופע תלווה מקהלת האיחוד בניצוחו של רונן בורשובסקי.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
שמוליק
8 months ago

לא ללכת מופע גרוע, אנשים עזבו באמצע המופע, מיסה קריאולה היא חלק קטנטן מהמופע, ולא מצדיק את כל המופע. מדגיש שוב לא ללכת.

עדן
8 months ago

אכן לא ממליצה. סאונד לא טוב כמעט ולא שומעים את המקהלה ברקע. מתוך שעתיים מופע 20 דקות. זה
ה המיטה קריולה.

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק