מינימל קומפקט בהופעה 2019 – כל הפרטים על הופעת האיחוד החגיגית!

מינימל קומפקט בהופעה 2019 - כל הפרטים על הופעת האיחוד החגיגית!
מינימל קומפקט בהופעה 2019 - כל הפרטים על הופעת האיחוד החגיגית!

להקת מינימל קומפקט האגדית חוזרת ל-2 הופעות איחוד בחורף 2019 ותחזיר לבמה את ברי סחרוף, רמי פורטיס, מלכה שפיגל, מקס פרנקן וסמי בירנבך. איפה יתקיימו ההופעות ומתי? וכמה יעלו הכרטיסים? אתר "קצת תרבות" מביא לכם את הפרטים המלאים.

כשלוש שנים בלבד מאז האיחוד האחרון ב-2016, להקת הרוק המיתולוגית מינימל קומפקט (Minimal Compact) שהחלה את הקריירה של ברי סחרוף ורמי פורטיס, תחזור שוב ל-2 הופעות איחוד חגיגיות שיכללו את כל חברי ההרכב המקורי יחד עם קולין ניומן סולן להקת Wire ובן זוגה של שפיגל.

הופעת האיחוד של מינימל קומפקט היא בשורה משמחת ביותר למעריציה הרבים והוותיקים של הלהקה, ועל פי הערכות בתחום, מדובר בהופעות איחוד אחרונות בהחלט. הלהקה תציג שני הופעות בלבד שיתקיימו ב-2 בנובמבר 2019 במועדון רדינג 3 תל אביב וב-6 בנובמבר 2019 בהיכל התרבות ת"א.

מינימל קומפקט בהופעה איחוד 2019 – מהם מחירי הכרטיסים?

מכירת הכרטיסים להופעה האיחוד של מינימל קומפקט ב-2019, תיפתח לקהל הרחב רק מחר (19.3) בשעה 08:00 בבוקר וכרגע המכירה פתוחה רק עבור לקוחות אמריקן אקספרס. מחיר הכרטיסים להופעות האיחוד במועדון רדינג 3 ובהיכל התרבות ת"א, ינועו בין 179 ש"ח לכרטיסים הזולים ביותר ועד ל-339 ש"ח לכרטיסים היקרים ביותר עם המיקום הטוב ביותר.

מכירת הכרטיסים תתבצע באמצעות אתר מיועד שנפתח במיוחד להופעה בכתובת הבאה.

מבצעים, הנחות והטבות

כאמור, לקוחות כרטיס האשראי אמריקן אקספרס יכולים ליהנות מהטבת רכישה מוקדמת ויכולים לרכוש כרטיסים להופעה של מינימל קופקט כבר מעכשיו.

להקת מינימל קומפקט היא להקת רוק אלטרנטיבי מיתולוגית שהוקמה בתחילת שנות ה-80 ע"י רמי פורטיס ובת זוגתו באותה תקופה מלכה שפיגל. הלהקה היוותה המשך להרכב S.O.B שהוקם באמסטרדם על ידי השניים יחד עם ברי סחרוף ונטי וייסמן.

ההרכב סלל את הדרך ואת הקריירות המצליחות של רמי פורטיס וברי סחרוף, שהמשיכו לעבוד עוד שנים ביחד במגוון פרוייקטים ובראשם ההרכב "פורטיסחרוף". מינימל קומפקט היה בין ההרכבים הישראליים הראשונים שזכו להצלחה בחו"ל ובשיאו, זכה להצלחה מסחרית גדולה ביותר באירופה.

ההרכב כלל את הנגנים ברי סחרוף בגיטרה, קלידים, צ'לו ושירה, רמי פורטיס בגיטרה ושירה, מלכה שפיגל בבס, קלידים, כלי הקשה ושירה, סמי בירנבך בשירה ומקס פרנקן בתופים. הרכב זה בדיוק יופיע כאמור, גם בהופעת האיחוד ב-2019.

מינימל קומפקט הוציאו סה"כ 4 אלבומי אולפן בין השנים 1982 ועד 1988 ועוד כמה אלבומים אינסטרומנטליים. בין השירים הבולטים של ההרכב ניתן לציין את "Babylonian Tower",‏ "Disguise" ו-"It Takes a Lifetime", אך ניתן לומר כי הלהיט הגדול ביותר שלהם הוא "When I Go" אותו שרה שפיגל כסלונית ראשית.

ב-1988, לאחר מחלוקות מקצועיות בין חברי ההרכב, החליטו החברים על פירוק ההרכב ויצאו לקריירות נפרדות שהבולטות מביניהן, הן של סחרוף ופורטיס. בשנים שלאחר מכן, חזרו החברים מדי כמה שנים להופעות איחוד שונות וחד פעמיות.

כך למשל, ב-1991 חזרו לסיבוב הופעות פרידה, ב-2003, בעקבות סרט תיעודי על ההרכב, יצאו לסיבוב חדש פעמי בישראל וברחבי אירופה וגם בשנים האחרונות, הופיעו כל חברי ההרכב המקוריים במופעי איחוד, בהם הצטרף גם קולין ניומן שהפיק את אלבומי ההרכב וגם נשוי למלכה שפיגל.

עתה כאמור, יחזרו כל חברי מינימל קומפקט לסיבוב הופעות איחוד נוסף ב-2019 יחד עם קולין ניומן – סיבוב שייתכן ואף יהיה מופע האיחוד האחרון בהחלט.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק