מיכל הקטנה היפה והחיה הופעות 2020 – כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!

מיכל הקטנה היפה והחיה הופעות 2020 - כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!. צילום: אלעד אדמוני

כוכבת הילדים מיכל הקטנה יוצאת עם מופע ילדים חדש בשם "היפה והחיה" איתו תופיע בערים רבות ברחבי הארץ החל מחודש אפריל 2020. אז היכן תוכלו לראות את ההופעות שלה? מהם מחירי הכרטיסים? ומה לגבי הנחות? קבלו את לוח ההופעות העדכני של מיכל הקטנה ל-2020.

(עדכון אחרון: 1/3/2020)

כוכבת הילדים המצליחה מיכל הקטנה לא עוצרת לרגע ותצא עם מופע ילדים חדש וטרי שייקרא היפה והחיה בהשתתפות שחקנים ושחקניות נוספים, ויציג מופעים רבים לכל אורך 2020, כאשר המופע הראשון, יתחיל בחודש אפריל 2020 הקרוב. עד אז, תמשיך מיכל בסיבוב ההופעות הנוכחי שלה עם המופע שלה חנה'לה ושמלת השבת וגם עם המחזמר המצליח שלה טינקרבל.

בעמוד זה תוכלו למצוא את לוח ההופעות העדכני של כל המופעים של מיכל הקטנה ל-2020 ולהתעדכן במחירי כרטיסים, הנחות, מבצעים ועוד.

לרכישת כרטיסים מהירה ומאובטחת לכל ההצגות של מיכל הקטנה ב-2020, לחצו כאן

מיכל הקטנה היפה והחיה

ובכן, היפה והחיה היא הצגת ילדים חדשה של מיכל הקטנה שתביא את סיפור האהבה המפורסם של הנסיך יפה התואר והמפונק שהופך בכישוף לחיה. כדי לשבור את הכישוף, הוא חייב ללמוד לאהוב. מיכל תשחק את בל – צעירה יפה שפוגשת בחיה לאחר שמגיעה לחלץ את אביה מהטירה בו הוא מוחזק ע"י החיה. כמובן, שסוף טוב והכל טוב, והחיה יחזור להיות נסיך יפה תואר וכולם יהיו מאושרים.

את מופע הילדים היפה והחיה של מיכל הקטנה כתב אבי דור כשהוא אחראי גם על המחזה, גם על הבימוי וגם על השירים. אביב קורן, הופקד על ההפקה המוזיקלית ועל הכוריאוגרפיה – דור אלדר. יחד עם מיכל, ישחקו בהצגה גם עודד מנסטר, שרון צור, מרינה פיינגולד, טל קלייפלד ועוד.

היפה והחיה עם מיכל הקטנה – כרטיסים ולוח הופעות 2020

מכירת הכרטיסים לכל המופעים של היפה והחיה עם מיכל הקטנה נפתחה הבוקר כשמחירי הכרטיסים עומדים במחיר אחיד על 85 ש"ח. את הכרטיסים לכל ההופעות ניתן לרכוש באמצעות משרד הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא.

להלן לוח ההופעות המלא של המחזמר היפה והחיה של מיכל הקטנה:

הרצליההיכל אמנויות הבמה הרצליה25 כרטיסים
85 ₪
רכישת כרטיסים
רמת גןתיאטרון היהלום רמת גן48 כרטיסים
85 ₪
רכישת כרטיסים
חולוןמרכז שטיינברג חולון27 כרטיסים
85 ₪
רכישת כרטיסים
ירושליםתיאטרון ירושלים לאמנויות הבמה – אולם שרובר73 כרטיסים
85 ₪
רכישת כרטיסים
לודהיכל התרבות לוֹד34 כרטיסים
85 ₪
רכישת כרטיסים
קיבוץ יפעתאולם המופעים יפעת89 כרטיסים
85 ₪
רכישת כרטיסים
קיבוץ גבעת ברנראולם המופעים גבעת ברנר60 כרטיסים
85 ₪
רכישת כרטיסים
מודיעיןהיכל התרבות מודיעין מכבים רעות37 כרטיסים
85 ₪
רכישת כרטיסים
אור עקיבאהיכל התרבות ע"ש אלכס מאייר אור עקיבא19 כרטיסים
85 ₪
רכישת כרטיסים
באר שבעתאטרון הסינמה סיטי באר שבע82 כרטיסים
85 ₪
רכישת כרטיסים
נס ציונההיכל התרבות נס ציונה30 כרטיסים
85 ₪
רכישת כרטיסים
פתח תקווההיכל התרבות פתח תקווה20 כרטיסים
85 ₪
רכישת כרטיסים
קרית מוצקיןהיכל התיאטרון קריית מוצקין11 כרטיסים
85 ₪
רכישת כרטיסים
אשקלוןהיכל התרבות אשקלון83 כרטיסים
85 ₪
רכישת כרטיסים
קרית גתהיכל התרבות קרית גת83 כרטיסים
85 ₪
רכישת כרטיסים
יבנההיכל התרבות יבנה20 כרטיסים
85 ₪
רכישת כרטיסים
צפתהיכל התרבות צפת34 כרטיסים
85 ₪
רכישת כרטיסים
קיבוץ יגוריד למגינים יגור81 כרטיסים
85 ₪
רכישת כרטיסים
אשדודהמשכן לאמנויות הבמה אשדוד38 כרטיסים
85 ₪
רכישת כרטיסים
נהריההיכל התרבות נהריה54 כרטיסים
85 ₪
רכישת כרטיסים
כפר סבאהיכל התרבות כפר סבא – בית יד לבנים51 כרטיסים
85 ₪
רכישת כרטיסים

חנהלה ושמלת השבת מיכל הקטנה

עד שההצגות של היפה והחיה יתחילו, תמשיך מיכל עם המופע חנה'לה ושמלת השבת, שהוא מופע חדש יחסית שעלה בהשקעה גדולה ומשתתפת בו גם השחקנית חני נחמיאס (לסירוגין עירית ענבי) ועוד מספר גדול של משתתפים ביניהם שחקנים, רקדנים וזמרים.

המופע נכתב ובוים ע"י רני נגר ומבוסס על הסיפור המיתולוגי "חנה'לה ושמלת השבת" שכתב יצחק דמיאל (שוויגר) לפני 80 שנה והפך לקלאסיקה ולאחת המעשיות המוכרות ביותר בישראל. את הלחנים למופע כתב רפי בן משה ועל הניהול המוסיקלי אחראי אביב קורן.

להלן לוח ההופעות של ההצגה חנה'לה ושמלת השבת לחודשים הקרובים:

חולוןמרכז שטיינברג חולון112 כרטיסים
81 ₪
רכישת כרטיסים

טינקרבל מיכל הקטנה

כמו כן, יחד עם צחי נוי, עמרי רוטברד, מרינה פיינגולד, שרון צור ולהקת מעופפים, תציג מיכל הקטנה את המחזמר טינקרבל המיועד לילדים בגילאי 2 עד 8. המחזמר יציג את סיפורה הקסום של הפיה שכולם אוהבים לאהוב – טינקרבל, בכיכובה של מיכל הקטנה כמובן, עוד לפני שפיטר פן הגיע לארץ לעולם-לא הקסומה, עוד לפני שפגש בוונדי, הילדים האבודים וקפטן הוק.

עלילת המחזמר תספר על טינקרבל, המגלה שעמוק בעמק הפיות יש אבקת קסמים הנובעת מפרח מיוחד ורק האבקה תוכל לגרום לה לעוף. יחד עם חבריה השדונים והפיות, היא יוצאת למסע מרתק ומלא הרפתקאות בעקבות אבקת הפיות הקסומה. בעקבותיה שודד הים הידוע הוק יעשה הכל כדי להשיג את האבקה היקרה. המופע מבויים ע"י רני מגר. על המחזה והפזמונים אחראית מיכל קליין ועל הלחנים חזי שקד.

להלן לוח ההופעות הקרובות של מיכל הקטנה עם טינקרבל בחודשים הקרובים:

רחובותבית העם רחובות – היכל התרבות רחובות27 כרטיסים
81 ₪
רכישת כרטיסים
קרית מוצקיןהיכל התיאטרון קריית מוצקין93 כרטיסים
81 ₪
רכישת כרטיסים
צפתהיכל התרבות צפת63 כרטיסים
81 ₪
רכישת כרטיסים

הנחות ומבצעים

אנו ממשיכים לבדוק ולעדכן באופן קבוע בעמוד הפייסבוק שלנו בכל מידע על כרטיסים מוזלים או הנחות. מומלץ לעקוב ולהתעדכן!

מיכל הקטנה ביוגרפיה

תחילת הקריירה כשחקנית

מיכל הקטנה הוא שם הבמה של השחקנית מיכל ויצמן בת ה-35, הנחשבת לאחת מכוכבות הילדים המצליחות ומוכרות ביותר בישראל. היא החלה את קריירת המשחק שלה בשנת 2000 כאשר השתתפה בעונתה השישית של סדרת הטלוויזיה הישראלית "רמת אביב ג'".

הולדתה של "מיכל הקטנה"

ב-2010, יצרה ויצמן את הדמות "מיכל הקטנה" והוציאה את קלטת הילדים הנושאת את אותו שם. הקלטת זכתה להצלחה רבה וסללה את הדרך לפתיחת קריירה מוצלחת של הצגות ילדים ותוכניות טלוויזיה. ויצמן יצאה עם ההצגה "מיכל הקטנה חדשה בשכונה" ולאחר מכן עם ההצגה "מיכל הקטנה – לב אוהב". במקביל, היא הופיעה בתוכנית הטלוויזיה "השיר שבלב" ששודרה בהוט VOD.

שנתיים לאחר מכן, ב-2012, יצאה ויצמן עם הצגה חדשה בשם "מיכל הקטנה בממלכת האהבה" איתה הופיעה ברחבי הארץ ובמקביל העלתה את התוכנית "מיכל הקטנה רוצה להיות גדולה" ששודרה ב-Yes. ויצמן המשיכה לצאת עם הצגות ילדים חדשות ותוכניות טלוויזיה מצליחות והפכה להיות אחת מכוכבות הילדים המובילות בישראל.

מיכל הקטנה במופעי חנוכה

מיכל הקטנה השתתפה במופעי חנוכה גדולים כמו "מותק של פסטיבל", "הדרקון המתוק שלי" ועוד. בחנוכה 2018 האחרון, היא הופיעה בהצגה עמי ותמי יחד עם חנה לסלאו וטל מוסרי המבוססת על הסיפור הידוע של האחים גרים. בקרוב בוודאי כבר נוכל לדעת היכן היא תופיע במסגרת הצגות חנוכה 2019. ויצמן נוהגת להציג באופן קבוע לוח הופעות אינטנסיבי הכולל הופעות בכל רחבי הארץ.

אתם מוזמנים להיכנס לדפי אומנים נוספים באתר קצת תרבות ולהתעדכן בלוח הופעות עדכני ומידע שוטף על כרטיסים, הנחות ומבצעים של כוכבי ילדים נוספים כמו: יובל המבולבל, מיקי ועוד.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך
2 תגובות
  1. ריקי בן זקן כתב/ה

    האם מיכל תופיע בקרית שמונה בקרוב? הרבה זמן לא הייתה פה…

  2. דורית כתב/ה

    מישהו כאן יכול לומר איזו הצגה טובה יותר? חנהלה? או טינקרבל?

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן