מיומנה חנוכה 2022 עם המופע מאסאנמה – כמה יעלו כרטיסים?

מיומנה חנוכה 2022 עם המופע מאסאנמה - כמה יעלו כרטיסים?
מיומנה חנוכה 2022 עם המופע מאסאנמה - כמה יעלו כרטיסים?

להקת מיומנה מגיעה לחנוכה 2022 עם המופע מאסאנמה ותציג מופע קצבי ומיוחד לילדים ולכל המשפחה ברחבי הארץ. כמה יעלו לכם הכרטיסים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

גם להקת מיומנה מגיעה לחנוכה 2022 עם הפקה מיוחדת לילדים ומופע מיוחד שייקרא "מאסאנמה" ויציג הופעות במהלך חופשת החג ברחבי הארץ. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה ובהמשך העמוד תוכלו למצוא את כל הפרטים על רכישת הכרטיסים, מחירים, הנחות וכל מה שצריך לדעת.

מאסאנמה חנוכה 2022 – כרטיסים ולוח הופעות

מחיר הכרטיסים למופע מאסאנמה של מיומנה בחנוכה 2022 יעמוד על 125 ש"ח לאדם. משך המופע יהיה כשעה וחצי. את הכרטיסים ניתן לרכוש אונליין באמצעות האתר הבא. להלן לוח ההופעות של המופע מאסאנמה לחודשים הקרובים:

אודות המופע

להקת מיומנה שידועה בזכות מופעי הקצב שלה, מציגה לעיתים קרובות גם מופעים לילדים ולכל המשפחה. וכך, לכבור חנוכה 2022, מציגה הלהקה מופע חדש לחג שייקרא "מאסאנמה" ויותאם במיוחד לילדים ולמשפחה. המופע החדש יביא את האבולוציה של הקצב באמצעות עלילה קצבית והומוריסטית על שבט קדום בשם מאסאנמה שגילה את ההמצאה ששינתה את העולם.

מאסאנמה מיומנה – הנחות וכרטיסים מוזלים

מומלץ להתעדכן בעמוד הפייסבוק שלנו שם אנו מעדכנים בזמן אמת בכל מידע חדש בנוגע למבצעים, כרטיסים מוזלים, הנחות 1+1 וכו'.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק