מיומנה הופעות – כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!

מיומנה הופעות - כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!
מיומנה הופעות - כרטיסים, מחירים וכל הפרטים! צילום: הדרן הפקות

מחפשים לראות את להקת מיומנה הידועה בהופעה? הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו למצוא לוח הופעות של מיומנה ומידע על הזמנת כרטיסים, הנחות ומבצעים ועוד.

להקת מיומנה היא אחת מלהקות המחול והקצב המצליחות ביותר בישראל ואף בעולם כולו. הלהקה, שהוקמה בשנת 1996, הפכה לסיפור הצלחה וגאווה ישראלית כשהיא מופיעה בהצלחה גדולה ברחבי העולם.

מיומנה דואגת באופן קבוע לעדכן את הרפרטואר ואת הכוריאוגרפיה עם מופעים חדשים ופרוייקטים מיוחדים ואף מקפידה על שיתופי פעולה עם אמנים ידועים מישראל ומהעולם. המופע העדכני ביורת שלה הוא המופע זרמים. הלהקה גם מציעה מופע מיוחד לילדים כולל מופע מיוחד לחנוכה ומופעים שונים ומגוונים. בהמשך העמוד, תוכלו למצוא את כל המידע על הופעות של מיומנה ומידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות ועוד.

מיומנה הופעות 2023

להלן לוח ההופעות של להקת מיומנה לחודשים הקרובים:

מיומנה כרטיסים

מחיר רכישת כרטיסים למיומנה מתחיל בממוצע בסביבות 100 ש"ח לכרטיס ועולה בהתאם לסוג המופע ולמיקום הישיבה במופע. ניתן לרכוש כרטיסים לכל ההופעות של הלהקה באמצעות האתר הבא.

הנחות מבצעים וכרטיסים מוזלים

המשיכו לעקוב אחרינו בעמוד זה ובעמוד הפייסבוק שלנו בו אנו מעדכנים בכל עת ובזמן אמת מידע על הנחות ומבצעים להופעות של מיומנה.

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק