מטורללים הצגה בתיאטרון חיפה – כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2023

מטורללים הצגה בתיאטרון חיפה - כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2023
מטורללים הצגה בתיאטרון חיפה - כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2023

כל הפרטים על ההצגה החדשה של תיאטרון חיפה מטורללים בכיכובו של מעיין בלום ושחקנים נוספים. במה מדובר? מהו לוח ההצגות העדכני של ההצגה? כמה יעלו כרטיסים? איפה קונים? ומה לגבי הנחות?

תיאטרון חיפה מעלה עיבוד עברי להצגה מטורללים שכתב המחזאי הגרמני מריוס פון מיינבורג – קומדיית מצבים מופרעת, שיככב בה בין היתר השחקן מעיין בלום. בעמוד זה, תוכלו למצוא את כל הפרטים החשובים על ההצגה כולל מידע על רכישת כרטיסים, הנחות ולוח הצגות עדכני.

מטורללים לוח הצגות 2023

ההצגה מטורללים תציג תאריכים באולם במה 3 בתיאטרון חיפה ובאולמות נוספים בערים רבות ברחבי הארץ. להלן לוח ההצגות העדכני לחודשים הקרובים:

מטורללים הצגה כרטיסים – כמה יעלו כרטיסים להצגה?

מכירת הכרטיסים להצגה מטורללים נפתחה ונמצאת בעיצומה. מחיר הכרטיסים עומד על 81 ש"ח בלבד לאדם. את הכרטיסים ניתן כבר להזמין אונליין באמצעות האתר הבא.

אודות ההצגה של תיאטרון חיפה מטורללים

ההצגה החדשה של תיאטרון חיפה היא קומדיית מצבים מופרעת ואבסורדית שכתב מריוס פון מיינבורג – אחד המחזאים המצליחים ביותר כיום שמחזותיו הרבים כבר זכו לפרשנויות ועיבודים רבים ברחבי העולם, כשהוא ידוע במיוחד על יכולותו לפרק מוסכמויות חברתיות בצורה משעשעת וחדה.

על העיבוד העברי בגרסתו של תיאטרון חיפה הופקד אבישי מילשטיין ועל הבימוי שרון שטרק. פאנל השחקנים כולל את הרביעייה מעיין בלום, יעל טל, עומר עציון ואיילת רובינסון.

מדובר במחזה המספר על זוג שיוצא לחופשה ומבקש מזוג חברים שישמור ויטפל לו בדירה בזמן החופשה. לאחר החזרה, מגלה הזוג כי דירה מוזנחת, העציצים לא הושקו, וחברת החשמל ניתקה את הזרם. החברים מופיעים, אך תוך זמן קצר מתברר שבעצם הם בעלי הבית, שאין שום בעיה בחשמל ושהם ישמחו להפגש, אבל בפעם אחרת.

הזוג הראשון נאלץ לפנות את המקום אך חוזר תוך זמן קצר, הפעם בתור הילד של הזוג והאופר ששומרת עליו, אשר איתה האבא מנהל רומן, או שבעצם היא אשתו? במשחק משעשע שמתפתח מכאן, שני הזוגות מחליפים זהויות כל כמה דקות, לובשים ופושטים דמויות ובגדים, מערערים את המציאות ואת מערכות היחסים שלהם בקצב מטורף, ולא מפסיקים להפתיע ולהיות מופתעים מהגמישות והשבריריות של הזהות האנושית. הסוף, כמובן, מפתיע ובלתי צפוי – אבל גם כל מה שקורה לפניו הוא כזה, ואף יותר.

עוד עוסקים במלאכה: מוזיקה מקורית ועריכת סאונד: יונתן הררי ודן לביא, תאורה: אמיר קסטרו, תלבושות: ורוניקה שור, תפאורה: זוהר שואף, ע.במאית: שגיא קרישר וקרבות במה: גיא באומהקר.

מטרוללים הצגה – ביקורת

בקרוב נציג כאן אוסף ביקורות על ההצגה ממיטב המבקרים המובילים בתקשורת הישראלית.

מבצעים והנחות

בשלב זה, לא מצאנו מבצעים או כרטיסים מוזלים יותר מהמחירים הנ"ל. נמשיך לבדוק ולעקוב מקרוב ונעדכן כאן בכל מידע חדש בעניין.

הצגות נוספות שכדאי שתקראו עליהן:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק