מחול גוטייה בישראל 2022 – לוח הופעות, כרטיסים וכל הפרטים!

מחול גוטייה בישראל 2022 - לוח הופעות, כרטיסים וכל הפרטים!
מחול גוטייה בישראל 2022 - לוח הופעות, כרטיסים וכל הפרטים! צילום: Marie Chouinard

להקת מחול גוטייה המצויינת משטוטגרט תגיע לסיבוב הופעות בישראל עם המופע "אגמי הברבורים" בחודש אוקטובר 2022. איפה תוכלו לראות אותם ומתי? וכמה יעלו כרטיסים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

להקת המחול המצליחה "מחול גוטייה", שפועלת בשטוטגרט מאז 2007 בניהולו של הרקדן והכוריאוגרף אריק גוטייה, תגיע לישראל ותציג כאן סיבוב הופעות עם המופע החדש שלהם בהשראת צ'ייקובסקי "אגמי הברבורים" במהלך אוקטובר 2022. בהמשך עמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על המופע של להקת המחול המדוברת לרבות פרטים על מכירת כרטיסים, לוח הופעות, הנחות ועוד.

להקת מחול גוטייה בישראל – לוח הופעות 2022

להקת מחול גוטייה תופיע כאן בישראל בחודש אוקטובר 2022 בין התאריכים 20 עד ה-22 במשכן לאומנויות הבמה בתל אביב. להלן לוח ההופעות של הלהקה בישראל:

כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים להופעות של מחול גוטייה בישראל נפתחה כשמחירי הכרטיסים נעים בין 156 ש"ח ל-345 ש"ח בהתאם למיקום הישיבה באולם. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

אודות המופע אגמי הברבורים של להקת מחול גוטייה

להקת מחול גוטייה נוסדה בשנת 2007 ע"י הכוריאוגרף והרקדן הקנדי אריק גוטייה ומופיעה מאז ברחבי העולם בהצלחה רבה. עתה, תגיע להקת המחול גם להופעות בישראל במסגרת המופע החדש שלה – "אגמי הברבורים".

במופע החדש, תציג להקת מחול גוטייה ארבע יצירות מחול של ארבעה כוריאוגרפים שונים ומובילים (קאייטאנו סוטו, מארי שווינאר, מרקו גקה, חופש שכטר) המציגים כל אחד את הגרסה והפרשנות שלהם לסיפור הקלאסי של אגם הברבורים עם מוסיקה מוכרת ומקורית מצ'ייקובסקי דרך פטר גרגסון ועד ביורק.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק