מופע מחווה לשנות ה 70 המופלאות בתיאטרון בית ליסין – כרטיסים וכל הפרטים!

מופע מחווה לשנות ה 70 המופלאות בתיאטרון בית ליסין - כרטיסים וכל הפרטים!
מופע מחווה לשנות ה 70 המופלאות בתיאטרון בית ליסין - כרטיסים וכל הפרטים! צילום: יוסי דריי

המופע "מחווה לשנות ה-70 המופלאות" הוא מופע חד פעמי שיתקיים בתיאטרון בית ליסין בתל אביב. המופע, שיימשך כשעה וחצי, יתקיים ביום שישי, ה-16.8.2024 בשעה 12:00 באולם דיזנגוף 1.

במרכז המופע עומדים האחים אסנר, שיארחו על הבמה שורה של אייקונים מעולם הזמר הישראלי של שנות ה-70. בין האמנים שישתתפו במופע נמנים שלמה יידוב, אפרים שמיר, שם טוב לוי, פיטר רוט, הצמד "הסיקסטיז" (מוטי דיכנה ויואל לרנר), דנה עדיני ורז שמואלי.

המופע יתמקד ביצירה העברית האיכותית, המורכבת והמרגשת של שנות ה-70, תוך מתן במה לשירים האהובים מהתקופה וגם לסיפורים המרתקים העומדים מאחוריהם. צפויה חוויה מוסיקלית וסנטימנטלית מיוחדת במינה, שתיגע בלבבות ותעורר זיכרונות וגעגוע לתקופה ייחודית זו בתרבות הישראלית.

השילוב של כישרונות ותיקים ואהובים כמו שלמה יידוב ואפרים שמיר לצד אמנים מוערכים כמו פיטר רוט והסיקסטיז, ונציגים של הדור הצעיר יותר כמו דנה עדיני ורז שמואלי, מבטיח מפגש מרתק בין דורי וחגיגה של המוסיקה הישראלית במיטבה.

כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים למופע נפתחה ומתבצעת באמצעות האתר הבא. מחיר הכרטיסים נע בין 125 ל-175 ש"ח.

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
תל אביב-יפו תיאטרון בית ליסין תל אביב - אולם דיזנגוף 1 66 כרטיסים
125 - 175
רכישת כרטיסים שעה וחצי

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק