מוריסי בישראל 2020 – כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!

מוריסי בישראל 2020 כרטיסים הנחות
מוריסי בישראל 2020 - כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!

הזמר הבריטי האהוב על הישראלים – מוריסי, חוזר לישראל בחודש מאי 2020 ויקיים כאן שתי הופעות גדולות. איפה זה יקרה? כמה יעלו כרטיסים? והיכן קונים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

הזמר הידוע מוריסי (Morrissey) שזכה להצלחה גדולה כאן בהופעות הקודמות שלו, יחזור שוב לישראל ל-2 הופעות שיתקיימו בחודש מאי 2020 באמפי שוני ובגני התערוכה בתל אביב. מכירת כרטיסים מוקדמת נפתחה הבוקר כשמחירי הכרטיסים מתחילים ב-259 ש"ח. מיד כל הפרטים.

מוריסי – סולנה לשעבר של להקת הסמית'ס הידועה, נחשב לאמן אהוב מאוד כאן בישראל ומחזיק בקהל מעריצים ישראלי רב. בהופעות הקודמות של מוריסי בישראל, הכרטיסים נחטפו וההופעות הפכו לסולד אאוט מהר מאוד, כשמעריצים רבים שרצו להגיע להופעה, לא הצליחו להשיג כרטיסים פנויים.

עתה, המפיקים הישראלים יביאו את מוריסי להופעה אחת גדולה בביתן 1 אקספו בגני התערוכה בתל אביב שתוכל לאכלס 5000 איש ועוד הופעה אינטימית יותר שתתקיים באמפי שוני בבנימינה ותוכל לאכלס עד כ-1500 איש. יהיה מעניין לראות כיצד כמויות הקהל האלו יסתדרו עם ההנחיות החדשות של הקורונה שהולכות ומחמירות מיום ליום.

ההופעה החדשה של מוריסי בישראל ב-2020 תגיע במקביל להשקת אלבום חדש שלו שאמור לצאת בימים הקרובים – אלבום שמסקרן רבים מאוד ממעריציו. במופע החדש, צפוי מוריסי לשלב את החומרים החדשים מהאלבום החדש לצד להיטיו הגדולים מכל הזמנים.

כרטיסים למוריסי בישראל 2020 – כמה יעלו הכרטיסים? ואיפה תוכלו לקנות?

ההופעות של מוריסי יתקיימו ב-9 במאי 2020 בזאפה אמפי שוני וב-11 במאי 2020 בביתן 1 בגני התערוכה בתל אביב. מחירי הכרטיסים נמצאים כעת בהנחת מכירה מוקדמת ונעים בין 259 ש"ח ועד ל-499 ש"ח לכרטיסי VIP. את הכרטיסים ניתן לרכוש באמצעות אתר משרד הכרטיסים "איוונטים".

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 votes
Article Rating
אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק