מופע סליחות 2021 בבריכת הסולטן ירושלים – כרטיסים וכל הפרטים!

מופע סליחות 2021 בבריכת הסולטן ירושלים - כרטיסים וכל הפרטים!
מופע סליחות 2021 בבריכת הסולטן ירושלים - כרטיסים וכל הפרטים!

דוד ד'אור, אברהם טל, אהוד בנאי, עידן עמדי ועמיר בניון ישתתפו במופע הסליחות בבריכת הסולטן 2021 שיתקיים בחודש ספטמבר הקרוב. מה מחיר הכרטיסים? איפה קונים? ומה לגבי הנחות? הנה כל הפרטים.

מתחם ההופעות בבריכת הסולטן בירושלים יארח בחודש ספטמבר 2021 הקרוב את מופע סליחות 2021 בהשתתפותו של דוד ד'אור שיארח את אהוד בנאי, עמיר בניון, עידן עמדי ואברהם טל. הכרטיסים למופע אחד כבר אזלו ומופע נוסף נפתח ויתקיים ב-11 לספטמבר הקרוב.

המופע סליחות 2021 בבריכת הסולטן ירושלים יפגיש בין האמנים השונים בעיבודים מיוחדים ובביצועים של רפרטואר מהמוזיקה היהודית והפייטנות המתאימים כמובן לחודש הסליחות. במופע ישתתפו 14 נגנים בכלים אותנטיים לצד כלים מודרניים ובעיבודים למוזיקת עולם בהפקתו של תומר הדדי.

סליחות 2021 בריכת הסולטן – כרטיסים והנחות

מכירת הכרטיסים כבר החלה והכרטיסים למופע הראשון אזלו. מופע חדש ב-11 בספטמבר נפתח וכעת מתבצעת מכירת הכרטיסים באמצעות אתר קופת ת"א. מחיר הכרטיסים מתחיל ב-179 ש"ח ומטפס מעלה בהתאם למיקום הישיבה במקום. לקוחות בנק לאומי יכולים ליהנות מהנחות למופע. יש לבחור זאת בעת רכישת הכרטיסים.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

3.5 2 votes
Article Rating
אישור
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק