פסטיבל מוסטונן פסט 2020 – מי יופיע? וכמה יעלו כרטיסים?

פסטיבל מוסטונן פסט 2020 - מי יופיע? וכמה יעלו כרטיסים?
פסטיבל מוסטונן פסט 2020 - מי יופיע? וכמה יעלו כרטיסים? צילום: רנו ליבנד

פסטיבל מוסטונן פסט 2020 האסטוני/ישראלי, יתקיים גם השנה בפעם השביעית בישראל במספר לוקיישנים בתל אביב, ירושלים וחיפה ויציג מופעים וקונצרטים מעולם המוסיקה הקלאסית והג'אז עם סולנים ונגנים מובילים מאסטוניה ומישראל. אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

גם השנה, יתקיים בישראל פסטיבל המוסיקה "מוסטונן פסט" שייסד ומנהל המנצח אנדרס מוסטונן, ומציג שיתוף פעולה פורה ומעניין בין אסטוניה לישראל. זאת כבר תהיה הפעם השביעית שהפסטיבל מתקיים בישראל והשנה הוא צפוי להציג 20 קונצרטים שונים בתל אביב, חיפה, ירושלים וערים נוספות ברחבי הארץ.

פסטיבל מוסטונן פסט יתקיים השנה בין התאריכים 12 בפברואר 2020 ועד ה-1 במרץ 2020 בערים רבות ברחבי הארץ והשנה הוא יציג 10 תוכניות מוסקליות שונות שבהן ייקחו חלק אמנים מובילים מישראל ומאסטוניה. מחירי הכרטיסים הממוצע הוא בין כ-80 ש"ח ל-160 ש"ח לקונצרט. בהמשך הכתבה, תוכלו לקבל פרטים נוספים על רכישת הכרטיסים.

מוסטונן פסט 2020 – מי יופיע השנה?

ובכן, השנה כאמור, יתקיימו בפסטיבל 10 תוכניות מוזיקליות שונות. הקונצרט הראשון בפסטיבל יתקיים ב-12 בפברואר 2019 וייקרא "באך ג'אז מוסטונן". זהו מופע ג'אז קלאסי שיביא את המוסיקה של המלחין הידוע באך בעיבודי ג'אז ע"י רביעיית "מוסטונן ארט ג'אז" המורכבת מנגנים ישראלים ואסטוניים. המופע יתקיים במוזיאון ת"א לאמנות בתל אביב.

קונצרטים נוספים שיתקיימו בפסטיבל מוסטונן פסט 2020:

הפסטורלית: התזמורת הסימפונית ירושלים מקהלת ווצ'ס מוזיקלס תבצע בקונצרט זה יצירות של בטהובן, פראט ובאך.

יוהנס פסיון – תזמורת קאמרטה בשיתוף מקהלת קולגיום מוסיקל מאסטוניה ישתפו פעולה ויבצעו את היצירה הידועה של באף יוהנס פסיון בניצוחו של אנדרס מוסטונן.

ויוה ויואלדי – אנסמבל סולני תל אביב עם הסולנית איריס אוז'ה והכנר ברק טל, יבצעו בקונצרט זה יצירות ידועות של המלחין הידוע ויואלדי.

המיסה הגדולה של באך – תזמורת הבארוקדה והמקהלה האסטונית ווצ׳ס מוזיקלס תציג מיסה בסי מינור של באך בקונצרט שיתקיים בתל אביב, כפר שמריהו וחיפה.

הורטוס מוזיקוס – מופע בארוק מיוחד בניצוחו של אנדרס מוסטונן שיתקיים בתיאטרון ירושלים ב-1 במרץ 2020.

מחווה לארוו פארט – מופע מחווה לאחד מגדולי המלחינים האסטוניים שחוגג 85 שנה. המופע יתקיים בתל אביב ובחיפה.

כמה יעלו כרטיסים ואיפה קונים?

מחירי הכרטיסים ינועו בממוצע בין 80 ל-160 ש"ח בהתאם למיקום המופע ולסוג הכרטיסים. מכירת הכרטיסים נפתחה בינתיים חלקית והיא מתבצעת באמצעות האתר הבא. המשיכו לעקוב אחרינו בעמוד הפייסבוק שלנו בו אנו נעדכן כל ידיעה חדשה בנושא.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק