ההצגה מלון סוף העולם הבימה – כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2023

ההצגה מלון סוף העולם הבימה - כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2022
ההצגה מלון סוף העולם הבימה - כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2022. צילום: אור דנון

תיאטרון הבימה מעלה את ההצגה "מלון סוף העולם" שכתבה ומשתתפת השחקנית רובי פורת שובל. כמה עולים כרטיסים? איפה ומתי תוכלו לראות את ההצגה? וכל שאר הפרטים בכתבה הבאה שלפניכם.

ההצגה המצליחה של הבימה "מלון סוף העולם" ממשיכה בתאריכים חדשים גם לעונת 2023. בהמשך עמוד זה, תוכלו למצוא את כל הפרטים עם ההצגה הכוללים לוח הצגות עדכני, רכישת כרטיסים וגם פרטים על כרטיסים מוזלים ב-86 ש"ח בלבד במקום 220 ש"ח.

מלון סוף העולם כרטיסים ותאריכים

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
תל אביב-יפו תיאטרון הבימה - אולם הבימרתף ע''ש ברטונוב 4 כרטיסים
100
רכישת כרטיסים שעה וחצי

הנחות, מבצעים וכרטיסים מוזלים להצגה מלון סוף העולם בהבימה

ההצגה תציג מספר תאריכים בחודשים הקרובים. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה כשהמחירים עומדים על 220 ש"ח אך באמצעות אתר "בראבו" בעמוד הבא, תוכלו למצוא כרטיסים בהנחה ב-86 ש"ח בלבד.

אודות ההצגה מלון סוף העולם

שחקנית התיאטרון הידועה רובי פורת שובל תופסת את כסא המחזאית בהצגה החדשה של תיאטרון הבימה מלון סוף העולם אותה היא כתבה ובה היא גם משתתפת. פורת שובל משחקת בהצגה נוספת הבימה בימים אלו – "דבר על מקום הימצאם" שכתבה נאוה סמל.

ההצגה החדשה של הבימה "Motel סוף העולם", מתרחשת בתקופת מלחמת לבנון ומתרכזת בעיקר במשולש רומנטי במוטל בנהריה שהתרוקן מאורחיו. את ההצגה ביימה מירי לזר שביימה גם ההצגה שיעור ריקוד בבית ליסין והצגות ידועות נוספות.

עלילת ההצגה

עלילת מלון סוף העולם מחזירה את הצופים לתקופת מלחמת לבנון וירי הקטיושות לעבר ערי הצפון. הירי מבריח את כל אורחי מוטל קטן בנהריה ומשאיר שם רק את בעלת המוטל, כתב טלוויזיה ידוע ומצליח ונערה בת 17 בהריון שהוברחה כדי ללדת את ילדה רחוק ממשפחתה וחבריה.

הסיטואציה האישית של כל אחד מהדמויות, יחד עם הסיטואציה של המלחמה מסביבן, יוצרות חיכוך ומשולש של אהבה, פגיעה, כעס ורגשות שונים שהופכת את המוטל לקטן מדי עבור שלוש הדמויות.

שחקנים ומשתתפים

משתתפים: רובי פורת-שובל, נאור זילברמן, רעות אלוש, טל קלאי, דוית גביש ולימור עובד.

ההצגה מאת: רובי פורת-שובל. במאית: מירי לזר, תפאורה: אדם קלר, תלבושות: אביעד אריק הרמן, עריכה מוסיקלית: מירי לזר, עיבודים וניהול מוסיקלי: ליאור רונן, תאורה: מאיר אלון, פאות: אסנת שגיא, הדרכת שפה: חמדי כפיר.

מוטל סוף העולם – ביקורת

בקרוב נציג כאן אוסף של ביקורות על ההצגה מאת המבקרים הידועים באתרים המובילים בישראל.

הצגות חדשות ומומלצות שכדאי להכיר ב-2023

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק