מדיאה הקאמרי – כרטיסים, הנחות, ביקורת ולוח הצגות 2023!

מדיאה הקאמרי - כרטיסים, הנחות, ביקורת ולוח הצגות 2023!
מדיאה הקאמרי - כרטיסים, הנחות, ביקורת ולוח הצגות 2023!

כל מה שיודעים בינתיים על ההצגה החדשה של תיאטרון הקאמרי מדיאה בכיכובה של אפרת בן צור. במה מדובר? מתי תוכלו לראות את ההצגה ואיפה? מה יהיו מחירי הכרטיסים? ואיפה קונים? הנה כל הפרטים.

כחלק מהעונה החדשה של תיאטרון הקאמרי ל-2023/2024 הממשיכה לייצר רפרטואר חדש ומסקרן, הקאמרי מציג את ההצגה מדיאה – עיבוד חדש ומעניין לטרגדיה היוונית הקלאסית של אורפידס, שכתב שחר פנקס ובכיכובה של אפרת בן צור. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים העדכניים על ההצגה כולל מידע על לוח הצגות מתעדכן, רכישת כרטיסים, הנחות ועוד.

מדיאה הקאמרי – לוח הצגות 2023

בקאמרי טרם פרסמו את מועדי ההצגה, אך התאריכים הרשמיים צפויים להתפרסם בקרוב. נמשיך לבדוק ולעדכן כאן ובדף הפייסבוק שלנו כשיתפרסמו התאריכים.

מדיאה כרטיסים ומחירים

מחירי הכרטיסים טרם פורסמו וצפויים להתפרסם בקרוב.

אודות ההצגה של הקאמרי מדיאה

המחזה מדיאה הוא טרגדיה יוונית שכתב המחזאי היווני אורפידס. המחזה עוסק באהבה ייצרית ובסחרור של נקמה על רקע אהבה. המחזה המקורי עוסק בנסיכה בשם מדיאה שמתאהבת ביאסון אך לאחר שזה עזב אותה לטובת אחרת, היא נוקמת בכלתו החדשה.

במהלך השנים, עבר המחזה אינספור אדפטציות ועיבודים מודרניים בבתי תיאטרון בכל רחבי העולם וגם בישראל זכה מדיאה לעיבודים רבים ומגוונים. עתה, מביא הקאמרי גרסה חדשה של מדיאה ל-2023 המותאמת למציאות של היום.

עלילת מדיאה של הקאמרי, אותה כתב שחר פנקס ויביים עירד רובנישטיין, תעסוק בזוג מצליח אלה וג'ייסון, החי חיים מושלמים, עם ילד מקסים וסטראט מצליח שעומד לשנות את העולם. הכל משתנה ברגע אחד כאשר ג'ייסון מודיע לאלה שהוא עוזב אותה לטובת אשה צעירה אחרת שגם נכנסה ממנו להריון. אלה נכנסת לסחרור מסוכן של נקמה ייצרית שסוף טוב לא יכול לצאת ממנו.

מדיאה הצגה – שחקנים ומשתתפים

רשימת השחקנים והשחקניות המלאה טרם פורסמה. כרגע ידוע כי השחקנית בתפקיד הראשי בהצגה תהיה אפרת בן צור ולצידה ככל הנראה מיכה סלקטר, אנסטסיה פיין והלנה ירלובה. נעדכן בקרוב עם פרסום רשימת השחקנים המלאה.

ביקורת

בקרוב נציג כאן אוסף ביקורות על ההצגה ממיטב המבקרים המובילים ברשת ובעיתונות.

עוד הצגות מומלצות שכדאי להכיר:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק