רינת גבאי הופעות 2022 – כרטיסים, הנחות ולוח הצגות עדכני!

רינת גבאי הופעות 2022 - כרטיסים, הנחות ולוח הצגות עדכני!
רינת גבאי הופעות 2022 - כרטיסים, הנחות ולוח הצגות עדכני!

מחפשים הופעה של כוכבת הילדים רינת גבאי? הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו למצוא ולהתעדכן בלוח ההופעות העדכני של רינת גבאי בכל רחבי הארץ כולל פרטים על רכישת כרטיסים, הנחות וכרטיסים מוזלים.

כוכבת הילדים רינת גבאי היא אחת מכוכבות הילדים המצליחות והמובילות בישראל ונמצאת ברשימה של צמרת כוכבי הילדים המובילים בישראל כמו יובל המבולבל, מיקי, מני ממטרה או מיכל הקטנה. גבאי זוכה לפופולריות עצומה הן בקרב הילדים והן בקרב ההורים בתוכניות הטלוויזיה בהן היא משתתפת ובהופעות הרבות איתן היא מגיעה לכל חלקי הארץ.

גבאי כבר הספיקה להופיע בכל פלטפורמה אפשרית ועם הצגות רבות רבות שהעלתה בהפקתה. גבאי מרבה להופיע גם במופעי חנוכה הגדולים או מופעי פורים, פסח ובתקופת החופש הגדול. תוכניות הטלוויזיה הרבות בכיבובה כמו "רינת ויויו", "אצלנו בחצר" ועוד, זוכות לרייטינג גבוה ביותר ולהצלחה גדולה.

אז איפה ומתי תוכלו לראות את רינת גבאי בהופעה? הנה לפניכם לוח הצגות של גבאי מעודכן ל-2022 לחודשים הקרובים:

רינת גבאי מגילת אסתר – פורים 2022

בחג פורים 2022 הקרוב, גבאי תחזיר את ההצגה המצליחה שלה לילדים "מגילת אסתר 3", ותרוץ איתו ברחבי הארץ עם הפקה מחודשת מלווה במשתתפים רבים ביניהם גם אודי ואביעד וגיא פרידמן. להלן לוח ההצגות של רינת גבאי בפורים 2022 עם המחזמר מגילת אסתר:

כרטיסים להצגות של רינת גבאי

הזמנת הכרטיסים להופעות של רינת גבאי עם ההצגה מגילת אסתר מתבצעת אונליין באמצעות האתר הבא. מחיר הכרטיסים לכל ההופעות עומד על 89 ש"ח לאדם.

הנחות ומבצעים

אנו מעדכנים בכל עת עם כל מידע חדש על מבצעים חדשים או הנחות להופעות של רינת גבאי אז כדאי לבקר בעמוד זה ולהתעדכן. כמו כן, מומלץ לבקר בעמוד הפייסבוק שלנו שם אנו מעדכנים בזמן אמת בכל מידע חדש על המופעים של רינת גבאי.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 votes
Article Rating
אישור
Notify of

2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
רונן
3 years ago

איפה אפשר להשיג הנחות או מבצעים?

צופית
3 years ago

היי האם יהיו הופעות של מגילת אסתר 2 באילת? וכמה יעלו כרטיסים להצגה?

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק