רינת גבאי הצגות 2024 – כרטיסים, הנחות ולוח הופעות עדכני!

רינת גבאי לוח הצגות
רינת גבאי לוח הצגות. צילום: עדי ברק

מחפשים הופעה של כוכבת הילדים רינת גבאי ב-2024? הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו למצוא ולהתעדכן בלוח ההופעות העדכני של רינת גבאי עם ההצגות החדשות שלה מגילת אסתר ניצחון היהודים בפורים 2024 ונסיך מצרים בפסח 2024 שירוצו בכל רחבי הארץ כולל פרטים על רכישת כרטיסים, הנחות וכרטיסים מוזלים.

כוכבת הילדים רינת גבאי היא אחת מכוכבות הילדים המצליחות והמובילות בישראל ונמצאת ברשימה של צמרת כוכבי הילדים המובילים בישראל כמו יובל המבולבל, מיקי, מני ממטרה או מיכל הקטנה. גבאי זוכה לפופולריות עצומה הן בקרב הילדים והן בקרב ההורים בתוכניות הטלוויזיה בהן היא משתתפת ובהופעות הרבות איתן היא מגיעה לכל חלקי הארץ.

גבאי תופיע עם מחזמר חדש לפורים 2024 – מגילת אסתר ניצחון היהודים בהשתתפות כוכבים רבים ולאחר מכן תציג את ההצגה נסיך מצרים לפסח 2024. אז איפה ומתי תוכלו לראות את רינת גבאי בהופעה? הנה לפניכם לוח הצגות של גבאי מעודכן ל-2024 לחודשים הקרובים:

רינת גבאי לוח הצגות 2024

גבאי תופיע עם ההצגה מגילת אסתר ניצחון היהודים וגם איתה תציג מספר גדול מאוד של מופעים בכל רחבי הארץ. להלן לוח ההופעות העדכני של המופע הנ"ל:

כרטיסים להצגות של רינת גבאי

הזמנת הכרטיסים לכל ההופעות של רינת גבאי עם ההצגה מגילת אסתר מתבצעת אונליין באמצעות האתר הבא. רכישת הכרטיסים להצגה של רינת גבאי נסיך מצרים מתבצעת באתר הבא. מחיר הכרטיסים לכל ההופעות עומד במחיר אחיד מתחיל ב-79 ש"ח. רכישת הכרטיסים הכרחית לכל גיל. ההצגה מומלצת לגילאי מגיל שנתיים ומעלה.

אודות ההצגות מגילת אסתר ונסיך מצרים עם רינת גבאי

ההצגה מגילת אסתר מבוססת בצורה מודרנית והומוריסטית על סיפור מגילת אסתר כשהוא נשאר נאמן למקורות ויכלול שירים, תלבושות, תפאורה מותאמת ועוד. את המחזמר כתבה נועה ברנר וביים דורון מור. וגם סיפור יציאת מצרים יזכה לעיבוד חדש ומרענן בהצגה החדשה של גבאי נסיך מצרים, שיותאם במיוחד לילדים עם תלבושות ותפאורה מותאמת.

הנחות ומבצעים

אנו מעדכנים בכל עת עם כל מידע חדש על מבצעים חדשים או הנחות להופעות של רינת גבאי אז כדאי לבקר בעמוד זה ולהתעדכן. כמו כן, מומלץ לבקר בעמוד הפייסבוק שלנו שם אנו מעדכנים בזמן אמת בכל מידע חדש על המופעים של רינת גבאי.

הצגות ילדים מומלצות נוספות שכדאי לבדוק:

הצגות ילדים נוספות שכדאי לבדוק:

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
רונן
4 years ago

איפה אפשר להשיג הנחות או מבצעים?

צופית
4 years ago

היי האם יהיו הופעות של מגילת אסתר 2 באילת? וכמה יעלו כרטיסים להצגה?

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק