רינת גבאי הופעות 2023 – כרטיסים, הנחות ולוח הצגות עדכני!

רינת גבאי הופעות 2023 - כרטיסים, הנחות ולוח הצגות עדכני!
רינת גבאי הופעות 2023 - כרטיסים, הנחות ולוח הצגות עדכני! צילום: עדי ברק

מחפשים הופעה של כוכבת הילדים רינת גבאי ב-2023? הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו למצוא ולהתעדכן בלוח ההופעות העדכני של רינת גבאי עם ההצגה החדשה שלה נסיך מצרים שתרוץ בכל רחבי הארץ כולל פרטים על רכישת כרטיסים, הנחות וכרטיסים מוזלים.

כוכבת הילדים רינת גבאי היא אחת מכוכבות הילדים המצליחות והמובילות בישראל ונמצאת ברשימה של צמרת כוכבי הילדים המובילים בישראל כמו יובל המבולבל, מיקי, מני ממטרה או מיכל הקטנה. גבאי זוכה לפופולריות עצומה הן בקרב הילדים והן בקרב ההורים בתוכניות הטלוויזיה בהן היא משתתפת ובהופעות הרבות איתן היא מגיעה לכל חלקי הארץ.

אז איפה ומתי תוכלו לראות את רינת גבאי בהופעה? הנה לפניכם לוח הצגות של גבאי מעודכן ל-2023 לחודשים הקרובים:

רינת גבאי לוח הצגות 2023

ההצגה החדשה של רינת גבאי נסיך מצרים תגיע לערים רבות ברחבי הארץ במהלך חופשת פסח 2023 ובתאריכים רבים שאחריהם. להלן לוח הצגות עדכני של כל המופעים של רינת גבאי בחודשים הקרובים:

כמו כן, בקיץ הקרוב, תגיע גבאי עם הצגת ילדים חדשה בשם סינדרלה שתציג תאריכים רבים ברחבי הארץ. להלן לוח ההצגות של סינדרלה עם רינת גבאי:

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
בית שמש היכל הפיס לתרבות בית שמש המועד בוטל שעה, כולל הפסקה

כרטיסים להצגות של רינת גבאי

הזמנת הכרטיסים לכל ההופעות של רינת גבאי עם ההצגה נסיך מצרים מתבצעת אונליין באמצעות האתר הבא. מחיר הכרטיסים לכל ההופעות נע בין 79 ש"ח ל-99 ש"ח לאדם.

אודות ההצגה נסיך מצרים עם רינת גבאי

גבאי כבר הספיקה להופיע בכל פלטפורמה אפשרית ועם הצגות רבות רבות שהעלתה בהפקתה. גבאי מרבה להופיע גם במופעי חנוכה הגדולים או מופעי פורים, פסח ובתקופת החופש הגדול. תוכניות הטלוויזיה הרבות בכיבובה כמו "רינת ויויו", "אצלנו בחצר" ועוד, זוכות לרייטינג גבוה ביותר ולהצלחה גדולה.

הצגה החדשה שלה נסיך מצרים, המותאמת כמובן לחג פסח 2023, היא עיבוד מחודש של המחזמר "נסיך מצרים" המביא את סיפורו של משה רבנו מהיום בו אחותו מרים מצילה אותו מגזירת פרעה ומשיטה אותו בתיבה על פני היאור, דרך הצלתו על ידי בת פרעה וגידולו בבית הארמון תחת עינה הפקוחה של יועץ המלך ועד לשחרור עם ישראל מהמצרים.

יחד עם גבאי, ישתתפו בהצגה גם אודי ואביעד, הראל מויאל, הילה סעדה ועוד.

הנחות ומבצעים

אנו מעדכנים בכל עת עם כל מידע חדש על מבצעים חדשים או הנחות להופעות של רינת גבאי אז כדאי לבקר בעמוד זה ולהתעדכן. כמו כן, מומלץ לבקר בעמוד הפייסבוק שלנו שם אנו מעדכנים בזמן אמת בכל מידע חדש על המופעים של רינת גבאי.

הצגות ילדים מומלצות נוספות שכדאי לבדוק:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
רונן
3 years ago

איפה אפשר להשיג הנחות או מבצעים?

צופית
3 years ago

היי האם יהיו הופעות של מגילת אסתר 2 באילת? וכמה יעלו כרטיסים להצגה?

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק