מגילת אסתר 3 עם רינת גבאי פורים 2022 – רכישת כרטיסים ולוח הצגות

מגילת אסתר 3 עם רינת גבאי פורים 2022 - רכישת כרטיסים ולוח הצגות
מגילת אסתר 3 עם רינת גבאי פורים 2022 - רכישת כרטיסים ולוח הצגות. צילום: עדי ברק

כוכבת הילדים רינת גבאי חוזרת עם הצגה חדשה לפורים 2022 – "מגילת אסתר 3" יחד עם אודי ואביעד וגיא פרידמן. איפה ומתי תוכלו לראות את המחזמר החדש? כמה יעלו כרטיסים? ומה עם הנחות ומבצעים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים המלאים.

לאחר שתסיים עם ההצגות של מופע החנוכה המכבים, כוכבת הילדים המצליחה רינת גבאי תחזיר את המחזמר המצליח שלה "מגילת אסתר 3" לכבוד פורים 2022 בהפקה מחודשת ומרעננת ותציג הופעות רבות בערים רבות בכל רחבי הארץ. בהמשך עמוד זה, תוכלו למצוא את כל המידע על ההצגה המחודשת לרבות פרטים על רכישת כרטיסים, הנחות ולוח הופעות עדכני.

מגילת אסתר 3 עם רינת גבאי פורים 2022 – לוח הצגות

המחזמר החדש של גבאי יציג 25 הופעות בלבד בין החודשים פברואר ומרץ 2022 שיתפרסו על פני ערים רבות ברחבי הארץ מצפון ועד דרום. להלן לוח ההצגות המעודכן של ההצגה:

כרטיסים והנחות

מחיר הכרטיסים למחזמר מגילת אסתר פורים 2022 יהיה אחיד לכל ההופעות ויעמוד על 89 ש"ח לאדם. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה לקהל הרחב ומתבצעת באמצעות אתר "בראבו" בעמוד הבא. לפי שעה, אלו הם הכרטיסים המוזלים ביותר אך אנו ממשיכים לעקוב מקרבו ולחפש הנחות או מבצעים למופע החדש ובמידה ונמצא, נעדכן כאן בעמוד זה או בדף הפייסבוק הרשמי של אתר "קצת תרבות".

אודות המחזמר מגילת אסתר של רינת גבאי

אחרי כמה שנים שמיעטה להופיע בהצגות ילדים, כוכבת הילדים הנחשבת לאחת המצליחות ביותר בישראל חוזרת ובגדול עם הפקה חדשה של ההצגה המצליחה שלה מגילת אסתר. כמו בגרסה הקודמת, גבאי תגלם את מלכת פורים, הלא היא המלכה אסתר בסיפור המגילה הידוע עם טוויסטים המתאימים לימינו המשולבים במסרים חינוכיים והומוריסטיים.

לצידה של גבאי, ייקחו חלק במופע החדש גם כוכבי הילדים אודי ואביעד שכבר שיתפו פעולה בעבר עם גבאי, וגם גיא פרידמן. גבאי חוזרת לזירת הילדים לאחר שניסתה בעבר הלא רחוק לפתח קריירה חדשה בתחום המוזיקה הישראלית. לאחרונה התפרסם ראיון בעיתון ידיעות אחרונות על כך שהיא נכנסה לקשיים כלכליים והודיעה על חזרתה לעולם הצגות הילדים בו זכתה להצלחה רבה.

בחודשים הקרובים היא תופיע באחת מהצגות החנוכה הבכירות – "המכבים – הקרב האחרון" לצד כוכבים גדולים כמו טל מוסרי וטיילור מלכוב ועתה כאמור, היא מחזירה גם את ההצגה המצליחה שלה מגילת אסתר 3. אין ספק שהורים רבים וילדים רבים בישראל ישמחו לגלות את הידיעה.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק