מגילת אסתר מחזמר לפורים 2024 עם רינת גבאי – כרטיסים ולוח הופעות!

מגילת אסתר מחזמר לפורים 2024 עם רינת גבאי - כרטיסים ולוח הופעות!
מגילת אסתר מחזמר לפורים 2024 עם רינת גבאי - כרטיסים ולוח הופעות! צילום: עדי ברק

כוכבת הילדים רינת גבאי חוזרת עם הצגה חדשה לפורים 2024 – "מגילת אסתר – ניצחון היהודים" יחד עם אביעד בנטוב, גיא פרידמן, אורטל עמר, דודי גזית ועוד. איפה ומתי תוכלו לראות את המחזמר החדש? כמה יעלו כרטיסים? ומה עם הנחות ומבצעים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים המלאים.

כוכבת הילדים רינת גבאי משיקה מופע חדש לפורים 2024 – המחזמר "מגילת אסתר ניצחון היהודים", ותגיע עם המופע החדש לערים רבות ברחבי הארץ לאורך כל חודש מרץ 2024. יחד איתה יופיעו במחזמר גם אביעד בנטוב, גיא פרידמן, אורטל עמר ודודי גזית. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל המידע על המחזמר החדש כולל מידע על רכישת כרטיסים, הנחות ולוח ההצגות עדכני.

מגילת אסתר רינת גבאי פורים 2024 – לוח הצגות

המחזמר מגילת אסתר ניצחון היהודים יציג תאריכים רבים במהלך חודש חופשת פורים ובחודש מרץ 2024 בערים רבות ברחבי הארץ כגון יבנה, עפולה, טבריה, פתח תקווה, מודיעין, אשקלון, נתניה, באר שבע, ירושלים, חולון ועוד ערים רבות. להלן לוח ההופעות המלא של המחזמר בכל רחבי הארץ:

המחזמר מגילת אסתר ניצחון היהודים פורים 2024 – כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים למחזמר נפתחה הבוקר ומתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא. מחיר הכרטיסים לכל המופעים עומד על 99 ש"ח במחיר אחיד. משך המופע הוא כשעה ורבע והוא מומלץ לילדים בגילאי שנתיים עד 10. רכישת הכרטיסים הכרחית לכל גיל.

אודות המחזמר

המחזמר החדש יבוסס בצורה מודרנית והומוריסטית על סיפור מגילת אסתר כשהוא נשאר נאמן למקורות ויכלול שירים, תלבושות, תפאורה מותאמת ועוד. את המחזמר כתבה נועה ברנר וביים דורון מור. יחד עם גבאי, ישתתפו גם השחקנים אביעד בנטוב, גיא פרידמן, אורטל עמר ודודי גזית.

זוהי גרסה נוספת של מחזמר מגילת אסתר שאיתו גבאי נוהגת להציג מדי שנה בחג פורים. עוד לפני המחזמר החדש, גבאי תופיע גם במופע חנוכה 2023 חדש בשם כוכבי האור יחד עם טיילור מלכוב וכוכבים רבים נוספים.

המופע מגילת אסתר ניצחון היהודים הוא המופע הראשון לפורים 2024 שמתפרסם, ובעתיד הקרוב אנו צפויים להתבשר על מופעי פורים 2024 חדשים של כוכבי ילדים מוכרים נוספים. נמשיך לבדוק ולעדכן בכל מידע חדש כאן בעמוד זה ובעמוד הפייסבוק שלנו.

הצגות מומלצות נוספות פורים 2024

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק