הנחות ומבצעים חד פעמיים להופעות, הצגות, קונצרטים, הצגות ילדים ועוד - שווה בדיקה!

הופעות, הצגות ואירועים בהנחות ומבצעים הכי שווים - הרשימה המלאה!

ברוכים הבאים לעמוד המבצעים של אתר "קצת תרבות"!

יוקר המחייה בישראל עולה ומשפיע כמובן גם על שוק הבידור והתרבות בישראל. גם מחירי הכרטיסים על ההצגות, הופעות, תערוכות, קונצרטים, הצגות ילדים, הופעות סטנדאפ ומופעי בידור ועוד, עלו בהתאמה וצרכני תרבות רבים בישראל מתחילים לחשוב פעמיים לפני שהם רוכשים כרטיס.

לכן, עמוד המבצעים של אתר "קצת תרבות" הוא בדיוק העמוד שאתם צריכים להכיר. בעמוד זה, ריכזנו ואספנו את כל מבצעים, הטבות, קופונים, 1+1, הנחות משפחתיות וכד' לכל ההופעות, ההצגות ושאר אירועי הבידור והתרבות בישראל. 

כפי שמיד תראו, הרשימה היא גדולה ומגוונת ומציגה אירועים מכל הסוגים. אז במה מדובר? הנה הרשימה המלאה:

עוד טיפים למציאת הנחות וכרטיסים מוזלים להצגות ולהופעות

טיפים נוספים שכדאי להכיר לפני שרוכשים או מזמינים כרטיסים להופעה או הצגה:

  1. חפשו תמיד מבצעים דרך חברת כרטיס האשראי שלכם – כל חברות האשראי בישראל (ישראכרט, מקס, גודיז, פועלים וונדרס, אמריקן אקספרס, דיינרס, הנוסע המתמיד וכו') מציעות באופן קבוע הנחות ומבצעים שונים לכל אירועי הבידור והתרבות בישראל. בין זה סרטים, תערוכות, אטרקציות, הופעות או הצגות, תוכלו תמיד למצוא מבצעים שווים. לעיתים קרובות, ההנחה תלויה באופן השימוש שלכם בכרטיס אבל בהחלט שווה לבדוק לפני.
  2.  הנחות של ארגונים ומוסדות – רבים מאיתנו משתייכים או מכירים מישהו המשתייך לאחד ממועדוני ההטבות של ארגונים שונים. זה יכול להיות ארגון המורים, ארגון השוטרים, עובדי מדינה, חברת החשמל וכד'. כל אלו מציעים בדרך כלל הטבות שוות ומשתלמות. בהחלט שווה לבדוק!
  3. אתרי קופונים – אמנם, אתרי הקופונים פחות פורחים כמו בתקופה בה הם הגיעו לעולם, אבל עדיין ניתן למצוא לא מעט אתרי קופונים שמציעים הרבה מאוד הטבות והנחות למגוון אירועי בידור ותרבות.
  4. חפשו כרטיסים ברגע האחרון – לפעמים, הפקות שונות נשארות עם יותר מדי כרטיסים פנויים ומציעים מבצעים שונים כדי לא להישאר עם מקומות ריקים. אם עדיין לא הזמנתם כרטיסים, כדאי לבדוק באתרים הרשמיים של המופעים ולבדוק האם הם מציעים מבצע או הטבה.