מאמה מיה הבימה 2019 – כרטיסים, מחירים וכל הפרטים על המחזמר החדש!

מאמה מיה הבימה 2019 - כרטיסים, מחירים וכל הפרטים על המחזמר החדש!

אגם בוחבוט ורוני דלומי יככבו במחזמר הבינלאומי החדש שמביא תיאטרון הבימה "מאמה מיה" המבוסס על שיריה הידועים של להקת אבבא, בבימויו של משה קפטן. אז מתי זה בדיוק יקרה? איפה? כמה יעלו כרטיסים? ואיך תשיגו הנחות? אתר "קצת תרבות" מביא לכם את כל הפרטים.

תיאטרון הבימה יעלה בקרוב את המחזמר הידוע והמצליח "מאמה מיה" של המחזאית הבריטית קת'רין ג'ונסון, בגרסה חדשה ומושקעת בבימויו של מנהל התיאטרון משה קפטן. אגם בוחבוט ורוני דלומי יחלקו את התפקיד הראשי יחד עם מיקי קם, שרון חזיז ועוד שורה נוצצת של זמרים וזמרות. מכירת הכרטיסים נפתחה השבוע, פרטים נוספים על המחירים והכרטיסים, תמצאו בהמשך העמוד.

המחזמר מאמה מיה מבוסס על להיטיה הרבים של להקת הפופ הנצחית אבבא (ABBA) השוודית שהייה אחת הלהקות המצליחות ביותר בכל הזמנים. היה ברור שהצלחתה הפנומנלית של אבבא, ירקום גם למחזמר מצליח והשאלה הייתה רק מתי זה יקרה. ואכן, ב-1999, בעקבות פנייה של המפיקה הגדולה ג'ודי קריימר, יצרה המחזאית הבריטית קת'רין ג'ונסון את המחזמר "מאמא מיה" שהפך מהר מאוד לאחד ממחזות הזמר המצליחים ביותר, כשהוא ממשיך לרוץ עד היום בגרסאות ועיבודים שונים.

מופע הבכורה של המחזמר מאמה מיה היה בווסט-אנד בלונדון באפריל 1999 ורץ שם עד לסוף שנת 2012. במקביל, גרסה של המחזמר רצה גם בברודוויי בניו יורק וגם שם זכה להצלחה עצומה כשהוא עוקף בהצלחתו עם הזמן מיוזיקלס קלאסיים כמו "צלילי המוזיקה" או "המלך ואני". המחזמר רץ גם בלאס וגאס והציג שם למעלה מ-1000 הופעות ובכך שבר גם שיא הופעות אי פעם של מחזמר בלאס וגאס.

מאמה מיה בישראל – פעם שלישית

המחזמר מאמה מיה כבר הספיק להגיע לישראל פעמיים. הפעם הראשונה הייתה ב-2007 בהיכל נוקיה, והשנייה הייתה ב-2015 בסדרת הופעות גדולה ומצליחה עם הקאסט המקורי שהגיע מחו"ל. עתה, המחזמר יציג בישראל שוב, כאשר הפעם מדובר בגרסה חדשה של הבימה ובבימויו של משה קפטן.

בין השירים של אבבא שיבוצעו ככל הנראה במחזמר בישראל ב-2019: "Super Trouper" "Lay All Your Love On Me" "Dancing Queen" "Knowing Me, Knowing You" "Take A Chance On Me" "Thank You For The Music" ועוד.

מאמה מיה הבימה 2019 – רשימת משתתפים

כאמור, במחמזר מאמה מיה של הבימה, הקאסט יהיה כולו של הבימה כשבתפקיד הראשי יחלקו רוני דלומי ואגם בוחבוט. דלומי כבר כיכבה ומככבת במספר מחזות זמר של הבימה כמו "עלובי החיים", "סימני דרך" או "אביב מתעורר", אך עבור בוחבוט, זאת תהיה הצליחה הראשונה שלה במחזמר של הבימה. בוחבוט גם תופיע באחת מהצגות חנוכה 2019 הקרובות עם ההצגה "רובין הוד".

לצד שתי אלו, תמצאו רשימה נוצצת של זמרים וזמרות ושחקניות הכוללת את מיקי קם, שרון חזיז, עירית ענבי, אורנה דץ, יגאל שדה, שרון אלכסנדר, גל גולדשטיין, דורון אורן, מתן שביט, ועוד שחקנים ורקדנים שילווו על ע"י להקה חיה.

לוח הצגות למחזמר מאמה מיה – מתי זה יקרה? ואיפה תוכלו לראות את המחזמר?

המחזמר צפוי לעלות החל מסוף חודש אוקטובר 2019 וצפוי לרוץ במהלך כל החודשים שלאחר מכן במהלך שנת 2020. רשימת הצגות מלאה טרם פורסמה, ובינתיים, ידוע רק על תאריך אחד, ה-9 בנובמבר 2019 בתיאטרון הבימה ועל ה-2 בדצמבר בקרית מוצקין. בעתיד הקרוב, לוח ההצגות המלא יתפרסם. מומלץ להתעדכן בעמוד הפייסבוק שלנו כאן.

מאמה מיה כרטיסים – מהם מחירי הכרטיסים למאמא מיה ואיפה קונים?

מכירת הכרטיסים למחזמר מאמה מיה של הבימה נפתחה השבוע באתר משרד הכרטיסים "לאן". מחיר הכרטיסים מתבצע בשלוש רמות מחיר. הכרטיסים הזולים ביותר יעלו 249 ש"ח והיקרים ביותר 399 ש"ח.

הנחות ומבצעים

עם הזמן, קרוב לוודאי שיוצעו גם הנחות, מבצעים וכרטיסים מוזלים למאמה מיה ואנו נעדכן כאן ובעמוד הפייסבוק שלנו בכל מידע חדש הקשור למחזמר ולמכירת הכרטיסים.

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן