לילה מטורף במוזיאון פסח 2022 – כרטיסים ולוח הופעות מעודכן

לילה מטורף במוזיאון פסח 2022 - כרטיסים ולוח הופעות מעודכן
לילה מטורף במוזיאון פסח 2022 - כרטיסים ולוח הופעות מעודכן

כל הפרטים על המופע החדש של קרקס בראבו לפסח 2022 – "לילה מטורף במוזיאון" שיגיע לערים רבות ברחבי הארץ במהלך חג פסח הקרוב. כמה יעלו כרטיסים? ואיך קונים? הנה כל הפרטים.

קרקס בראבו המצוין, יעלה בפסח 2022 הקרוב את המופע "לילה מטורף במוזיאון" ברחבי הארץ ויגיע לערים רבות במהלך חודש אפריל 2022. מכירת הכרטיסים נפתחה כעת ובהמשך עמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על מופע הקרקס החדש.

קרקס בראבו פסח 2022 – כרטיסים ולוח הופעות

מכירת הכרטיסים לקרקס בראבו כבר נפתחה וניתן לרכוש את הכרטיסים לכל מופעי הקרקס באמצעות האתר הבא. מחירי הכרטיסים עומדים על 105 ש"ח לאדם. מופע הקרקס לפסח 2022 הקרוב יגיע לערים רבות ברחבי הארץ. להלן לוח המופעים המלא והעדכני של הקרקס:

אודות המופע

המופע של קרקס בראבו לילה מטורף במוזיאון כבר רץ בישראל בעבר וזכה להצלחה גדולה ביותר בקרב הקהל הישראלי. עתה יציג הקרקס את המופע בעיבוד חדש ומיוחד לכבוד פסח 2022 הקרוב עם הפתעות רבות ועלילה חדשה. מדובר במופע קרקס רב משתתפים בינלאומיים מרחבי העולם שמופיעים באופן קבוע ומעל ל-30 הופעות בשנה.

המופע יכלול אקרובטים מעופפים באוויר, נערות גומי, ג'אגלרים, אומני שיווי משקל ועוד. המופע מומלץ לילדים מגיל שנתיים ומעלה ויימשך כשעה וחצי.

קרקס בראבו חנוכה הנחות

בשלב זה, אלו הם המחירים הזולים ביותר שמצאנו. נמשיך לבדוק מבצעים והנחות חדשות לקרקס בעמוד זה ובדף הפייסבוק הרשמי של אתר "קצת תרבות".

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק