ליברפול לג'נדס (Liverpool Legends) בישראל 2019 – כמה יעלו הכרטיסים?

ליברפול לג'נדס בישראל 2019 - כרטיסים

להקת ליברפול לג'נדס (Liverpool Legends), המציגה את אחד ממופעי המחווה לביטלס הטובים בעולם, תגיע לישראל בחודש אפריל 2019 לשתי הופעות בתל אביב ובחיפה. איך תקנו כרטיסים ובכמה? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

לאחר 2 הופעות מוצלחות בישראל ב-2010, מופע המחווה לביטלס, הליברפול לג'נדס, חוזר לישראל באפריל 2019, גם הפעם ל-2 הופעות שיתקיימו בזו אחר זו במרכז הקונגרסים בחיפה ובהיכל התרבות בתל אביב. מכירת הכרטיסים למופעים, נפתחה השבוע.

מדובר במופע מושקע ביותר המציג את כל להיטי הביטלס הגדולים והידועים מהקריירה המצליחה שלהם מכל הזמנים. המופע מציג הצורה מדוייקת וקפדנית את כל הניואנסים הקטנים ביותר של הופעות להקת הביטלס המקורית, בכדי ליצור את חווית הצפייה הקרובה ביותר לדבר האמיתי.

להקת ליברפול לג'נדס הוקמה לפני כ-12 שנה על ידע אחותו של בסיסט להקת הביטלס ג'ורג' האריסון – לואיז האריסון, ויחד עם שלושה מוזיקאים ושחקנים, הקימו את המופע שלהם המבוסס על הקטעים הידועים של הביטלס מכל הזמנים בצורה הכי קרובה למקור.

מאז הקמתה, זוכה הלהקה להצלחה גדולה ברחבי העולם ולקהל רב המגיע להופעות כדי להרגיש את ה"ביטלס" מופעים גם בתקופתינו אנו. אלבום הלהקה "Fab Fan Memories", שיצא בשנת 2013, העניק ללהקה אף מועמדות לפרס הגראמי.

ליברפול לג'נדס הספיקו להופיע כבר ארבעה פעמים ברציפות אל מול קהל של כ-70,000 איש – נתון שהצליח אפילו לשבור את שיאם של הביטלס עצמם. המפיק הידוע ג'רי ברוקהיימר, הגדיר את ליברפול לג'נדס כלהקת הקאברים הטובה והאותנטית ביותר בעולם.

במופע שיגיע לישראל באפריל הקרוב, יציגו הלהקה את מיטב הקטעים הידועים של הביטלס תוך הקפדה על החלפת תלבושות, כלי נגינה וינטאג', וכל פרט קטן שמקרב את המופע למופע המקורי של הביטלס.

ליברפול לג'נדס בישראל – מחיר כרטיסים

מחיר הכרטיסים למופעים של הליברפול לג'נדס בישראל מתחיל ב-164 ש"ח לכרטיסים הזולים ביותר ומגיע עד ל-404 ש"ח לכרטיסים הטובים ביותר לפי מיקום הישיבה באולם. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה והיא מתבצעת באמצעות האתר הבא.

לוח ההופעות של ליברפול לג'נדס בישראל

המופעים יתקיימו ב-10 וב-11 באפריל 2019 במרכז הקונגרסים בחיפה ובהיכל התרבות בתל אביב. להלן לוח ההופעות המלא:

תאריך מיקום מחיר כרטיסים
10 באפריל 2019 היכל התרבות ת"א החל מ-164 ש"ח רכישת כרטיסים
11 באפריל 2019 מרכז הקונגרסים חיפה החל מ-164 ש"ח רכישת כרטיסים
ליברפול לג'נדס (Liverpool Legends) בישראל 2019 – כמה יעלו הכרטיסים?
3 (60%) 2 votes

נשמח לשמוע את דעתכם

Your email address will not be published.

דילוג לתוכן