לוצי'ה די למרמור האופרה הישראלית 2023 – כרטיסים, הנחות ולוח הופעות

לוצי'ה די למרמור האופרה הישראלית 2023 - כרטיסים, הנחות ולוח הופעות
לוצי'ה די למרמור האופרה הישראלית 2023 - כרטיסים, הנחות ולוח הופעות

כל הפרטים על האופרה המפורסמת לוצ'יה די למרמור שתעלה באופרה הישראלית במהלך חודש נובמבר 2023. מתי בדיוק ואיפה תוכלו לראות? כמה עולים כרטיסים? ומה לגבי הנחות?

האופרה הישראלית מעלה את האופרה הידועה והמוכרת לוצ'יה די למרמור של המלחין האיטלקי גאטנו דוניצטי, בהפקה גדולה ומושקעת של הבמאי הספרדי אמיליו סאחי במהלך חודש נובמבר 2023. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על האופרה כולל מידע על רכישת כרטיסים, הנחות רשימת הסולנים ולוח הופעות מעודכן.

לוצ'יה די למרמור האופרה הישראלית – לוח הופעות 2023

האופרה לוצ'יה די למרמור תציג סדרת קונצרטים בין התאריכים 10 ועד ה-20 בנובמבר 2023. סדרת הקונצרטים תכלול 8 הופעות מהן 2 הופעות בימי שישי בצהריים (ב-10 וב-17).

לוצ'יה די למרמור – כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים לאופרה טרם נפתחה וצפויה להיפתח בקרוב באתר האופרה הישראלית. עדיין לא ידוע מה יהיו מחירי הכרטיסים. אנו ממשיכים לבדוק ולעדכן כל הזמן כאן בעמוד זה ובדף הפייסבוק שלנו.

אודות האופרה לוצ'יה די למרמור

המלחין גאטנו דוניצטי הוא אמנם שם פחות מוכר מהשמות הגדולים של מלחיני האופרה הידועים כמו ורדי או פוצ'יני, אך האופרה המפורסמת ביותר שכתב – לוצי'ה די למרמור, היא אחת האופרות הידועות והמוכרות ביותר בעולם האופרה ומבוצעת באופן קבוע בקרב בתי אופרה מובילים מכל העולם.

את לוצי'ה די למרמור העלה דוניצטי לבכורה ב-1835 בתיאטרון סן נאפולי באיטליה וזכה עימה מיד להצלחה רבה. דוניצטי ביסס את האופרה לפי ספרו של וולטר סקוט "הכלה מלמרמור" עם עלילה המתרחשת במאה ה-18 בסקוטלנד ומתארת סיפור אהבה בין בני זוג ממשפחות יריבות ושנואות אחת על השנייה.

עם השנים, זכתה האופרה גם לגרסה צרפתית אך גרסה זו פחות מוכרת ולרוב מבצעים את לוצי'ה די למרמור בגרסתה המקורית כשהיא נחשבת לבין ה-20 האופרות המבוצעות ביותר בכל העולם. ההפקה החדשה של האופרה הישראלית היא לפי בימויו המקורי של הבמאי הספרדי אמיליו סאחי שכבר ביים כמה אופרות בישראל ותנוצח ע"י דניאל קלגרי האיטלקי.

סולנים ומשתתפים

רשימת הסולנים בלוצי'ה די למרמור תכלול סולנים ישראלית מובילים לצד סולנים בינלאומיים. בתפקידים הראשיים תוכלו למצוא את הילה פחימה ואייגול קישמטולינה שיגלמו את לוצ'יה, לונג לונג ואורסטה קוזימו שיגלמו את אדגרדו, ואת גרמן אנריקה אלקנטרה ועודד רייך שיגלמו את אנריקו.

הנחות ומבצעים

לא מצאנו בשלב זה מידע על הנחות או כרטיסים מוזלים יותר מהמחירים הנ"ל. נמשיך לבדוק ולעדכן כל הזמן כאן בעמוד זה ובדף הפייסבוק שלנו בעמוד הבא.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק