לה טרוויאטה האופרה הישראלית 2022 – כרטיסים ולוח הופעות עדכני

לה טרוויאטה האופרה הישראלית 2022 - כרטיסים ולוח הופעות עדכני
לה טרוויאטה האופרה הישראלית 2022 - כרטיסים ולוח הופעות עדכני

האופרה לה טרוויאטה תעלה באופרה הישראלית בקונצרט מושקע עם תלבושות מרהיבות של מעצבת בית האופנה "דיור" בחודשים יולי ואוגוסט 2022. מתי בדיוק ואיפה תוכלו לראות? כמה יעלו כרטיסים? ואיפה תוכלו לקנות? אתר "קצת תרבות" מביא לכם את כל הפרטים.

האופרה הישראלית מציגה את עונת המוזיקה החדשה שלה ל-2022 ותעלה החל מחודש יולי 2022 את האופרה המפורסמת והידועה של ורדי "לה טריוואטה" במופע מושקע ביותר בניצוחו של דן אטינגר ובעיצוב תלבושות מרהיב של אחת מהמעצבות הראשיות של בית האופנה הצרפתי דיור. בעמוד זה, תוכלו למצוא את כל המידע על האופרה המפורסמת לרבות מידע על מכירת כרטיסים, הנחות ולוח הופעות עדכני.

לה טרוויאטה האופרה הישראלית 2022 – לוח הופעות

האופרה לה טרוואטה תעלה בבית האופרה הישראלית בחודשים יולי אוגוסט 2022. להלן לוח הקונצרטים העדכני של האופרה:

כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים כבר נפתחה וניתן להזמין כרטיסים גם אונליין באמצעות האתר הבא. מחיר הכרטיסים יתחיל ב-156 ש"ח לכרטיסים המוזלים ביותר ויטפס מעלה עד לכ-400 ש"ח לכרטיס בהתאם למיקום הישיבה באולם.

רשימת סולנים ומשתתפים

כאמור, על הניצוח של לה טרוויאטה 2022 יהיה אחראי המנצח הידוע והבכיר דן אטינגר ועל עיצוב התלבושות אחראית אניה ונג קרג הדנית שעבדה בעבר בבית האופנה הצרפתי דיור. על הבימוי יהיה אחראי אלסנדרו טאלבי שביים בעבר הפקות גדולות גם באופרה הישראלית כמו טוסקה ובטבעת החנק  ועל הכוריאוגרפיה יהיה אחראי יורם כרמי.

בתפקידים הראשיים תוכלו למצוא את הסולנים והסולניות אנוש הובהניסיאן (בתפקיד ויולטה), לאונרדו קפלבו (בתפקיד אלפרדו), סבסטיאן קטנה (בתפקיד ז'רמון) ושי בלוך בתפקיד פלורה. את הסולנים והסולניות תלווה התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון ומקהלת האופרה הישראלית בניצוחו של אסף ברנף.

להלן רשימת המשתתפים המלאה:

מנצח: דן אטינגר
במאי: אלסנדרו טאלבי
מעצב תפאורה: מדלן בוייד
מעצבת תלבושות: אניה ונג קרג
מעצב תאורה: מת'יו הוסקינס
כוריאוגרף: יורם כרמי
עיצוב וידאו: אפראטי אפימרי

סולנים וסולניות:
ויולטה: אנוש הובהניסיאן, הילה בג'יו
אלפרדו: לאונרדו קפלבו, ג'וזף דניס
ז'רמון: סבסטיאן קטנה, לבנטה מולנר
פלורה: שי בלוך, ענת צ'רני
גסטון:  אנתוני ווב
הברון: נח בריגר
המרקיז: עודד רייך, יאיר פולישוק
ד"ר גרנוויל: ולדימיר בראון
אנינה: טל ברגמן, שקד סטרול
ג'וזפה: לירן קופל
שליח: דמיטרי לובצב
אורח במסיבה: אנטולי קרסיק

אודות האופרה לה טרוויאטה

האופרה לה טרוויאטה שתעלה באופרה הישראלית ב-2022 נחשבת לאחת האופרות הידועות ביותר של המלחין האיטלקי הידוע ג'וזפה ורדי ואחת מהאופרות המפורסמות והמבוצעות ביותר בעולם. זוהי אופרה בשלוש מערכות המבוססת על הספר "הגברת עם הקמליות" שכתב אלכסנדר דיומא הבן.

האופרה עלתה בבכורה עולמית ב-1853 בונציה והפכה מהר מאוד לסיפור הצלחה. עד היום זוהי אחת האופרות המבוצעות ביותר בכל בתי האופרה ברחבי העולם והסולנים והסולניות הבכירים ביותר בעולם האופרה לקחו בה חלק בתפקידים הראשיים.

חלק גדול מהאריות של האופרה הפכו לקטעים מוזיקליים ידועים ביותר וזוהי גם האופרה הראשונה שבוצעה מעולם בישראל כשעלתה כאן בבכורה ב-1923 בקולנוע עדן בתל אביב.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 votes
Article Rating
אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק