לה טרוויאטה האופרה בחיפה יולי 2023 – כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!

לה טרוויאטה האופרה בחיפה יולי 2023 - כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!
לה טרוויאטה האופרה בחיפה יולי 2023 - כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!

האופרה המפורסמת של ורדי לה טרוויאטה (La Traviata) תבוצע במרכז רפפורט חיפה בסוף חודש יולי 2023 ע"י התזמורת הסימפונית חיפה בניצוחו של יואל לוי ובהשתתפות סולנים וסולניות מחו"ל. מתי בדיוק זה יקרה? כמה עולים כרטיסים? ומאיפה קונים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

התזמורת הסימפונית חיפה בניצוחו של יואל לוי ובהשתתפות סולנים אורחים מהעולם, תעלה בסוף חודש יולי 2023 את האופרה לה טרוויאטה הידועה של המלחין האיטלקי ג'וזפה ורדי הנחשבת לאחת מהאופרות המפורסמות והמבוצעות ביותר בעולם. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל המידע על האופרה עם פרטים על רכישת כרטיסים, הנחות ולוח הופעות עדכני.

לה טרוויאטה לוח הופעות 2023

האופרה לה טרוויאטה תציג תאריכים בסוף חודש יולי 2023 במרכז רפפורט אולם האודיטוריום חיפה. להלן לוח ההופעות המלא והעדכני של האופרה:

לה טרוויאטה תזמורת חיפה 2023 – כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים לאופרה לה טרוויאטה נפתחה הבוקר ונמצאת בעיצומה באמצעות האתר הבא. מחירי הכרטיסים נעים בין 236 לכרטיסים המוזלים ביותר ועד ל-301 ש"ח לכרטיסים היקרים במיקום הטוב ביותר באולם.

אודות לה טרוויאטה

האופרה לה טרוויאטה נחשבת לאחת האופרות הידועות ביותר של המלחין האיטלקי הידוע ג'וזפה ורדי ואחת מהאופרות המפורסמות והמבוצעות ביותר בעולם. זוהי אופרה בשלוש מערכות המבוססת על הספר "הגברת עם הקמליות" שכתב אלכסנדר דיומא הבן.

האופרה עלתה בבכורה עולמית ב-1853 בונציה והפכה מהר מאוד לסיפור הצלחה. עד היום זוהי אחת האופרות המבוצעות ביותר בכל בתי האופרה ברחבי העולם והסולנים והסולניות הבכירים ביותר בעולם האופרה לקחו בה חלק בתפקידים הראשיים.

חלק גדול מהאריות של האופרה הפכו לקטעים מוזיקליים ידועים ביותר וזוהי גם האופרה הראשונה שבוצעה מעולם בישראל כשעלתה כאן בבכורה ב-1923 בקולנוע עדן בתל אביב.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק