להקת המחול הנטון של ג'יימס תיירי בישראל 2024 – כרטיסים ולוח הופעות

להקת המחול הנטון של ג'יימס תיירי בישראל 2024 - כרטיסים ולוח הופעות
להקת המחול הנטון של ג'יימס תיירי בישראל 2024 - כרטיסים ולוח הופעות

כל הפרטים על ההופעה של להקת המחול הנטון של הכוריאוגרף הידוע ג'יימס תיירי שתופיע בישראל בחודש ינואר 2024. מתי ואיפה הם יופיעו כאן? כמה עולים כרטיסים? ואיפה רוכשים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

להקת המחול הצרפתית הידועה והמוערכת הנטון של הכוריאוגרף והמוסיקאי ג'יימס תיירי, נכדו של צ'רלי צ'פלין תגיע לישראל לסדרת הופעות עם המופע שלהם "חדר" שיתקיימו במשכן לאומנויות הבמה בתל אביב במהלך חודש ינואר 2024. בעמוד הבא תוכלו למצוא את כל הפרטים על המופע לרבות מידע על רכישת כרטיסים, הנחות ולוח הופעות עדכני.

להקת המחול הנטון – ג'יימס תיירי בישראל –  לוח הופעות 2024

המופע "חדר" של להקת המחול הצרפתית הנטון בישראל יתקיים בין התאריכים 16-19 בינואר 2024 במשכן לאומנויות הבמה (בית האופרה) בתל אביב. ההופעה ב-19 בינואר תתקיים ביום שישי בצהריים ואילו שאר ההופעות יתקיימו בשעה 20:00 בערב.

כרטיסים, מחירים והנחות

מכירת הכרטיסים להופעה צפויה להיפתח בקרוב ותתבצע באמצעות אתר האופרה הישראלית. טרם ידוע מה יהיו מחירי הכרטיסים. אנו ממשיכים לעקוב ולעדכן בכל מידע חדש כאן בעמוד זה ובאמצעות דף הפייסבוק שלנו כאן.

אודות ההופעה של להקת המחול הנטון של ג'יימס תיירי בישראל

הלהקה תציג כאן את המופע שלהם "חדר" – יצירה חדשה של תיירי שבו הקירות שרים בחדר לבן וכלי התזמורת והגוף האנושי הופכים לישות אחת הנעה במנהרות קסומות של אור עם צחוק עז ההולך ונעלם במרחק. את הכוריאוגרפיה, העיצוב והמוזיקה למופע כתב תיירי ואת עיצוב התאורה עיצב יחד לוסי דלמור.

אודות ג'יימס תיירי

ג'יימס תיירי, צרפתי שנולד בשוויץ, הואהוא אמן מוכשר ומוערך שידוע בעיקר בזכות עבודותיו התיאטרליות הרב תחומיות המשלבות בין מוזיקה, ריקוד ואקרובטיקה. תיירי, נכדו של צ'רלי צ'פלין החל לעסוק בעולם התיאטרון כבר מגיל צעיר ביותר כשהופיע בגיל 4 לצד אחותו הגדולה בקרקס של הוריו.

לאחר שצבר הכשרה והשכלה במוזיקה, מזחק וריקוד, הקים את להקת המחול שלו הנטון (La Symphonie du Hanneton) ואיתה זכה להצלחה רבה עם הופעות רבות במדינות רבות ברחבי העולם. להקתו זוכה להערכה רבה בקרב מבקרי המחול והתיאטרון המובילים בעולם והספיקה כבר לזכות בפרסים והישגים רבים.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק