להקת המחול הנטון של ג'יימס תיירי בישראל 2024 – כרטיסים ולוח הופעות

להקת המחול הנטון של ג'יימס תיירי בישראל 2024 - כרטיסים ולוח הופעות
להקת המחול הנטון של ג'יימס תיירי בישראל 2024 - כרטיסים ולוח הופעות

כל הפרטים על ההופעה של להקת המחול הנטון של הכוריאוגרף הידוע ג'יימס תיירי שתופיע בישראל בחודש ינואר 2024 עם היצירה החדשה "חדר". מתי ואיפה הם יופיעו כאן? כמה עולים כרטיסים? ואיפה רוכשים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

להקת המחול הצרפתית הידועה והמוערכת הנטון של הכוריאוגרף והמוסיקאי ג'יימס תיירי, נכדו של צ'רלי צ'פלין, תגיע לישראל לסדרת הופעות עם המופע שלהם "חדר" שיתקיימו במשכן לאומנויות הבמה בתל אביב במהלך חודש ינואר 2024. בעמוד הבא תוכלו למצוא את כל הפרטים על המופע לרבות מידע על רכישת כרטיסים, הנחות ולוח הופעות עדכני.

חדר – ג'יימס תיירי בישראל: לוח הופעות 2024

המופע "חדר" של להקת המחול הצרפתית הנטון בישראל יתקיים בין התאריכים 16-20 בינואר 2024 במשכן לאומנויות הבמה (בית האופרה) בתל אביב. להלן לוח ההופעות המלא של הלהקה בישראל:

כרטיסים, מחירים והנחות

מכירת הכרטיסים להופעה נפתחה הבוקר וממתבצעת באמצעות האתר הבא. מחירי הכרטיסים נעים בין 201 ל-401 ש"ח בהתאם למיקום הישיבה באולם. הכרטיסים היקרים ביותר הם הכרטיסים במיקום הטוב ביותר באולם.

אודות ההופעה של להקת המחול הנטון של ג'יימס תיירי בישראל

הלהקה תציג כאן את המופע שלהם "חדר" – יצירה חדשה של תיירי שבו הקירות שרים בחדר לבן וכלי התזמורת והגוף האנושי הופכים לישות אחת הנעה במנהרות קסומות של אור עם צחוק עז ההולך ונעלם במרחק. את הכוריאוגרפיה, העיצוב והמוזיקה למופע כתב תיירי ואת עיצוב התאורה עיצב יחד לוסי דלמור.

אודות ג'יימס תיירי

ג'יימס תיירי, צרפתי שנולד בשוויץ, הואהוא אמן מוכשר ומוערך שידוע בעיקר בזכות עבודותיו התיאטרליות הרב תחומיות המשלבות בין מוזיקה, ריקוד ואקרובטיקה. תיירי, נכדו של צ'רלי צ'פלין החל לעסוק בעולם התיאטרון כבר מגיל צעיר ביותר כשהופיע בגיל 4 לצד אחותו הגדולה בקרקס של הוריו.

לאחר שצבר הכשרה והשכלה במוזיקה, מזחק וריקוד, הקים את להקת המחול שלו הנטון (La Symphonie du Hanneton) ואיתה זכה להצלחה רבה עם הופעות רבות במדינות רבות ברחבי העולם. להקתו זוכה להערכה רבה בקרב מבקרי המחול והתיאטרון המובילים בעולם והספיקה כבר לזכות בפרסים והישגים רבים.

להקת המחול הנטון ג'יימס תיירי עם היצירה חדר
להקת המחול הנטון ג'יימס תיירי עם היצירה חדר. צילום: באדיבות האופרה הישראלית

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק