להעיר אריות הקאמרי – כרטיסים, הנחות, ביקורת ולוח הצגות 2023

להעיר אריות הקאמרי - כרטיסים, הנחות, ביקורת ולוח הצגות 2023
להעיר אריות הקאמרי - כרטיסים, הנחות, ביקורת ולוח הצגות 2023

כל הפרטים על ההצגה החדשה של תיאטרון הקאמרי להעיר אריות בכיכובו של עוז זהבי. מתי תוכלו לראות? מי השחקנים? כמה עולים כרטיסים? ואיפה קונים? אתר "קצת תרבות" עם כל התשובות.

תיאטרון הקאמרי יעלה במסגרת העונה החדשה את ההצגה להעיר אריות המבוססת על ספרה המצליח של הסופרת איילת גונדר-גושן. בהצגה יככב השחקן עוז זהבי לצד רות אסרסאי ושחקנים נוספים. בעמוד הבא תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההצגה החדשה והמדוברת כולל מידע על רכישת כרטיסים, הנחות ולוח הצגות עדכני.

להעיר אריות הקאמרי – לוח הצגות 2023

ההצגה אמנם הוכרזה באופן רשמי במסגרת העונה החדשה של התיאטרון אך טרם פורסמו תאריכים רשמיים של ההצגה. התאריכים צפויים להיפתח בקרוב ואנו נמשיך לעקוב ולעדכן כאן ובדף הפייסבוק שלנו בעת פרסום לוח ההצגות המעודכן.

כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים תיפתח בקרוב. נעדכן כשתיפתח המכירה.

להעיר אריות הקאמרי – שחקנים ומשתתפים

הרשימה המלאה של השחקנים והשחקניות בהצגה להעיר אריות טרם פורסמה וצפויה להתפרסם בקרוב. עד כה ידוע כי השחקן הראשי יהיה עוז זהבי ולצידו השחקניות רות אסרסאי ומיכל עוזיאל. נמשיך לעדכן בקרוב.

אודות ההצגה להעיר אריות

כאמור, מדובר בעיבוד בימתי לספר המצליח של הסופרת איילת גונדר-גושן, ספר שזכה להצלחה עצומה ולתרגום ל-17 שפות. עלילת הסיפור עוסקת ברופא מצליח שפוגע בתאונת פגע וברח בפליט אריתראי. אלמנתו של הנדרס מגלה כי הוא זה שפגע בבעלה וסוחטת אותו לטיפול רפואי בפליטים תמורת שתיקתה.

הרופא נאלץ לפעול בשני עולמות מקבילים תוך כדי פחד שהסוד הנורא יתגלה. מדובר בדרמה פסיכולוגית סוערת שמציגה וחושפת מעט על העולמות השונים בחברה הישראלית הכוללת בין היתר אנשים שקופים לצד אלו שיש להם את הכל.

את המחזה כתב יואב שוטן גושן ועל הבימוי אחראית הבימאית שירילי דשא

ביקורת

בקרוב נציג כאן אוסף ביקורות על ההצגה ממיטב המבקרים המובילים ברשת ובעיתונות.

עוד הצגות מומלצות שכדאי להכיר:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק