לא לריב הקאמרי – כרטיסים, שחקנים ולוח הצגות 2019/2020

לא לריב הקמארי - כרטיסים, שחקנים ולוח הצגות 2019/2020

תיאטרון הקאמרי מציג את ההצגה "לא לריב" – קומדיה חדשה שכתב גור קורן וביים גלעד קמחי ומככבים בו דביר בנדק ועירית קפלן. מתי תוכלו לראות את ההצגה? כמה עולים כרטיסים? ואיך תוכלו לרכוש כרטיסים החל מ-86 ש"ח במקום 220 ש"ח? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

המחזאי והשחקן גור קורן שאחראי ללהיט הבימתי "המוגבלים", יוצא עם הקומדיה חדשה "לא לריב" שרצה בימים אלו בתיאטרון הקאמרי בבימויו של גלעד קמחי ובכיכובו של דביר בנדק. בעמוד זה, תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההצגה החדשה כולל מידע על רשימת שחקנים, רכישת כרטיסים, מחירים, הנחות, ולוח הצגות עדכני.

לרכישת כרטיסים מוזלים להצגה לא לריב בקנייה מהירה ומאובטחת לחצו כאן

ההצגה לא לריב היא קומדיה חדשה שהחלה לרוץ בקיץ בתיאטרון הקאמרי וזוכה עד כה להצלחה ולביקורות טובות. ההצגה עוסקת ביחסים בין שלושה אחים שמגלים לתדהמתם שאביהם המנוח הוריש את דירתו לנערת ליווי. סיפור מסגרת מוזר, שפותח בהחלט פתח להרבה מאוד מצבים קומיים ומתוחים בין האחים, שגם ככה התרגלו לריב במהלך כל חייהם.

רעיון ההצגה נולד אצל קורן בעקבות צפייה בסדרת "הוראס ופיט" של הקומיקאי לואי סי קיי (שיופיע בארץ בקרוב). קורן, שאהב את הדיאלוגים בסדרה שעוסקת ביחסים, החליט לבסס את הרעיון בהשראת יחסיו עם אחיו במציאות ושילב את הרעיון בתוך סיפור המסגרת הדימיוני.

לא לריב הקאמרי – שחקנים ומשתתפים

את האחים בהצגה מגלמים דביר בנדק שמגלם את האח הבכור, השחקנית עירית קפלן שמגלמת את איילת וקורן עצמו שמשתתף אף הוא בהצגה שכתב בתור גור. יחד איתם, משתתפים בהצגה גם השחקנים נדב אסולין/יואב לוי, כנרת לימוני/אסנת בן יהודה, וירדן ניקפהמה המגלמת את נערת הליווי שזוכה בירושה.

ההצגה לא לריב – כרטיסים ומחירים

מחיר הכרטיסים להצגה לא לריב הקאמרי עומד באופן רשמי בקופות התיאטרון על 220 ש"ח אך באמצעות האתר הבא, ניתן למצוא כרטיסים מוזלים בהנחה החל מ-86 ש"ח בלבד לתאריכים רבים. שימו לב: כמות הכרטיסים מוגבלת.

לוח הצגות של ההצגה ב-2019/2020

ההצגה שכבר החלה לרוץ בתחילת הקיץ, תמשיך להציג הצגות רבות בתאריכים רבים לאורך סוף 2019 ותחילת 2020 בתיאטרון הקאמרי, במרכז דוהל ובתיאטרון חולון. הנה לוח ההצגות העדכני של ההצגה לחודשים הקרובים:

תל אביב-יפותיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 111 כרטיסים
86 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 14 כרטיסים
86 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 12 כרטיסים
86 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 26 כרטיסים
86 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 216 כרטיסים
86 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 218 כרטיסים
86 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 148 כרטיסים
86 ₪
רכישת כרטיסים
מרכז דוהל41 כרטיסים
76 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 15 כרטיסים
86 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 120 כרטיסים
86 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 1
תיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 15 כרטיסים
86 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 17 כרטיסים
86 ₪
רכישת כרטיסים
חולוןתיאטרון חולון13 כרטיסים
76 ₪
רכישת כרטיסים

לא לריב – ביקורות

מבקרים רבים בתקשורת כבר הספיקו לצפות בהצגה ולפרסם את התרשמותם באתרי התרבות השונים. באופן כללי, זכתה ההצגה החדשה לביקורות טובות וחיוביות לצד ציפייה ליותר. באתר הארץ למשל הגדירו את ההצגה כ"הצגה מצחיקה, מפתיעה ומעמיקה", גם באתר וואלה, ציינו כי מדובר בהצגה מצחיקה, אך מאידך, לא הסתירו את העובדה כי ישנם "יותר מדי רגעים מתים ופחות מדי רגעים מצחיקים".

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן