לא לריב הקאמרי – כרטיסים, הנחות, שחקנים ולוח הצגות 2020

לא לריב הקאמרי - כרטיסים, הנחות, שחקנים ולוח הצגות 2020

תיאטרון הקאמרי מציג את ההצגה "לא לריב" – קומדיה חדשה שכתב גור קורן וביים גלעד קמחי ומככבים בו דביר בנדק ועירית קפלן. מתי תוכלו לראות את ההצגה? כמה עולים כרטיסים? ואיך תוכלו לרכוש כרטיסים החל מ-75 ש"ח במקום 220 ש"ח? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

(עדכון אחרון: 1/3/2020)

המחזאי והשחקן גור קורן שאחראי ללהיט הבימתי "המוגבלים", יוצא עם הקומדיה חדשה "לא לריב" שרצה בימים אלו בתיאטרון הקאמרי בבימויו של גלעד קמחי ובכיכובו של דביר בנדק. בעמוד זה, תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההצגה החדשה כולל מידע על רשימת שחקנים, רכישת כרטיסים, מחירים, הנחות, ולוח הצגות עדכני.

לרכישת כרטיסים מוזלים להצגה לא לריב בקנייה מהירה ומאובטחת לחצו כאן

ההצגה לא לריב היא קומדיה חדשה שהחלה לרוץ בקיץ בתיאטרון הקאמרי וזוכה עד כה להצלחה ולביקורות טובות. ההצגה עוסקת ביחסים בין שלושה אחים שמגלים לתדהמתם שאביהם המנוח הוריש את דירתו לנערת ליווי. סיפור מסגרת מוזר, שפותח בהחלט פתח להרבה מאוד מצבים קומיים ומתוחים בין האחים, שגם ככה התרגלו לריב במהלך כל חייהם.

רעיון ההצגה נולד אצל קורן בעקבות צפייה בסדרת "הוראס ופיט" של הקומיקאי לואי סי קיי (שיופיע בארץ בקרוב). קורן, שאהב את הדיאלוגים בסדרה שעוסקת ביחסים, החליט לבסס את הרעיון בהשראת יחסיו עם אחיו במציאות ושילב את הרעיון בתוך סיפור המסגרת הדימיוני.

לא לריב הקאמרי – שחקנים ומשתתפים

את האחים בהצגה מגלמים דביר בנדק שמגלם את האח הבכור, השחקנית עירית קפלן שמגלמת את איילת וקורן עצמו שמשתתף אף הוא בהצגה שכתב בתור גור. יחד איתם, משתתפים בהצגה גם השחקנים נדב אסולין/יואב לוי, כנרת לימוני/אסנת בן יהודה, וירדן ניקפהמה המגלמת את נערת הליווי שזוכה בירושה.

ההצגה לא לריב – כרטיסים ומחירים

מחיר הכרטיסים להצגה לא לריב הקאמרי עומד באופן רשמי בקופות התיאטרון על 220 ש"ח אך באמצעות האתר הבא, ניתן למצוא כרטיסים מוזלים בהנחה החל מ-75 ש"ח בלבד לתאריכים רבים. שימו לב: כמות הכרטיסים מוגבלת.

לוח הצגות של ההצגה ב-2020

ההצגה שכבר החלה לרוץ בתחילת הקיץ, תמשיך להציג הצגות רבות בתאריכים רבים לאורך 2020 בתיאטרון הקאמרי, במרכז דוהל ובתיאטרון חולון. הנה לוח ההצגות העדכני של ההצגה לחודשים הקרובים:

תל אביב-יפותיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 24 כרטיסים
86 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 27 כרטיסים
86 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 218 כרטיסים
75 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 216 כרטיסים
75 – 86 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 217 כרטיסים
86 ₪
רכישת כרטיסים
רעננההיכל התרבות העירוני יד לבנים רעננה – אולם וולפוביץ'13 כרטיסים
81 ₪
רכישת כרטיסים
היכל התרבות העירוני יד לבנים רעננה – אולם וולפוביץ'14 כרטיסים
81 ₪
רכישת כרטיסים
היכל התרבות העירוני יד לבנים רעננה – אולם וולפוביץ'14 כרטיסים
81 ₪
רכישת כרטיסים
היכל התרבות העירוני יד לבנים רעננה – אולם וולפוביץ'12 כרטיסים
81 ₪
רכישת כרטיסים
היכל התרבות העירוני יד לבנים רעננה – אולם וולפוביץ'16 כרטיסים
81 ₪
רכישת כרטיסים
היכל התרבות העירוני יד לבנים רעננה – אולם וולפוביץ'16 כרטיסים
81 ₪
רכישת כרטיסים

לא לריב – ביקורות

מבקרים רבים בתקשורת כבר הספיקו לצפות בהצגה ולפרסם את התרשמותם באתרי התרבות השונים. באופן כללי, זכתה ההצגה החדשה לביקורות טובות וחיוביות לצד ציפייה ליותר. באתר הארץ למשל הגדירו את ההצגה כ"הצגה מצחיקה, מפתיעה ומעמיקה", גם באתר וואלה, ציינו כי מדובר בהצגה מצחיקה, אך מאידך, לא הסתירו את העובדה כי ישנם "יותר מדי רגעים מתים ופחות מדי רגעים מצחיקים".

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן