ההצגה כפר תיאטרון גשר – כרטיסים ולוח הצגות ל-2024

ההצגה כפר תיאטרון גשר - כרטיסים ולוח הצגות ל-2024
ההצגה כפר תיאטרון גשר - כרטיסים ולוח הצגות ל-2024

ההצגה כפר של תיאטרון גשר חוזרת לבמה ב-2024 בכיכובו של סשה דמידוב, הנרי דוד ואחרים. כמה יעלו הכרטיסים? ואיך תוכלו לרכוש כרטיסים מוזלים? הנה כל הפרטים.

תיאטרון גשר מחזיר את ההצגה המיתולוגית של התיאטרון "כפר" שכתב יהושע סובול ועלתה בתיאטרון בשנות ה-90. השחקן הראשי סשה דמידוב שגילם את התפקיד הראשי בהצגה, יחזור גם הוא לגלם את אותו התפקיד. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההצגה עם פרטים על לוח הצגות עדכני ורכישת כרטיסים בהנחה.

כפר תיאטרון גשר – לוח הצגות 2024

ההצגה כפר תרוץ באולם נגה בתיאטרון גשר. להלן לוח ההצגות העדכני של ההצגה לחודשים הקרובים:

הנחות וכרטיסים מוזלים להצגה כפר

מחיר הכרטיסים הרשמי בקופות התיאטרון עומד על 250 ש"ח אך ניתן למצוא באתר הבא כרטיסים מוזלים בהנחה ב-106 ש"ח בלבד. שימו לב: כמות הכרטיסים המוזלים מוגבלת.

שחקנים ומשתתפים

לצד סשה דמידוב שישחק בתפקיד הראשי, ישחקו גם השחקנים והשחקניות הנרי דוד, נטשה מנור, מריה בלקין, אלכסנדר סנדרוביץ', גלעד קלטר, נטע שפיגלמן, רוני עינב, אורי יניב, יבגני טרלצקי, ויטלי פוקס, יובל ינאי, סבטלנה דמידוב, עדי עציון- זק, בוריס אחנוב, רות רסיוק, אלון פרידמן, פאולו א. מואורה, וואדים איליין.

אודות ההצגה

ההצגה כפר עלתה לפני כ-26 שנים בתיאטרון גשר והייתה אחד ההצגות המצליחות של התיאטרון. את ההצגה כתב יהושע סובול והיא עוסקת בחייהם של תושבי כפר בארץ ישראל בתקופת מלחמת העולם השנייה והשואה. דמידוב יחזור לאותה הדמות בה שיחק בפעם הקודמת והפעם לצד אשתו סבטלנה דמידוב.

עוד הצגות מומלצות שכדאי להכיר:

 

הצגות נוספות בתיאטרון גשר:

 

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק